03-7527777
לבירורים והזמנות
טיול לאיים הבריטיים - אנגליה, וויילס וסקוטלנד

טיול לאיים הבריטיים - אנגליה, וויילס וסקוטלנד

15 יום - טיול מאורגן לאיים הבריטיים

טיול מעמיק אל הנודע ובעיקר, אל הנסתר שבאנגליה, ווילס וסקוטלד. נגלה תרבות עתיקת יומין, פאבים מכניסי-אורחים, מבצרים, גלנים (עמקים) ולוכים (אגמים). נבקר במחוזות נידחים ומופלאים (סנודון, ההילנדס) ובמרכזי תרבות הומים (אדינבורו ויורק) ונעמוד על השילוב הקסום, שקיים בחבלי ארץ אלה.

טיול זה אינו פעיל!

יום 1 : תל אביב – לונדון, סטונהנג', באת'

נטוס מתל אביב ללונדון. ניסע לאתר הפרהיסטורי, המעורר תהיות רבות, סטונהנג' (Stonehenge) ומשם לעיר המרחצאות באת' (Bath), שהוקמה לפני יותר מ 2000 שנים על ידי הרומאים. לינה: באת' או בריסטול. ארוחת ערב במלון.

יום 2 : דרום ווילס ופארק בריקון ביקון

היום נחצה את הגבול בין אנגליה לווילס. נטייל בפארק בריקון ביקון (Brecon Beacons ), שלרגלי ה"הרים השחורים" ובו שפע של מפלי מים, תעלות ונחלים. נרד למעבה האדמה לביקור במכרה הפחם הגדול – ביג פיט (שאינו פעיל כיום) ונסיים את היום בעיירת הספרים היי על נהר ווי (Hay on Wye). לינה: אזור ניופורט. ארוחת ערב במלון.

יום 3: אבריסטוויט – פארק סנודוניה

נתחיל את היום בעיירה האוניברסיטאית היפה, אבריסטוויט (Aberystwyth) שלחוף הים. מכאן נצא לטיול בשמורת סנודוניה (Snowdonia) המשתרעת בצפון מערב ווילס. נופי האזור עוצבו על ידי קרחונים מתקופת הקרח האחרונה ולכן נפגוש כאן בעמקים קרחונים, הרים צחיחים ואגמים תלויים. אם מזג האוויר יאפשר זאת, נעפיל ברכבת קיטור אל פסגתו של הגבוה בהרי ווילס – הר סנודון.
לינה: קרנבון. ארוחת ערב במלון.

יום 4 : קרנבון, גני בודנאנט, האי אנגלסי

בבוקר נבקר במצודת קרנרבון (Caernafon) המרשימה שהוקמה בסוף המאה ה-13 על ידי המלך אדוארד הראשון. ניסע אל האי אנגלסי (Anglesey) שמחובר ליבשת בשני גשרים ענקיים ובו פזורים מגליתים ומנהירים רבים המעידים על תחילת התיישבות אנושית בעידן הפרהיסטורי. לפנות ערב נצא לטיול רגלי בגני בודנאנט הרומנטיים.
לינה: קרנבון

יום 5: צ'סטר ואזור האגמים

חצה שוב לאנגליה וניסע לצ'סטר (Chester) שהוקמה כמחנה צבאי רומי בשנת 60 לספירה. נטייל על חומותיה ובסמטאותיה ונראה את בתי העץ והאבן שנשתמרו מתקופת ימי הביניים.
נמשיך צפונה לאזור האגמים (Lake District) , חבל ארץ רומנטי ובו אגמים יפים ושלווים ואיים מיוערים – לא פלא  שהיווה השראה לגדולי משוררי בריטניה.
לינה: אזור האגמים. ארוחת ערב.

