https://www.seffibenjoseph.co.il/Sbj/d2_content/menuid/1030/id/512/" />
03-7527777
לבירורים והזמנות
קוריאה הדרומית 3 פסטיבלים בצבעי השלכת כולל פסטיבל המסכות באנדונג, פסטיבל האורות בג'ינג'ונג ופסטיבל הפרחים בסיאול

קוריאה הדרומית 3 פסטיבלים בצבעי השלכת כולל פסטיבל המסכות באנדונג, פסטיבל האורות בג'ינג'ונג ופסטיבל הפרחים בסיאול

13 יום - אל המעצמה המודרנית המסורתית בתבל

לקוריאה סיפור ייחודי של חברה מסורתית הומוגנית, שנחצתה באכזריות על בסיס אידיאולוגי ומאבקי מעצמות, לתמונת המראה המנוגדת של קוריאה הדרומית והצפונית. דרום קוריאה השכילה בעשורים האחרונים להתרומם מעל למוראות המלחמה ליצירת אחת החברות המתקדמות והכלכלות המובילות בעולם. בעוד חברותיה למועדון "כלכלות הטיגריס" משנות ה-90 איבדו מזוהרן, ממשיכה דרום קוריאה לדהור קדימה, אך במחיר שלטון תאגידי מסואב. נבקר בבירה סיאול, המשלבת מודרני עם מסורתי, ובפוסאן המתועשת בלב האימפריה הכלכלית, בהן נסייר בשווקים, במוזיאונים ובשדרות ההומות אדם. נמשיך אל אתרי טבע מרשימים, פארקים לאומיים, מערות קרסטיות וצוקי חופים עליהם נשברים גלי האוקיינוס, ונחווה את הדממה במקדשים בודהיסטים ובכפרים מסורתיים. נסיים בנופים הוולקניים הייחודיים של האי ג'גו ובביקור ב-DMZ, תזכורת למלחמה הכואבת שהדיה טרם נדמו. כל זאת תוך מפגש עם האנשים, המאכלים, השווקים ואהבת החיים הקוריאנית.

 

תמונות: ספי בן יוסף

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר מדריך/ה סטטוס הערות
03-10-2019 15-10-2019 4495 $ 1125 $ ג'ו קרון יציאה מובטחת המחיר לקבוצה בת 15 משתתפים לפחות
ימים 2-1: ת"א – סיאול

טיסת לילה ישירה לסֵיאוּל (Seoul), בירת קוריאה הדרומית, בה ננחת למחרת אחרי הצהריים. לאחר התארגנות נצא לסייר בכרך המודרני. נעפיל לתצפית ממגדל הטלוויזיה שבראש גבעת נָמְסאן (Namsan Park) על העיר ועל נהר האן (Hangang) החוצה אותה.  באם יהיה זמן, נמשיך אל ככר גְוָואנג-הְוָוא-מוּן (Gwanghwamun) שבחזית הארמון המלכותי, המשקפות את שינוי מעמדה של העיר למטרופולין מודרני מוביל בכלכלה העולמית. בערב נצא למסעדה לארוחה קוריאנית ראשונה. הלינה בסיאול.

יום 3: מחוז גאנג-וון ושמורת סאורק-סן

ניפרד זמנית מסיאול וניסע מזרחה על תשתית מרשימה של כבישים מהירים, גשרים ומנהרות שיובילונו למחוז גָאנג-וֹון (Gangwon) ההררי והמיוער. זהו אחד המחוזות העניים בדרום קוריאה, אך בשל בידודו הגיאוגרפי שמר על יופיו הטבעי בהיעדר תיעוש. לקראת צהריים נגיע לשמורת סֶאוֹרָק-סָן (Seoraksan), הפארק הלאומי החביב על הקוריאנים חובבי הפסגות המשוננות, היערות המוריקים ותרבות הטיול. נסייר בפארק היפה, נעפיל ברכבל לאחת הפסגות ונבקר במקדש בודהיסטי סמוך. נמשיך לעיר הנמל סוֹקצ'וֹ (Sokcho) שם נבקר בשוק הדגים ונחזה בשקיעה היפה מעל נמל הדיג. הלינה בסוקצ'ו.

