03-7527777
לבירורים והזמנות
טיול לבלגיה והולנד - אל לארצות השפלה אמנות פלמית והולנדית

טיול לבלגיה והולנד - אל לארצות השפלה אמנות פלמית והולנדית

8 ימים - טיול מאורגן לבלגיה והולנד

סיור לימודי מרתק בשתי מדינות קטנות, המכילות את הריכוז המרשים ביותר של יצירות האמנות הפלמית וההולנדית, כולל הדרכה במוזיאונים האוצְרים את יצירותיהם הידועות של רמברנדט, רובנס, ואן דייק, האחים ואן אייק, פראנס האלס, ורמר ו-ואן גוך ועוד וביקור בבתיהם של גדולי הציירים. הסיור, שיודרך על ידי ד"ר דורון לוריא, יספק למשתתפים כלים ביקורתיים להתבוננות ולניתוח מעמיק של היצירות המוצגות. הטיול יעסוק גם בבעיית האותנטיות של יצירות רמברנדט; בעיה זו מעסיקה את עולם האמנות ב-30 השנים האחרונות, והעיסוק בה פותח צוהר לעולם אפל ומרתק, שאמת וזיוף משמשים בו בערבוביה. נבקר גם באתרים פחות ידועים - אך יפים - בהולנד ובבלגיה, שיוסיפו נופך ציורי ורוגע למסגרת המרתקת של הסיור.

טיול זה אינו פעיל!

יום 1 - תל אביב - בריסל

נצא בטיסת בוקר לבריסל - בירת בלגיה. העיר בריסל, שהתהוותה מלכתחילה כעיר פלמית, הפכה במרוצת הזמן לעיר שרוב תושביה דוברי צרפתית. בריסל התפרסמה בשל שלל סגנונות הבניה שלה ובראשם מורשת הארט-נובו ובשל המוזיאונים המיוחדים שלה. לאחר התארגנות קצרה, נבקר במוזיאון המלכותי לאמנויות יפות, שבו נוכל לפגוש עבודות של פיטר ברויגל, פיטר פאול רובנס ואנטון ואן דייק. נלון בבריסל.

יום 2 - בריסל - גנט - בריז'

נקדיש את הבוקר להיכרות עם העיר בריסל. נטייל בסמטאות ונבקר ב"כיכר השוק הגדולה", המוקפת בניינים יפהפיים מימי הביניים. היה זה ויקטור הוגו שהגדיר את הכיכר כ"תיאטרון עשיר". בתום הביקור נסע לגנט ונבקר בכנסיית סן באבו, שבה נמצא ציורם המפורסם של האחים ואן אייק - "הערצת השה". זהו ציור פלמי גדול ומורכב, הנחשב מהיפים שצוירו אי פעם בתרבות המערבית. למרבה הצער, אחד החלקים המרכיבים אותו נגנב לפני 75 שנה ולא נמצא עד היום. ננסה להבין מדוע הציור חשוב כל כך, למי היה עניין לגנוב חלק ממנו, והיכן יכול להסתתר הציור האבוד. נמשיך בנסיעה לעיר בריז', בה נלון.

יום 3 - בריז'

בריז' נחשבת לאחת הערים היפות באירופה. נצא ליום סיור בעיר: נסייר בעיר העתיקה, שיש בה שילוב נפלא של תעלות, צמחייה וארכיטקטורה מימי הביניים ומהרנסאנס גם יחד. נמשיך לשייט בתעלות העיר. בתום הסיור נבקר בגרונינגמוזאום ובמוזיאון האנס ממלינג - האחרון מביניהם שימש כבית חולים במאה ה-17. נלון בבריז'.

יום 4 - בריז' - אנטוורפן - דלפט

נפרד מבריז' ונסע לאנטוורפן - העיר השניה בגודלה בבלגיה ובירת היהלומים העולמית. בלב העיר השתמרו בתים פלמיים המעניקים לעיר צביון עשיר המשלב סמטאות ימי-ביניימיות צרות, בצד ככרות רחבות-ידיים, חנויות מעוצבות ומסעדות אופנתיות. נבקר בביתו של רובנס - הצייר הלאומי של פלנדריה. בשעות אחה"צ נחצה את הגבול להולנד ונמשיך בדרכנו לעיר הקטנה דלפט, בה נלון.

