03-7527777
לבירורים והזמנות
טרק לגיאורגיה - מסע רגלי לחבל סוונטי

טרק לגיאורגיה - מסע רגלי לחבל סוונטי

8 ימים -

טיול רגלי אל חבל ארץ בתולי, קרוב אך בלתי נודע שזה עתה נפתח למערב: גיאורגיה (גרוזיה) - על פי תושביה פיסת האדמה אשר האל שמר לעצמו. מערב המדינה היא גם קולכיס ההיסטורית המתוארת במסעו של יאסון עם הארגונאטים אליה הגיע לאחר שחצה את ארץ האמזונות בחפשו אחר גיזת הזהב. הטיול עובר בהרי הקווקז בהם עברו ולחמו צבאות רבים ושם חיים אנשי ההרים. שילוב ייחודי של נופים אנושיים, תרבות עשירה, היסטוריה ואדריכלות של כנסיות ומנזרים.

טיול זה אינו פעיל!

יום 1: מת"א לבטומי

טיסת בוקר לבטומי (Batumi). נחיתה בשעות אחר הצהריים, העברה למלון לארוחת ערב ולינה. לינה בבטומי.

יום 2: בטומי, בצ'ו

לאחר ארוחת בוקר נבקר במבצר גוניו (Gonio) מן המאה ה-1 לספירה. לאחר מכן נתחיל את מסענו לחבל סוונטי (Svaneti). נחצה את העיירה זוגדידי, ונתחיל לטפס במעלה נהר האנגורי בין רכסי סוונטי התחתונה, לסוונטי העליונה. לקראת סוף היום נגיע לאזור בצ'ו (Becho) ללינה בגסטהואס פשוט עם שירותים משותפים.

יום 3: בצ'ו, אושבה, מסטיה

היום מתחיל הטיול הרגלי. נתחיל את ההליכה באזור המיוער שלמרגלות הר אושבה (Ushba, 4700 מ'). הליכה מרהיבה בה נצפה במפלי מים ובקרחון אושבה. לקראת ערב הקפצה למסטיה (Mestia) ללינה במלון פשוט. כמה אפשרויות להליכה: • 6-7 שעות עם הפרשי גובה של 900 מ'. • 7-8 שעות הליכה עם הפרשי גובה של 1000 מ'. • 9-10 שעות הליכה עם הפרשי גובה של 1200 מ'.

יום 4: מסטיה, אדישי

לאחר ארוחת בוקר נוקפץ לכפר מולאקי (Mulakhi) ממנו נתחיל לטפס על המורדות של רכס סוונטי. הפסגה הגבוהה באזור היא הר ליילה (Laila, 4010 מ'(. נרד אל הכפר אדישי (Adishi, 2000 מ'), המנותק רוב ימות השנה מהעולם החיצון. בכפר מתגוררות רק 5-6 משפחות השומרות על אורח חיים מסורתי. את הלילה נעביר בכפר כאורחיהם של אחת המשפחות. • בסביבות 7 שעות הליכה עם הפרשי גובה של 1300 מ' בעליה ו- 800 מ' בירידה. חשוב !! במידה ורכב הציוד לא יוכל להגיע לכפר (קורה לפעמים בקיץ, על המטיילים לקחת ציוד ללילה אחד איתם).

יום 5: אדישי, איפררי

עם בוקר נצא לכיוון הכפר איפררי (Iprari), עוד כפר מרוחק ומבודד בחבל סוונטי העליון. נטפס למעבר Chukhutnieri (2700 מ'( ונרד לכפר קאלדה (Kalde). לקראת ערב נגיע לאיפררי ללינה. לינה בגסטהואס מקומי פשוט עם שירותים משותפים. • בסביבות 6-7 שעות הליכה. עלייה של 700 מ' וירידה של 800 מ'.

יום 6: איפררי, אושגולי

את היום נתחיל בהליכה לכפר אושגולי (Ushguli, 2200 מ'), הנחשב לישוב הקבע הגבוה ביותר באירופה ואתר מורשת עולמית בחסות אונסק"ו. הכפר מפורסם במגדלי השמירה הרבים שבו ובכך שנשקף ממנו ההר הגבוה ביותר בגיאורגיה – הר שקאהרה (Shkhara, 5068 מ'). נבקר בכפר ונתוודע למנהגים המיוחדים של תושביו. לינה באושגולי בגסטהואס עם שירותים משותפים. • בסביבות 4 שעות הליכה. עלייה של 200 מ' וירידה של 600 מ'.

יום 7: אושגולי, לאנטקי

עם בוקר נצא להליכה מרהיבה בסביבות אושגולי ולאחריה נוקפץ לכפר לאנטקי (Lentekhi) ללינה. לינה בלאנטקי בגסטהואס עם שירותים משותפים. • סה"כ בסביבות 5 שעות הליכה.

יום 8: לאנטקי, באטומי, טיסה לתל אביב

נסיעה לבאטומי וטיסה דרך איסטנבול לתל אביב.

המחיר כולל:

טיסה בינ"ל בקו תל אביב - באטומי .
לינה בגסטהואסים\ בתים פרטיים לכל אורך הטיול על בסיס כלכלה מלאה (צהריים פיקניק).
תחבורה: אוטובוס ומיניבוס בהתאם לצורך ולתוכנית. סוסים ביום 5 ע"מ לחצות את הנהר.
תשר לנותני שירותים.
הדרכה: מדריך מקומי דובר אנגלית לכל אורך הטיול המכיר את מסלולי ההליכה.
מיסי נמל והיטל ביטחון.

המחיר אינו כולל:

הוצאת דרכון או הארכת תוקפו.
ביטוח בריאות ומטען.
שינוי ממועד הטיסה הקבוצתית.
הוצאות בעלות אופי אישי (שתייה, כביסה, טלפון וכיו"ב).

תנאי תשלום:

בהתאם לדף התנאים הכלליים של רואים עולם החברה להגנת הטבע.

הערות חשובות:

תכנית היום הראשון והיום האחרון עשויה להשתנות על פי לוח זמני הטיסות.
על המטיילים להביא בחשבון, שהתשתיות בגיאורגיה (גרוזיה), אינן מפותחות דיין. רוב הלינות תתבצענה בבתים פרטיים עם שירותים משותפים ברמה הנמוכה מרמת תיירות רגילה. כמו כן, הטיול כרוך בנסיעות ארוכות, בכבישים שאיכותם ירודה, דבר הגורם לקושי פיסי ומשפיע על לוחות הזמנים בטיול.

המחיר הוא לקבוצה של 15 נוסעים ומעלה.

CAPTCHA
הספרות לא תקינות!

צור קשר
בנושא טרק לגיאורגיה - מסע רגלי לחבל סוונטי

צור קשר - דף טיול

אנא מלא את פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

אנא מלא את שמך המלא
אנא הזן מספר טלפון תקין
אנא הזן דואר אלקטרוני תקין
Invalid Input


דואר אלקטרוני: info@roimolam.co.il

כתובת:  רחוב הנגב 2, תל אביב

מיקוד 6618602

טלפון: 03-7527777

פקס: 03-7527117

Joomi - ����� ����� ���������� ���