03-7527777
לבירורים והזמנות
המטייל העצמאי

לאלו אשר רוצים לצאת לטיול גיאוגרפי אמיתי, אבל רוצים לעשות זאת באופן פרטי ולא בקבוצה מאורגנת, הקימה"החברה להגנת הטבע רואים עולם" את מערכת ה"מטייל העצמאי".

אנחנו מאמינים כי טיול טוב הוא טיול שטוב ללקוח, ולכן אנחנו מגיעים לפגישה עם דף לבן, שומעים את הבקשות של הלקוח וזורמים ביחד איתו. לעולם לא נבטיח משהו שלא נוכל לקיים.
טיול מורכב מאינסוף פרטים, ושילובם המוצלח יוצר את חוויית הטיול המושלמת. היחס החם והאישי, בחירת היעדים המתאימים, הדייקנות בלוח הזמנים, תנאי הנסיעה המעולים, רמת האוכל והמלונות, ההתאמה למזג האוויר בשטח - כל אלה עושים את ההבדל בין טיול רגיל לטיול יוצא מגדר הרגיל, כמו שאנחנו רגילים לתפור ב"חברה להגנת הטבע רואים עולם".
הניסיון והמקצועיות של "החברה להגנת הטבע רואים עולם" בשוק הטיולים הגיאוגרפיים מאפשרים לכם לקבל טיול סגור עד הפרט האחרון לכל יעד שתבחרו, במלונות הטובים ביותר, במחירים הוגנים והכי חשוב עם יחס אישי וחם.
יש לכם בקשות מיוחדות? אנחנו הכתובת! מגיבוש בערבות אוסטרליה ועד ארוחת גורמה על פסגת ההימלאיה. אנחנו בנויים להגשים את כל השיגעונות שלכם. עד היום הוכחנו עמידה קפדנית בכל האתגרים ובכל היעדים.

"אנחנו מאמינים כי טיול טוב, הוא טיול שטוב ללקוח"


לחצו כאן - ליצירת קשר בנושא טיולים מאורגנים למטייל העצמאי 

 


Joomi - ����� ����� ���������� ���