יום 4: אנדונג בפסטיבל המסכות

ניסע דרומה על הכביש המהיר לאורך החוף המזרחי אל אָנְדוֹנג (Andong) עיר קטנה היושבת בליבה התרבותית-מסורתית של קוריאה. נבקר במפעל לייצור Soju – השיכר הלאומי של דרום קוריאה ובכפר המסורתי הָא-הוֹאַה (Hahoe) שנודע במסורת המסכות שלו. נשוטט בין הבתים המכוסים קש, נבקר בחצרות הפנימיות ונלמד אודות המעמדות בקוריאה והחיים המסורתיים. נסיים במוזיאון המסכות הסמוך נטייל לאורך נהר נאק-דונג המואר. בערב נצא לחזות במופע הסיום של פסטיבל המסכות של אנדונג. לינה באנדונג.

 

ייום 5: גיאונג-ג'ו

נשלים את סיורינו באנדונג ונבקר בכפר המסורתי הָא-הוֹאַה (Hahoe) שנודע במסורת המסכות שלו. נשוטט בין הבתים המכוסים קש, נבקר בחצרות הפנימיות ונלמד אודות המעמדות בקוריאה והחיים המסורתיים. נסיים במוזיאון המסכות הסמוך. נמשיך דרומה ואחר הצהריים נגיע לגְיֶאוֹנג-ג'וּ (Gyeongju) ששימשה כבירת שושלת שֹילה (S'illa) מהמאה ה-1, ולאחר איחוד 3 הממלכות ב-618 לספירה, המשיכה כבירת קוריאה המאוחדת עד לנפילת השושלת בשנת 935. על אף עברה המפואר גיאונג-ג'ו נדמית היום לעיירה כפרית רגועה, בין היתר בשל חוקי הבניה בה שחייבו גגות קוריאנים מסורתיים למרבית הבניינים. למחרת נשוטט בעיר ובסביבתה. נבקר במקדש סֶאוֹק-גוּרָאם (Seokguram Grotto) השוכן במעבה היער ובו פסל בודהא יושב. נטייל בשבילי היער למקדש בּוּלְגוּק-סָה (Bulguksa) המרשים שנבנה במאה ה-6 לשמש כמרכז הדתי הלאומי לאחר שמלך השילה אימץ רשמית את הבודהיזם כדת הממלכה. נמשיך אל המוזיאון  המכיל שכיות חמדה מהאלף הראשונה לספירה ונסיים בשרידי האזור השלטוני של שושלת שילה, שם נבקר בארמון, בקברים ובמצפה האסטרונומי צֶ'אוֹם-סֶאוֹנג-דֶה (Cheomseongdae observatory) שנבנה במאה ה-9. באחד הערבים נצפה בתאורה על מאגר אָנ-אָפּ-ג'י (Anapji pond) והארמון שסביבו. הלינה בגיאונג-ג'ו.

 

יום 6: מקדש האינ-סה ופסטיבל האור בג'ינג'ונג

נשלים את סיורינו בגיאונג-ג'ו וניסע למקדש הֶאִינ-סה (Haeinsa), אחד משלושת מקדשי ה"טְרי-רָטְנה" הבודהיסטיים, המייצג את הדְהָרְמה, משנתו של הבודהא. במקדש שמורה הגרסה השלמה ביותר של הקנון הבודהיסטי, החקוק על למעלה מ-81,000 לוחות עץ, והמכונה "טריפיטקה קוריאנה" (Tripitaka Koreana). נבקר במקדש הקים מהמאה ה-9 אך נבנה לאחרונה במאה ה-19 לאחר שריפה גדולה. לוחות העץ אף הם שוחזרו, וכיום מסתיים פרויקט דיגיטציה מקיף לסריקת כל הלוחות למדיה דיגיטלית. אחר הצהריים נמשיל לג'ינג'ו (Jinju) לחזות בפסטיבל האורות המרהיב. לינה בג'ינג'ו.