יום 5 - האג ודלפט

נקדיש את הבוקר לעיר האצילית והיפה האג: נבקר במוזיאון מאוריצהייס - מוזיאון קטן ואינטימי, ארמונו לשעבר של הנסיך מאוריץ לבית אוראנייה, ובו יצירות מופת של רמברנדט ("השיעור באנטומיה"), ורמר ("נערה עם עגיל פנינה") ואחרים. נצפה על בניין הפרלמנט ההולנדי היפה, ונמשיך ל"פנורמת מצדך", המייצגת את ציורם המפורסם של מצדך ושלושה ציירים אחרים, שהצליחו להגיע לאפקט של עומק ופרספקטיבה, שאין לו אח ורע בתולדות האמנות. בשעות אחה"צ נסע חזרה לדלפט. דלפט היא עירו של ורמר. נצא לטייל בסמטאות העיר העתיקה ונבקר במוזיאון לאומנות דקורטיבית עתיקה, שבו נפגוש את האריחים ואת כלי הפורצלן שזכו לפרסום עולמי. נלון בדלפט.

יום 6 - שמורת הוחה ולובה

נסע מזרחה בדרכנו לשמורת הוחה ולובה (Hoge Veluwe) ששימשה כאחוזת-ציד וכמוזיאון פרטי של משפחת קרולר-מולר. נצא לטייל בשמורה המשלבת נופים של ביצות, יערות ודיונות, ונבקר במוזיאון קרולר-מולר הנודע בשל אוספיו - הכוללים מבחר רחב מציורי ואן-גוך - ובשל גן פסלים הממוקם בנופי השמורה. נמשיך בנסיעה לאמסטרדם, בה נלון.

יום 7 - אמסטרדם

נקדיש את היום למוזיאונים החשובים בהולנד. נבקר ברייקסמוזיאום (Rijksmuseum), שאוצֵר כמה מיצירות האמנות החשובות ביותר של הולנד במאה ה-17 (בכללן "משמר הלילה", "הכלה היהודייה" שצייר רמברנדט), ובהמשך נגיע למוזיאון ואן גוך, המכיל את האוסף הגדול והמרשים בעולם של יצירות האמן יוצא הדופן. ואן גוך צייר רק בתשע השנים האחרונות לחייו (הוא התאבד בגיל 37), אך הוא נחשב לאחד הציירים האהובים ביותר, וגם היקרים ביותר, בעולם (יצירתו "דיוקן ד"ר גאשה" נמכרה ב- 82,500,000$). לקראת ערב נשוט בתעלות אמסטרדם היפות, ששימשו עורק תחבורה ראשי בעיר במשך מאות שנים.

יום 8 - אמסטרדם- הארלם - זאנסה סחאנס - תל אביב

נשלים את ביקורנו באמסטרדם ונבקר בבית הצייר הנודע רמברנדט, שיצירותיו משקפות בצורה הנאמנה ביותר את "תור הזהב" של תרבות הולנד במאה ה-17. בתום הביקור נצא בנסיעה קצרה להארלם - אחת הערים היפות בהולנד. נטייל בעיר ונבקר במוזיאון פראנס האלס, השוכן באתר פסטורלי - בבית האבות שבו בילה האמן את שנותיו האחרונות. בשעות אחה"צ נסע לביקור בטחנות הרוח בכפר של זאנסה סכאנס (Zaanse Schans). בסיור זה נפרד ממסענו בעקבות האמנות בארצות השפלה ונסע לשדה התעופה לטיסתנו חזרה לתל אביב. ננחת בתל אביב לפנות בוקר (לבוקרו של היום ה-9).

מחיר הטיול:

1,940 € מחיר לאדם בחדר זוגי
58 € מסי נמל והיטלי דלק (עשוי להשתנות)
1,998 € סה"כ
מחיר ה טיול לבלגיה והולנד נקוב באירו.
יציאת ה טיול לבלגיה והולנד מובטחת עם יציאתם של 20 מטיילים.
מספר החדרים ליחיד מוגבל . הזמנת חדר כזה כרוכה לעתים בתוספת תשלום מעבר לתוספת הרגילה לחדר ליחיד.
מלונות: חלק מבתי המלון אינם מציעים שירותי סבלות והמטיילים יתבקשו לשאת את הציוד לחדרם.
מחיר ה טיול לבלגיה והולנד מבוסס על טיסות בינלאומיות ופנימיות (כולל מסי נמל והיטלי דלק) במחירים הידועים לנו בעת הכנת ההצעה. במידה ויחולו שינוים במחיר הטיסות / המיסים / ההיטלים ההפרש יגבה / יוחזר בהתאם.

