03-7527777
לבירורים והזמנות
אתונה - מסע היכרות מעמיק עם אתונה והמוזיקה היוונית

אתונה - מסע היכרות מעמיק עם אתונה והמוזיקה היוונית

3 ימים - תאריכי הטיול ניתנים לשינוי

סיור מיוחד לאתונה העתיקה והמודרנית, התוססת, השרה והרוקדת שהמוזיקה, סם חייה, מסרבת להיעלם גם בתקופותיה הקשות. בהדרכת: אנג'לו רפאל, יהודי ישראלי יליד יוון, מדריך ותיק (ביוון בלבד) ומומחה לתולדות המוזיקה והתרבות של יוון, אשר חווה על בשרו את חלק גדול מהתקופות הסוערות שעברו עליה במהלך 50 השנה האחרונות. ובהדרכת אריה אלאלוף, ארכאולוג בהכשרתו, עוסק בתרבות הקדומה ובהיסטוריה של יוון.

 

הערה כללית: 

הטיולים מותאמים להוראות משרד הבריאות והתו הסגול, כמו גם להוראות ביעד הטיול בחו"ל.

הנסיעה באוטובוסים היא עד מקסימום 75% תפוסה

במהלך ההדרכה נשתמש בערכות שמע אישיות

המלונות בהם נשתמש במהלך הטיול נבדקו והומלצו על ידי הספקים המקומיים ככאלה המתאימים להנחיות משרד הבריאות המקומי.

אין עדין מחירים ולוחות זמנים לטיסה, ההרשמה היא ללא תשלום דמי קדימה ומהווה הצהרת כוונות להשתתפות בטיול. אנו נהיה בקשר כאשר התמונה תתבהר יותר.

 

טיול זה אינו פעיל!

יום 1: טיסה ת"א – אתונה, סיור בעקבות כלי נגינה ואוכל יווני

בבוקר ניפגש בנתב"ג ונטוס לאתונה (Athens). עם הנחיתה ניסע למרכז העיר, נערוך סיור פנוראמי באוטובוס להיכרות עם מרכז אתונה, הבירה של יוון. נגיע למלון , (קבלת החדרים במידה ויהיו מוכנים) ומייד נצא לסיור ברגל באתונה: נסייר בפלאקה (Plaka), הרובע הישן המשלב את אתונה העתיקה ואת תחילת התפתחותה של אתונה כמרכז האורבני הגדול של יוון. נבקר במוזיאון כלי נגינה עממיים ונטעם את ה-Junk food היווני הטעים לארוחת צהרים. לקראת 15:00 חזרה למלון למנוחת צהרים, שהיא חובה בכל יום, בכדי להחזיק מעמד בבילוי אל תוך הלילה. בשעה 20:00, נצא לארוחת ערב ולאחריה נמשיך אל מועדון רבטיקו להיכרות ראשונה ואינטימית עם מקורה של המוזיקה היוונית בת ימינו. במהלך ארוחת הערב תועבר הרצאה קצרה לגבי מוזיקה זו. סיום משוער לקראת 03:00.

יום 2: ארכיאולוגיה ומוזיקה

לאחר מנוחת הלילה וארוחת בוקר, נצא לקראת 10:30 מן המלון לסיור נוסף באתונה. נתחיל את הסיור במוזיאון החדש של האקרופוליס (Acropolis Museum) שנבנה בעיצוב מודרני, חדש ומרתק ובו הוצבו הממצאים החשובים והיפים ביותר מחפירות האקרופוליס הנשקף ממול. נמשיך לסיור מקיף בגבעת האקרופוליס של אתונה, ערש התרבות המערבי. נשוב ברגל למלון למנוחת צהרים. בערב יציאה לארוחת ערב ומוזיקה באחד המועדונים הגדולים של אתונה להופעה של אחד מגדולי השמות של המוזיקה יוונית היום. (בהתאם ללוח ההופעות בתקופת הטיול). סיום משוער לקראת 03:00.

