• טיול חדש - לאיים האזוריים
  חדש! ארכיפלג האיים האזוריים - מזמינים אתכם להתרשם מיעד חדש אליו התחלנו להוציא טיולים.
  תשעה איים קסומים הממוקמים בלב האוקיינוס האטלנטי בנקודת מפגש מרתקת של הלוח האפריקאי האירו-אסיאתי והצפון אמריקאי. 
 • ברזיל בדגש שמורות טבע וגם אנשים...
  נפתחה הרשמה לטיול בברזיל הפחות מוכרת: הפארק ההררי של פטאר, עמק הנהר ריביירה והרמה הגעשית הגדולה בעולם. טיול ביער האטלאנטי, שכיסה בעבר את רוב שטח ברזיל, בעלי חיים באזור הביצות הגדול בעולם - הפנטנאל, ו....קינוח היסטורי בריו דה ז'אנירו. 
 • דרך המשי הסינית
  מסע אל המחוזות המערביים הנידחים של סין בואך אסיה התיכונה, מחוזות שכונו בעבר מזרח תורכסטן. טיול ביו נופים קיצוניים ומרהיבים, בין נוודים קזאחים, קירגיזים, מונגולים וטג'יקים. בהדרכתו המיוחדת של אמנון בוים.
 • מסע לאסיה התיכונה בהדרכת נורית רז
  טיול לאוזבקיסטן וקירגיזסטן - אל לבה של מרכז אסיה הטורקמנית בין ערבות הקָזָאחים למרומי ההרים השמימיים, אל הרפובליקות המתעוררות ללאומיות חדשה עם קריסת ברה"מ. בין עבר מפואר, עת פרחו ערי מסחר לאורך נתיבי סחר המשי לבין עתיד לוט בערפל.
 • טיול למערב תורכיה - מפגש מרתק בין מזרח ומערב
  עלה לאתר טיול למערב תורכיה בסוכות 2014.
 • הפורום הגיאוגרפי
  אנו שמחים להודיע על הרחבת פעילותנו יחד עם הפורום הגיאוגרפי, שהוא שיתוף פעולה בין החברות המובילות בתחום טיולי האיכות באמצעות הפורום אנו מרחיבים את תחום פעולתנו ואף מבטיחים את היציאה של טיולים רבים.

 • טיול לבולגריה עם איציק בשור

  קבוצת חברים לבולגריה

  לאיציק בשור
  מעטים האנשים המסוגלים לשזור בהרמוניה כה מופלאה ישראליות ובולגריות. כעץ ששורשיו נטועים על שני פלגי מים. האחד נטוע בבולגריה, הארץ בעלת התרבות המיוחדת, ההיסטוריה המרתקת, שפתה, המוזיקה שלה, המאכלים, "הראקי", התא המשפחתי היהודי בולגרי החם, שמחת החיים ואהבת החברותא. והשורש השני הנטוע עמוק בישראל שמהותו וביטויו הם אהבת הארץ נופיה ואנשיה. המיזוג של שני שורשים אלו, יחד עם הסקרנות ללמוד, לדעת עוד ועוד, לראות אל מעבר לאופק, אלה הם מה שהנך. ובגין כל אלו אנחנו, הקבוצה שטיילה עמך, זכינו.

  הוספת תגובה