 

יום 7: פוסאן

נצא לפּוּסאן (Pusan), בירת האזור הדרום-מזרחי המתועש לעייפה. פוסאן, עיר הנמל המרכזית של קוריאה ובה נמל המכולות ה-5 בגודלו בעולם, פרושה לאורך כמה מפרצים, שהצפוני שבהם מתגאה בחוף הֵאוּנ-דָאֵה (Haeundae) הרחב עטור גורדי השחקים. נבקר במקדש בודהיסטי על הים, נסייר בשוק הדגים גָ'גלְצ'י (Jagalchi) ובאזורים המסחריים הסמוכים לו, נמשיך לתצפיות יפות על מפרצי העיר ונטייל בין בתיו הצבועים של רובע גַמְצ'אוֹן (Gamcheon), שהפך מכפר פליטי מלחמה לשכונה אופנתית של אמנים. נסיים בחוף האונ-דאה עת צובעת השקיעה את זכוכית הבניינים בזהב. הלינה בפוסאן.

 

ימים 8-9: האי ג'ג'ו

כמו פרח וולקני קודר בוקע האי גֶ'גוּ (Jejudo) מתוך הים הצהוב דרומית לקוריאה. נשלים את סיורינו בפוסאן ונטוס לאי החביב על מיליוני קוריאנים ויותר מכך סינים ואסיאתיים אחרים. האי נודע בתרבותו האנימיסטית ופסלי ההָארוּ-בָּנג (Harubang) מקשטים כל ככר כפרית. תושבי האי הגעשי הפורה עוסקים עדיין בחקלאות, בדגש על הדרים, ובדיג, בדגש על נשות ההֶנְיוֹ (Haenyeo) הבוגרות הצוללות, ללא מכשירים וחמצן, לעומקים של 20 ו-30 מטרים לשליית צדפות, מלפפוני ים ופירות ים אחרים. בימים הבאים נסייר באי בין מפלי מים ומטעי תה, נעפיל ללועות הרי געש כבויים ונעמיק אל מנהרת לבה, מהשלמות בעולם, נסייר בכפרים מסורתיים בין בקתות קש ופסלי הארו-בנג ונצפה אל גלי האוקיינוס נשברים על מצוקי האי. את האי מקיף שביל הליכה יפה הנקרא שביל אוֹלֶה (Olle Trail), שארכו 425 ק"מ, ו-26 קטעי הליכה מוסדרים ומונגשים. אנו נטייל לאורך כמה מקטעיו היפים. את ביקורנו באי ילווה ניחוח פירות הדר הנמכרים בכל פינה. הלינה בג'ג'ו-סיטי. 

 

ימים 10-12: סיאול והאזור המפורז

נשלים את סיורינו בג'ג'ו ונטוס לסיאול. עיר של גורדי שחקים וארכיטקטורה מודרנית, שדרות הומות אדם, שווקים צבעוניים ושפע הניכר לעין. סיאול משקפת את הטרנספורמציה הקוריאנית מעיר מלוכה פיאודלית שרק החלימה מהכיבוש היפני עת נכבשה בידי צבאות הצפון, לבירה עולמית של כלכלה, עסקים, חדשנות, פוליטיקה, אדריכלות ותרבות. נבקר בארמון גיאונג-בוק (Gyeongbokgung) ששימש את מלכי ש' צ'וסון מהמאה ה-14 ועד הכיבוש היפני, ובמוזיאון הפולקלור שבתוכו. נטייל ברגל ברובע אינסדונג (Insadong) עטור המסעדות המסורתיות בלב הפועם של העיר ובשווקי העיר הסואנים. נבקר במוזיאון המלחמה בו מונצחים חללי מלחמת קוריאה וברובע המסחרי-בידורי הסואן וההומה של מיאונג-דונג (Myeongdong) הפעיל עד שעות מאוחרות. נבקר גם במקדש ג'וגסה (Jogesa) בו מתקיים פסטיבל פרחים מסורתי כל סתיו. נבקר גם ב-DDP Plaza, מבנה עתידני שתוכנן בידי האדריכלית הבריטית-עיראקית המנוחה זאהה ח'דיד.

