• טיול חדש - לאיים האזוריים
  חדש! ארכיפלג האיים האזוריים - מזמינים אתכם להתרשם מיעד חדש אליו התחלנו להוציא טיולים.
  תשעה איים קסומים הממוקמים בלב האוקיינוס האטלנטי בנקודת מפגש מרתקת של הלוח האפריקאי האירו-אסיאתי והצפון אמריקאי. 
 • ברזיל בדגש שמורות טבע וגם אנשים...
  נפתחה הרשמה לטיול בברזיל הפחות מוכרת: הפארק ההררי של פטאר, עמק הנהר ריביירה והרמה הגעשית הגדולה בעולם. טיול ביער האטלאנטי, שכיסה בעבר את רוב שטח ברזיל, בעלי חיים באזור הביצות הגדול בעולם - הפנטנאל, ו....קינוח היסטורי בריו דה ז'אנירו. 
 • דרך המשי הסינית
  מסע אל המחוזות המערביים הנידחים של סין בואך אסיה התיכונה, מחוזות שכונו בעבר מזרח תורכסטן. טיול ביו נופים קיצוניים ומרהיבים, בין נוודים קזאחים, קירגיזים, מונגולים וטג'יקים. בהדרכתו המיוחדת של אמנון בוים.
 • מסע לאסיה התיכונה בהדרכת נורית רז
  טיול לאוזבקיסטן וקירגיזסטן - אל לבה של מרכז אסיה הטורקמנית בין ערבות הקָזָאחים למרומי ההרים השמימיים, אל הרפובליקות המתעוררות ללאומיות חדשה עם קריסת ברה"מ. בין עבר מפואר, עת פרחו ערי מסחר לאורך נתיבי סחר המשי לבין עתיד לוט בערפל.
 • טיול למערב תורכיה - מפגש מרתק בין מזרח ומערב
  עלה לאתר טיול למערב תורכיה בסוכות 2014.
 • הפורום הגיאוגרפי
  אנו שמחים להודיע על הרחבת פעילותנו יחד עם הפורום הגיאוגרפי, שהוא שיתוף פעולה בין החברות המובילות בתחום טיולי האיכות באמצעות הפורום אנו מרחיבים את תחום פעולתנו ואף מבטיחים את היציאה של טיולים רבים.

 • תל אביב - אדיס אבבה - ניירובי

  נצא מתל-אביב בשעות הבוקר המוקדמות בטיסה של אתיופיאן איירליינס לאדיס אבבה (Addis Ababa), ממנה ממשיכים בטיסה אל ניירובי (Nairobi), בה נוחתים בשעת הצהרים. שעות אחר הצהרים יוקדשו לסיור קצר בעיר ניירובי.

  ימים 2-3: שמורת סמבורו

  בשעות הבוקר נצא צפונה לכוון הר קניה ושמורת סמבורו (Samburu). הדרך עוברת באזורים פוריים, נחלתם של בני הקיקויו. נעצור במפלי טיקה (Thika )ובשוק המקומי של קרתינה (Karathina) . בשעות הצהרים נגיע לשמורת סמבורו, על גבול המדבר של קניה. את שמורת סמבורו חוצה הנהר האדום ולגדותיו מתקבצים עדרים בטרם ירדו בזהירות ללגום ממי הנהר. ברחבי השמורה נפגוש את עולם החי של אפריקה: עדרי פילים, זברות, מיני צבאים וג'ירפות המשוטטות ברחבי הסוואנה. מדי פעם נתקל בראמים ואולי גם באריה משחר לטרף או נמר מנמנם על ענף עץ שיטה. בשמורה נבלה יום וחצי ונלון בשני הלילות האלה בלודג' מדהים הממוקם על שפת הנהר.

  יום 4: אל הר קניה או רכס האברדר

  לאחר ארוחת הבוקר. ניסע חזרה דרומה לאזור הר קניה (Mt. Kenya)ורכס האברדר (Aberdare). הדרך מטפסת במעלה מורדות הר קניה ללודג' החבוי בתוך יער הגשם. סביב קרחת יער, אליה מגיעים בעלי חיים האופייניים לאזורים הרריים וליער גשם,בנויות מרפסות התצפית. קרחת היער מוארת במהלך הלילה ובכך ניתנת לנו אפשרות לצפות גם בבעלי חיים ליליים.

  יום 5: אגם נקורו

  נעזוב את האזור ההררי וניסע למרגלות רכס האברדר אל עבר הבקע הסורי אפריקאי בדרכנו לאגם נקורו (Nakuru). באגם הסודה הרדוד נפגוש באלפי פלמינגו ורודים,שקנאים, חסידות ובעלי כנף אחרים וברכסים המקיפים אותו משפחות של שפני סלע, קופי גונון, קבוצות בבונים ויונקים רבים אחרים.

  ימים 6-7: מסאי מארה

  לאחר ארוחת בוקר ניפרד מהנופים הנפלאים של אגם נקורו, בדרכנו לשמורת המסאי-מרה (Masai Mara) אשר יחד עם שמורת הסרנגטי (Serengeti) כוללת את מאגר בעלי החיים הטבעי הגדול ביותר בעולם. נצא לחפש את עדרי הגנו, הצבאים והאנטילופות למיניהם, הזברות והפילים ונבקר בנהר המרה החוצה את השמורה. נצפה בעדרי היפופוטמים שורצים במים ולידם התנינים ואם יתמזל מזלנו, נפגוש באריות ובצבועים ואולי אף בצ'יטה אורבת לטרף.

  ימים 8-9: ניירובי - אדיס אבבה - תל אביב

  את שעות הבוקר נבלה בספארי אחרון בשמורת המסאי-מרה. בשעות הבוקר המאוחרות, נצא בנסיעה דרך העיירה המסאית נארוק (Narok) אל ניירובי, ממנה נמריא בשעות הערב לתל-אביב דרך אדיס אבבה. ננחת בתל-אביב בשעות הבוקר המוקדמות של היום ה-9 לטיול.

 • ** הנחה לילד שלישי בחדר- 1000 $
  **הנחה לילד שני בחדר- 550 $

  המחיר כולל:
  טיסה תל-אביב- ניירובי-תל-אביב.
  לינה בבתי מלון ולודג'ים בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים.
  כלכלה על בסיס פנסיון מלא מארוחת הערב של יום מספר 1 ועד ארוחת הצהרים של יום מספר 8 (כולל).
  תחבורה צמודה, במיניבוסים עם נהגים מקומיים דוברי אנגלית המכירים את השטח היטב.
  דמי כניסות לאתרים ולשמורות כמפורט בתכנית.
  אשרת כניסה לקניה.
  טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
  הדרכה בעברית – אתי דיין

  המחיר אינו כולל: 
  הוצאת דרכון.
  ביטוח רפואי ומטען (ניתן לעשות במשרדנו).
  הוצאות אישיות (בידור, כביסה, משקאות וכו').
  ארוחות שאינן מפורטות בתכנית.

 • < לא נמצאו תגובות >

  הוספת תגובה