03-7527777
לבירורים והזמנות
סיור מוזיקלי למילאנו (איטליה) בעקבות גוסטאבו דודאמל

סיור מוזיקלי למילאנו (איטליה) בעקבות גוסטאבו דודאמל

7 ימים - טיול מאורגן לאיטליה

סיור תיירותי - מוזיקלי לעיר מילאנו, במסגרתו נתחבר לפסטיבל ייחודי שמתקיים בבית האופרה המפורסם "לה-סקאלה". שניים מהמופעים יהיו בניצוחו של המנצח המטאורי גוסטאבו דודאמל (Dudamel), מהבולטים בתחומו בעולם.
הסיור כולל שלושה קונצרטים וכן את האופרה "לה בוהם" מאת פוצ'יני, שתעלה בבימויו של פרנקו זפירלי ובניצוחו של דודאמל. בנוסף לשני המופעים בניצוחו של דודאמל נבקר גם בקונצרטים של מנצחים נפלאים כמו אנדריס נלסונס ודיטריך פארדס (Paredes).
הסיור מלווה לכל אורכו ע"י מדריך מוזיקלי ומדריך תיירות, שניהם ישראלים דוברי עברית. במהלך כל ימי הסיור נשהה במלון אחד בעיר מילאנו,הממוקם בקרבת בית האופרה "לה-סקאלה". בנוסף לתכנית המוזיקלית נקדיש את שעות היום להיכרות עם יופייה הרב של צפון איטליה. נשלב בטיול סיורי טבע באזור האגמים וכן נבקר בטורינו, בקזאלה מונפראטו ובסירמיונה.

טיול זה אינו פעיל!

יום 1 : תל אביב –מילאנו

נטוס בטיסת אל-על מתל-אביב למילאנו. לאחר הנחיתה ניסע משדה התעופה אל העיר ונבקר בכנסיה הגדולה, "סנטה מריה דלה גראציה", בה נמצא ציורו המפורסם של ליאונרדו דה וינצ'י "הסעודה האחרונה". נקיים הפסקת צהרים ברחוב המרכזי, וייה דאנטה, ונערוך תצפית יפה אל עבר טירת ספורצה. לקראת אחר הצהרים נתמקם במלוננו.
ערב –ארוחת ערב במלון.
קונצרט: תזמורת Sinfónica Juvenil de Caracas
מנצח: Dietrich Paredes
התכנית: ורדי- הפתיחה ל"כוחו של גורל", צ'ייקובסקי- "פרנצ'סקה די רימיני", סן-סנס- סימפוניה מספר 3, "עם עוגב"

יום 2 : מילאנו

את היום נקדיש לאתרים במילאנו. נתחיל באחד ממוזיאוני האמנות החשובים באיטליה, פינאקוטה די בררה (Brera), שנמצא בארמון יפהפה מהמאה ה-17 בלב רובע בררה השוקק. במוזיאון נמצא אוסף גדול של ציורים ופסלים, ביניהם של אמנים ידועים כמו רפאל, פייטרו, טיציאן, קרוואג'יו, רובנס ועוד. נראה את ה"דואומו", הקתדרלה הגדולה של מילאנו, ונעלה לתצפית מרהיבה ממנה. נסיים את הסיור בביקור במוזיאון המוזיקה וכלי הנגינה שנמצא בקסטלו ספורצסקו (Castelo Sforzesco), מצודה מלכותית מוקפת גנים מפוארים אשר מהווה שחזור של המבצר הרנסנסי הגדול שנבנה בידי פרנצ'סקו ספורצה.
בערב –האופרה "לה בוהם"  (La bohème) מאת פוצ'יני
מנצח: גוסטאבו דודאמל (Gustavo Dudamel)

יום 3: טורינו (Torino)

את יומנו השלישי נקדיש לטורינו. נתחיל בסיור רגלי באתריה המרכזיים של העיר, נטייל בכיכרותיה המהודרות, ונראה מבחוץ את Palazzo Madama, שהיה הסנאט הראשון של הממלכה האיטלקית. נמשיך לבניין המונומנטלי "מולה אנטונליאנה" (Mole Antonelliana), הנחשב לסימן ההיכר של טורינו, ונצפה מלמעלה בנוף המרהיב של העיר. אחרי הפסקת הצהריים נבקר במוזיאון המצרי הגדול ביותר באירופה, האוצר בתוכו אוסף מרשים של תרבות מצרים. לעת ערב נשוב למילאנו. בערב – ערב חופשי.