יום 6 : אזור האגמים, גלזגו

נקדיש את רוב היום לטיול באזור מקסים זה ואחר הצהרים נמשיך דרך עיירות ציוריות מרהיבות ונופים ירוקים בדרכנו לסקוטלנד.  אחר הצהרים נגיע לגלזגו.
לינה: גלזגו

יום 7: העמק הגדול , פורט וויליאם

בבוקר נבקר בגלזגו (Glasgow), העיר הגדולה בסקוטלנד השוכנת על נהר הקלייד, בה כיכרות יפים, מרכז עתיק ומבנים מרשימים.
ניסע לאורך חופי לוך לומונד (Loch Lomond) הצר והארוך, שנחשב למלך אגמי סקוטלנד ובו כ 30 איים. נבקר בכפר הציורי לוס (Luss) נסייר בסביבות גלן-קו, הידוע בכינוי  "עמק הדמעות" – אבן דרך מרכזית בהיסטוריה הסקוטית העקובה מדם. אחר הצהרים נצפין לפורט וויליאם (Forf Wiliam), השוכנת לרגלי ההר הגבוה בבריטניה בן נוויס.
לינה: פורט וויליאם. ארוחת ערב במלון.

יום 8 : אזור ה"היילנדס" , לוך נס , אניברנס, אבימור

נמשיך  לפורת אוגוסטוס, שם נצפה בתעלה הקלדונית. בהמשך הדרך, ייחשף בפנינו במלוא הדרו, לוך נס המפורסם, בזכות האגדה על "נסי", המפלצת המסתורית. נעבור באינברנס (Inverness), השוכנת על גדות נהר נס ובה נמצא כיום בית הפרלמנט הסקוטי ולעת ערב נגיע לאבימור (Aviemore).
לינה: אבימור

יום 9: פארק קאירנגורם

שמורת קאירנגורם היא הגדולה בשמורות הממלכה המאוחדת. יש בה שילוב נפלא של יערות מחטניים, אחו אלפיני, אגמים חבויים ושפע של בעלי חיים ועופות. נטייל בנופי היילנדס הטיפוסיים ואם יתאפשר, נעפיל למרומי השמורה לתצפית מאופק עד אופק. נשוב ללינה באבימור.
לינה: אבימור. ארוחת ערב במלון.

יום 10 : אל אדינבורו

נמשיך דרומה, לאורך ערוצי נחלים, לביקור ב"טירה הלבנה", מקום מגוריו של הדוכס מאת'ול, בה נראה תצוגה מרשימה של כלי נשק, ריהוט עתיק, פוחלצים, כלי חרסינה וציורים. נמשיך דרך העיירה הציורית, פיטלוכרי, לביקור במזקקת וויסקי, נלמד על תהליך הייצור ונטעם מן המשקה הסקוטי הלאומי. דרך פתלתלה, במעבה היערות, תובילנו לנקודת תצפית מרשימה על אגם טומל (Tummel), נמשיך דרומה ונעבור בסמוך לעיר פרת', בירתה הקדומה של סקוטלנד וניסע בנופים ציוריים עד לאדינבורו (Edinburgh) הבירה.
לינה: אדינבורו

יום 11 : אדינבורו

אדינבורו, אחת הערים היפות באירופה. נבקר בעיר העתיקה, נצפה על ארמון המלכה המרהיב, נעלה ב"מייל המלכותי" שבו שלל מוזיאונים, עד למצודת העיר. נראה את אבן ההכתרה של מלכי בריטניה ואת יהלומי הכתר הסקוטי, נחצה אל העיר החדשה ונהלך ברחוב הנסיכים המפורסם ובכיכרות העיר.
לינה: אדינבורו

יום 12: באס רוק, דורהם

ניסע מזרחה ונפליג אל באס-רוק, אי קטן וסלעי שבו מושבות קינון עצומות של ציפורים. נדרים לעבר הגבול הרומי העתיק שבין אנגליה וסקוטלנד נמשיך אל העיירה הססגונית דרהם (Durham), נטייל בסמטאותיה ונראה את הקתדרלה העתיקה שנחשבת ליצירה הארכיטקטונית הנורמנית השלמה והמרשימה ביותר באנגליה.
לינה: דורהם.