ניסע אל הגבול שנמתח בין 2 הקוריאות, מרביתו סביב קו הרוחב 38, ונסייר באזור המפורז (Demilitarized zone - DMZ) בין גדרות תיל, שדות מוקשים, מנהרות התקפיות והרבה זיכרונות וכאב שאינם מרפים מהקוריאנים עד היום, ואלו באים, תולים סרטים לזכר המתים, צובעים שלטים בעד האיחוד ובעיקר מקווים שהקו החוצה עם במרכזו על בסיס אידיאולוגי, ייקטע ו-2 הקוריאות יוכלו להתאחד. נבקר בתצפית "דורה" ובמנהרה ה-3, מנהרת חדירה התקפית שחפר צבא הצפון, ניסע בין גדרות התיל הגבוהות ונתרשם מהגבול המתוח בעולם. בגמר הסיור נשוב לסיאול לסעודת סיום. הלינה בסיאול.

 

יום :13 סיאול – ת"א

בהתאם לשעת הטיסה, נשלים את סיורינו בסיאול. העברה לשדה התעופה באינצ'ון (Incheon) משם נטוס ישירות לתל אביב. הנחיתה בשעות הערב.

 

המחיר כולל:

טיסות בינלאומיות: בקו ת"א-סאול-ת"א בטיסות ישירות (מחלקת תיירים) של קוריאן איירליינס.

טיסות פנימיות: בחברות מקומיות כמפורט בתוכנית.

לינה: בבתי מלון מדרגה ראשונה ותיירות טובה בחדרים זוגיים (ממוזגים) עם שירותים צמודים. בערים קטנות - במלון הטוב בנמצא.

כלכלה: חצי פנסיון - ארוחות בוקר לאחר כל לינה מוזמנת וארוחה חמה (ערב/צהריים בהתאם לתכנית). 

תחבורה: באוטובוס תיירים ממוזג. כלי תחבורה אחרים (סירות, רכבל) כמפורט בתכנית.

הדרכה: ג'ו קרון + מדריך/ה מקומי/ת דובר/ת אנגלית.

מסי נמל, היטלי ביטחון ותוספת דלק על פי מדיניות חברות התעופה.

דמי כניסה: לאתרים ושייט כמפורט בתוכנית. 

דמי שתייה/טיפים, לנותני השירותים בחו"ל.

מפגש תדרוך בארץ.

 

המחיר אינו כולל:

ארוחות שאינן כלולות ברשימת "המחיר כולל".

חריגה ממועד הטיסה הקבוצתית.

הוצאות בעלות אופי אישי.

ביטוח רפואי ומטען.

 

 

הערות:

המחיר הוא לקבוצה בת 15 משתתפים לפחות, במספר משתתפים נמוך יותר תידרש תוספת מחיר. 

בטיולים באסיה צפויים שינויים כתוצאה משינוי מועדי טיסות פנימיות ובעיות בשטח. נא קבלו שנויים אלו בחיוך. הם  אינם תלויים בנו!

מחירי הטיסות הבינ"ל והפנימיות, כמו גם מחירי האתרים עלולים להשתנות עד למועד היציאה, במידה ויהיו שינויים הם יחולו על הנוסעים. 

תנאי תשלום ואפשרות ביטול בכפוף לתנאים הכלליים של החברה להגנת הטבע שתקבלו בעת ההרשמה. 

בטיסות קבוצתיות אין החברה יכולה לקבוע את שירותי התעופה השונים כגון: סוגי ארוחות, ו/או מקומות הישיבה במטוס (גם אם הוזמנו על ידנו לבקשת המטיילים) מיקום הנוסעים נקבע על ידי חברת התעופה ובאחריותה

תנאי תשלום ואפשרות ביטול בכפוף לתנאים הכלליים של החברה להגנת הטבע שתקבלו בעת ההרשמה. 

 

CAPTCHA
הספרות לא תקינות!

צור קשר
בנושא קוריאה הדרומית 3 פסטיבלים בצבעי השלכת כולל פסטיבל המסכות באנדונג, פסטיבל האורות בג'ינג'ונג ופסטיבל הפרחים בסיאול

צור קשר - דף טיול

אנא מלא את פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

אנא מלא את שמך המלא
אנא הזן מספר טלפון תקין
אנא הזן דואר אלקטרוני תקין


דואר אלקטרוני: info@roimolam.co.il

כתובת:  רחוב התע"ש 3, רמת גן

מיקוד 52512

טלפון: 03-7527777

פקס: 03-7527117

Joomi - ����� ����� ���������� ���