יום 4: קזאלה מונפראטו, צ'רטוזה די פאביה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לביקור מיוחד בבית הכנסת העתיק של העיירה קאזלה מונפראטו (Casale Monferrato), הנחשב לאחד מהיפים והמרשימים באיטליה. כמו כן נבקר במוזיאון החנוכיות בעיירה. בהמשך נבקר בדואומו של העיר, שנבנה במאה ה- 12 בסגנון רומנסקי. נמשיך אל המנזר המרשים צ'רטוזה די פאביה (Certosa di Pavia), ונבקר במנזר החסד של הנזירים הקרתוזיאנים המהווה דוגמא מצוינת לאמנות הלומברדית במאות ה- 14 וה- 15. לקראת אחר הצהרים נשוב למלוננו.
בערב – קונצרט: התזמורת הסימפונית סימון בוליבאר
מנצח: גוסטאבו דודאמל
התכנית: צ'ייקובסקי-"הסערה", "רומיאו ויוליה", סימפוניה מספר 6 ("הפאתטית")

יום 5: אגם גארדה

ניסע צפונה אל אגם גארדה. נערוך סיור סביב האגם ועיירותיו ונתעכב ב"פנינת האגם" סרמיונה (Sirmione), העיר הזעירה שיושבת על לשון יבשה קטנטנה הפורצת אל תוך האגם. נטייל ברחובות הציוריים ובמרכזה העתיק של העיר, ונראה את המצודה. נמשיך אל העיירה מלצ'זינה (Malcesina), ובמידת האפשר נעלה ברכבל אל מונטה בלאדו הצופה אל האגם ואל האלפים הדרומיים. לעת ערב נשוב למילאנו. בערב: ערב חופשי

יום 6 : אגם מאג'ורה

ניסע אל העיירה האלגנטית סטרזה (Stresa) על שפת אגם מאג'ורה (Maggiore), ונטייל במרכזה העתיק. נפליג אל "האי היפה" (Isola Bella), בו נראה את ארמון בורומיאו המפואר ואת גניו המרהיבים. אחר הצהרים נשוב למנוחה במלוננו.
בערב –קונצרט: התזמורת הסימפונית של בוסטון
מנצח: אנדריס נלסונס (Andris Nelsons)
התכנית: מהלר- סימפוניה מספר 6

יום 7 : אגם קומו, מילאנו– תל אביב

חציו הראשון של היום יהיה חופשי לשוטטות עצמית במילאנו. לקראת צהרים נעזוב את בית המלון וניסע אל אגם קומו. נטייל מעט סביב האגם, ונבקר בעיר היפה בלאג'יו (Bellagio). נאכל ארוחת צהרים, נערוך שיחת סיכום ולעת ערב ניסע לשדה התעופה של מילאנו לטיסתנו חזרה ארצה.

המחיר כולל:


טיסה  בינ"ל בחברת אל-על בקו: ת"א – מילאנו - ת"א
מיסי נמל והיטלי ביטחון
לינה בבית מלון מדרגה ראשונה (4 כוכבים), בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים.
כלכלה: ארוחת בוקר בכל יום + 2 ארוחות נוספות במהלך הטיול
תחבורה באוטובוס תיירים, נוח וממוזג.
3 קונצרטים ואופרה אחת במקומות מצוינים
סיורים, שייטודמי כניסה לאתרים כמפורט בתוכנית.
דמי שתייה (טיפים) 
דמי רישום ואפשרות ביטול  
הדרכה:
מדריך מוזיקלי ומנהל הטיול: עומר שומרוני.
מדריך תיירות ומלווה הטיול: רן שוהם.

 

המחיר אינו כולל:


ארוחות צהרים וערב (פרט ל 2 ארוחות המצוינות מעלה)
ביטוח בריאות ומטען.
הוצאות בעלות אופי אישי.

 

הערות חשובות:

1) יתכנו שינויים בתכנית הקונצרטים. התכנית המדויקת תינתן קרוב יותר למועד הטיול.
2) סדר הביקור באתרים עשוי להשתנות.
3) אין שרותי סבלות לטיול זה.

 

תנאי תשלום ואפשרות ביטול:


בהתאם לדף התנאים הכלליים של החברה להגנת הטבע רואים עולם.

CAPTCHA
הספרות לא תקינות!

צור קשר
בנושא סיור מוזיקלי למילאנו (איטליה) בעקבות גוסטאבו דודאמל

צור קשר - דף טיול

אנא מלא את פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

אנא מלא את שמך המלא
אנא הזן מספר טלפון תקין
אנא הזן דואר אלקטרוני תקין
Invalid Input


דואר אלקטרוני: info@roimolam.co.il

כתובת:  רחוב הנגב 2, תל אביב

מיקוד 6618602

טלפון: 03-7527777

פקס: 03-7527117

Joomi - ����� ����� ���������� ���