יום 13: ניוקאסל – יורק

נשלים הביקור בדורהם וניסע דרך העיר ניוקאסל הממוקמת על גדתו הצפונית של נהר הטיין (Tyne) ואשר מפורסמת בזכות בירת האייל החומה וקבוצת הכדורגל שלה.... נראה את הגשר הגדול שעל הנהר ונמשיך אל יורק (York), בירת חבל יורקשייר. נסייר בעיר, נראה את החומות, השערים והאנדרטה לזכר תושביה היהודים של יורק שנשרפו חיים בשנת 1190. נטייל ברחוב "הקצבים" הציורי ונראה את ה"מינסטר" – הקתדרלה עצומת הממדים.
לינה: יורק

יום 14 : יורק, קיימברידג', לונדון

נמשיך דרומה, דרך אזור נוטינגהם, ארצו של רובין הוד. נחלוף בסמוך לערים ששימשו כמעוזי הויקינגים בימי הביניים ונעצור לביקור בעיר האוניברסיטאית הציורית קיימברידג' (Cambridge). נלון קרוב ללונדון.
לינה: אזור לונדון

יום 15 : לונדון – תל אביב

היום נסייר באתריה המפורסמים של לונדון: נעבור דרך כיכר טרלפגר, ארמון בקינגהם והחלפת המשמרות, בנייני הפרלמנט, רחוב דאונינג מס' 10, מקום מגוריו של ראש ממשלת בריטניה וה"סיטי" של לונדון. נסיים את הסיור במוזיאון הבריטי, בו מוצגים ממצאים ארכיאולוגיים עתיקים ונדירים. לעת ערב העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה ארצה.

המחיר כולל:

טיסה קבוצתית בקו: ת"א – לונדון – ת"א

דלק, מסי נמל ומס ביטחון
לינה בבתי מלון מדרגת תיירות טובה .
כלכלה: 14 ארוחות בוקר ו – 6 ארוחות ערב.
תחבורה באוטובוס תיירים נוח וממוזג.
דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית.
דמי שתיה (טיפים)
דמי רישום ואפשרות ביטול
הדרכה על ידי מדריך מצוות החברה להגנת הטבע רואים עולם

 

המחיר אינו כולל:

ארוחות צהרים כלשהן וארוחות ערב שאינן מצוינות.

ביטוח רפואי ומטען (חובה על כל משתתף לבטח עצמו).
הוצאות בעלות אופי אישי: שתייה בארוחות, כביסה, טלפונים וכו'.
שינויי ממועד הטיסה הקבוצתית.

 

הערות:

  •  תכנית היום הראשון ותכנית היום האחרון יותאמו ללוח הטיסות.
  •  סדר הביקור באתרים עשוי להשתנות
  •  לטיול זה אושרו 4 חדרי יחיד – כל הקודם זוכה.
  • אין שרותי סבלות בטיול זה.

 

מחיר הטיול נקבע על פי מינימום 20 מטיילים, במספר מטיילים קטן יותר תידרש תוספת תשלום.

 

תנאי תשלום ואפשרות ביטול:

בהתאם לדף התנאים הכלליים המעודכן של רואים עולם החברה להגנת הטבע.

 

CAPTCHA
הספרות לא תקינות!

צור קשר
בנושא טיול לאיים הבריטיים - אנגליה, וויילס וסקוטלנד

צור קשר - דף טיול

אנא מלא את פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

אנא מלא את שמך המלא
אנא הזן מספר טלפון תקין
אנא הזן דואר אלקטרוני תקין
Invalid Input


דואר אלקטרוני: info@roimolam.co.il

כתובת:  רחוב הנגב 2, תל אביב

מיקוד 6618602

טלפון: 03-7527777

פקס: 03-7527117

Joomi - ����� ����� ���������� ���