יום 3: מלכות – דמוקרטיה (?) – דיקטטורה – מחאה, טיסה לת"א

בשעה 10:30 נצא ברגל אל תחנת המטרו הסמוכה, ניסע ברכבת התחתית דרך התחנות המטרו המרכזיות לסיור ברגל בין המוזיאונים והצירים החשובים בהם התהוותה יוון במאה ה-20. נשמע מזווית אישית של אנג'לו על יוון המלוכנית, שלטון הקולונלים על המחאה והפלת השלטון. על יוון החדשה והאקטואליה בצל משבר כלכלי. הסיור יסתיים בטברנה  המסרבת להתנתק מאווירת שנות ה-60 של המאה ה-20. אוכל נהדר וטעים (אם כי לא אוכל גורמה במובן המקובל של המילה), יין או צ'יפורו בשפע ויוונים מקומיים בגילאים בין 20 ועד 90 בשילוב מוזיקה נפלאה, נטולת איפור והגברה ותאורה מקצועית...אווירה עממית ייחודית! בסיום הבילוי זמן חופשי בפלאקה עד הנסיעה לשדה התעופה. טיסה לתל אביב בה ננחת בבוקר יום 4.

המחיר כולל:

טיסה בינלאומית בכרטיס קבוצתי בקו: ת"א - אתונה - ת"א

מסי נמל והיטל ביטחון.

אירוח בבית מלון 4* על בסיס לינה וארוחת בוקר.

2 ארוחות ערב וארוחת צהרים ביום השלישי (במסעדות/טברנות)

מועדון רבטיקו, ומועדון יווני (כולל שתייה)

אוטובוס תיירים להעברות משדה התעופה ואליו. (יתר הסיור ברגל ובמטרו)

תחבורה ציבורית (מטרו) בסיור ביום 3.

דמי כניסה לאתרים שבתכנית

תשר לנותני השירותים המקומיים.

הדרכה: אנג'לו רפאל + מדריך בכיר מומחה ליוון

 

מדריך מקומי בהתאם לצורך.

 

המחיר אינו כולל:

ארוחות שלא מצוינות בתוכנית.
מוניות, תחבורה ציבורית פרט למופיע ביום 3.
ביטוח רפואי ומטען חובה על כל משתתף לבטח עצמו.
הוצאות בעלות אופי אישי שתייה בארוחות, כביסה, טלפונים וכיו"ב

 

הערה:

התמונות המוצגות הן לצורך המחשה בלבד, אין בהצגתן משום התחייבות לביקור באתר/מועדון/טברנה מסויימת. האתרים לביקור הם בהתאם לתוכנית הכתובה, המועדונים ייבחרו ויפורסמו בסמוך למועד יציאת הטיול.
בטיסות קבוצתיות אין החברה יכולה לקבוע את שירותי התעופה השונים כגון: סוגי ארוחות, ו/או מקומות הישיבה במטוס (גם אם הוזמנו על ידנו לבקשת המטיילים) מיקום הנוסעים נקבע על ידי חברת התעופה ובאחריותה.


תנאי תשלום ואפשרות ביטול:

בהתאם לדף התנאים הכלליים של רואים עולם החברה להגנת הטבע.

CAPTCHA
הספרות לא תקינות!

צור קשר
בנושא אתונה - מסע היכרות מעמיק עם אתונה והמוזיקה היוונית

צור קשר - דף טיול

אנא מלא את פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

אנא מלא את שמך המלא
אנא הזן מספר טלפון תקין
אנא הזן דואר אלקטרוני תקין
Invalid Input


דואר אלקטרוני: info@roimolam.co.il

כתובת:  רחוב הנגב 2, תל אביב

מיקוד 6618602

טלפון: 03-7527777

פקס: 03-7527117

Joomi - ����� ����� ���������� ���