03-7527777
לבירורים והזמנות
המדריכים שלנו

שרית סגל ד"ר

מדריכת טיולים עם ניסיון של שנים רבות בטיולים גיאוגרפיים ותרבותיים. אוהבת אנשים ונופים, אוהבת לשלב ביניהם ולהדביק את המטיילים באהבתה זו. מאמינה שכל טיול הוא חוויה חד פעמית, רגשית-חוויתית, והנוסע מתחבר למקום כשהוא חש את  הרקמות החברתיות, התרבות, ההיסטוריה, הפולקלור, הטעמים והריחות.

 

'מרגישה בבית' ביפן, בה למדה בתוכנית המשלבת בודהיזם ופסיכותרפיה, ומחוברת בכל נימי נפשה לדקויות ולניגודים של יפן. מזה שנים שבה וחוזרת ליפן  לפחות פעמיים בשנה, ומדריכה טיולים בעיקר בסתיו, עם דגש על השלכת, ובאביב- לצפייה בפריחת הדובדבן. בהדרכתה מתחברים הנוסעים לתרבות וההיסטוריה המיוחדות כל כך של יפן, תוך אבחנה בדקויות של חיי היומיום  דרך העיניים של מי שמכירה אותם לעומק משהותה שם, ומהתבוננותה רבת השנים בתהליכים ובשינויים שעוברת יפן. היכרותה העמוקה את תורות הבודהיזם בכלל והזן בפרט ושילובם בהדרכה מוסיפה לטיול נופך חוויתי ייחודי.

 

למדה תרבות ופולקלור בנורבגיה ודוברת השפה המקומית, מקפידה לשוב ולטייל בנורבגיה בטיולים 'קלאסיים' ובטיולים בעלי גוון מיוחד, בין בהדרכה ובין באופן פרטני. כמו כן מדריכה בלפלנד בחורף מזה שנים בחיוך גדול.

 

בעלת תואר דוקטור בפסיכולוגיה קלינית ועוסקת בטיפול פסיכולוגי המשלב היפנוזה ומדיטציה. עמדה בראש המרכז לחקר הפסיכולוגיה במכללת לוינסקי, משם הובילה צוותי מחקר בינלאומיים לחקר תחומי האושר, החוזקות ומיצוי היכולות, וזאת על ידי בחינתם והשוואתם בקרב תושבים במדינות שונות. בשנים האחרונות מרצה בארץ ובעולם בנושאים אלה. 

Joomi - ����� ����� ���������� ���