המחיר כולל:

טיסות בחברת אל-על כמפורט בתכנית ה טיול לבלגיה והולנד.
לינה: מלונות מדרגה ראשונה או דרגת תיירות טובה לאורך כל ה טיול בלגיה והולנד.
כלכלה: ארוחות בוקר לאורך כל ה טיול בלגיה והולנד.
תחבורה: אוטובוס ממוזג בהעברות ובסיורים כמפורט בתכנית ה טיול לבלגיה והולנד.
הדרכה ב טיול לבלגיה והולנד מדריך מצוות "הפורום הגיאוגרפי ".
ניהול ה טיול לבלגיה והולנד: צביקה ידור.
דמי כניסה: לאתרים המפורטים בתכנית ה טיול לבלגיה והולנד.
ערכות שמע.
תשר ב טיול לבלגיה והולנד: לנותני השירותים השונים.
אשרות כניסה: לא נדרשות אשרות כניסה לבלגיה והולנד.

המחיר אינו כולל:

תוספת ליחיד בחדר בסך: 515 אירו.
ביטוח רפואי: על הנוסע לעשות ביטוח בריאות ומטען. הביטוח הוא חובה! החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל במהלך ה טיול לבלגיה והולנד.

תנאי ביטול יציאה לטיול:

במקרה של ביטול היציאה מיוזמת הנוסע, יחולו עליו דמי ביטול מצטברים כמפורט:

 • במידה וטרם מסירת הודעת הביטול הונפקו לטובת הנוסע אשרות כניסה, יחויב הנוסע במחירן המלא של האשרות.
 •  בנוסף יחויב הנוסע בדמי הביטול על כרטיסי הטיסה בטיסות הבינלאומיות והפנימיות, במידה ויושתו דמי ביטול כאלו מטעם חברות התעופה.
 •  בנוסף ישלם הנוסע דמי ביטול כפיצוי מוסכם מראש, עבור שירותי הקרקע והטיפול המשרדי בטיול עצמו בסך כמפורט:
  • החל מיום ההרשמה ועד 35 ימי עבודה לפני מועד היציאה - דמי ביטול בסך 75 דולר.
  • החל מ-34 ימי עבודה ועד 25 ימי עבודה לפני מועד היציאה - דמי ביטול בסך 400 דולר.
  • החל מ-24 ימי עבודה ועד 15 ימי עבודה לפני מועד היציאה דמי ביטול בסך 800 דולר.
  • החל מ-14 ימי עבודה ועד 7 ימי עבודה לפני מועד היציאה דמי ביטול בסך 1400 דולר.
  • החל מ- 7 ימי עבודה לפני היציאה יחויב המטייל לשלם לחברה את מחירו המלא של הטיול.

הבהרות לגבי תנאי הביטול

בחישוב מניין ימי עבודה המוזכרים לעיל יחושבו ימים א'-ה', להוציא ערבי חג וימי חג.
הודעת הביטול תעשה בהודעה בכתב בלבד (לרבות פקסימיליה ודוא"ל) שתימסר במשרדי החברה. מועד הביטול יוגדר לפי מועד מסירת ההודעה

CAPTCHA
הספרות לא תקינות!

צור קשר
בנושא טיול לבלגיה והולנד - אל לארצות השפלה אמנות פלמית והולנדית

צור קשר - דף טיול

אנא מלא את פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

אנא מלא את שמך המלא
אנא הזן מספר טלפון תקין
אנא הזן דואר אלקטרוני תקין
Invalid Input


דואר אלקטרוני: info@roimolam.co.il

כתובת:  רחוב הנגב 2, תל אביב

מיקוד 6618602

טלפון: 03-7527777

פקס: 03-7527117

Joomi - ����� ����� ���������� ���