03-7527777
לבירורים והזמנות
סיור מוזיקלי לפסטיבל לוצרן

סיור מוזיקלי לפסטיבל לוצרן

7 ימים - טיול מאורגן לשוויץ

סיור תיירותי - מוזיקלי לעיר לוצרן, הכולל חמישה קונצרטים מעולים במסגרת "פסטיבל לוצרן" המתקיים בעיר מדי שנה. הסיור מלווה לכל אורכו ע"י מדריך מוזיקלי ומדריך תיירות, שניהם ישראלים דוברי עברית. במסגרת הפסטיבל נאזין לקונצרטים בניצוחם של מוזיקאים גדולי עולם כמו המנצחים ואלרי גרגייב, אנדריס נלסונס וברנרד הייטינק, הכנרת מידורי, הפסנתרנים מאריי פרהיה ודניל טריפונוב ועוד. במהלך כל ימי הסיור נשהה בעיר לוצרן במלון אחד, הממוקם בקרבת האולמות בהם מתקיימים הקונצרטים בפסטיבל. בנוסף לתכנית המוזיקלית נקדיש את שעות היום להיכרות עם יופייה הרב של ארץ האלפים. נשלב בטיול את הנופים המיוחדים, ההרים, הנחלים, הקרחונים והאגמים עם ההיסטוריה והמסורת החקלאית המיוחדת של שווייץ.הדרכה מוזיקלית: עומר שומרוני || הדרכת תיירות: יותם רגב

טיול זה אינו פעיל!

יום 1 : תל אביב – ציריך, לוצרן
נטוס בטיסת אל-על מתל-אביב לציריך. לאחר הנחיתה ניסע אל ציריך, העיר הגדולה בשווייץ ובירת העסקים שלה. עם הרכבת נעלה את פסגת ה Uetliberg, ההר הצופה על העיר. התצפית תהווה עבורנו היכרות ראשונה עם המבנה הגיאוגרפי של שווייץ. לאחר החזרה אל העיר נטייל בעיר העתיקה של ציריך, ונצא בנסיעה של כשעה למלוננו בלוצרן. ערב – ארוחת ערב במלון.
יום 2 : שייט על אגם לוצרן
לאחר ארוחת הבוקר, נצא לשייט על אגם לוצרן- המוכר גם בכינויו 'אגם ארבע ערי היער'. הספינה תביאנו לעיירה Vitznau, ממנה נעפיל ברכבת הרים אל פסגת הר Rigi לטיול רגלי קצר ולתצפית מפסגתו. נרד מההר ברכבת בתוואי שונה ונשוב ללוצרן. אחר הצהרים – מנוחה במלון לפני הקונצרט. בשעה 19:30- קונצרט התזמורת הסימפונית לוצרן בניצוח ג'יימס גאפיגן (Gaffigan). כנרת סולנית : מידורי. התכנית: ובר -הפתיחה "אוברון", יוהאנס שטאוד -קונצ'רטו לכינור (בכורה עולמית), שוברט-הסימפוניה ד. 944, "הגדולה".
יום 3 : ברן
את יומנו השלישי נקדיש לעמק המחבר בין לוצרן לבירתה הפדראלית של שווייץ- ברן. נבקר בעיירה הקטנה מוקפת החומה Willisau, המפורסמת בעוגיות המיוצרות בה. נמשיך למגבנה הגדולה של עמק ה Emme, בה מייצרים את גבינת האמנטל המפורסמת. מהמגבנה נמשיך אל בירתה של שווייץ, השוכנת על גדות נהר ה Aare -אחד מיובליו של הריין. נצפה על בור הדובים המפורסם, ונשוטט בעיר העתיקה והציורית. אחה"צ – מנוחה לקראת קונצרט הערב. בשעה 19:30- קונצרט התזמורת הקאמרית אירופה בניצוח ברנרד הייטינק (Haitink). פסנתרן סולן: מאריי פרהיה (Perahia). התכנית: שומאן- "פתיחה, סקרצו ופינאלה" אופוס 52, הקונצ'רטו לפסנתר, סימפוניה מספר 2.
יום 4 : קניון נהר הארה
הבוקר נצא אל ה Berneroberland, איזור הררי אלפיני מרשים במרכז שווייץ. נטייל בקניון עצום המידות של נהר ה Aare, ונמשיך לחוויה אלפינית מיוחדת של שיטוט סביב אגם הידרואלקטרי אליו נגיע עם ה- Gelmerbahn, רכבת ההרים התלולה באירופה. ארוחת צהרים במהלך הסיור. בשעה 19:30- קונצרט תזמורת האופרה של פריז בניצוח פיליפ ג'ורדן. סופרן סולנית- אניה הרטרוס (Harteros). התכנית: ראוול- "קיברו של קופרן", ריכרד שטראוס- התמונה האחרונה מ"קפריצ'יו", מוסורגסקי בתזמור ראוול- "תמונות בתערוכה".
יום 5 : מעבר פורקה
היום ניסע אל מעבר Furka, אחד ממעברי ההרים היפים בשווייץ. נבקר במנהרת הקרח של ה Rohnegletcher,שהוא הקרחון ממנו נובע נהר הרון הגדול והמפורסם. במידה והזמן יאפשר נבקר בעמק האלפיני היפה היוצא מהכפר Goschene. נשוב ללוצרן למנוחה לקראת הקונצרט. בשעה 18:30- קונצרט תזמורת בירמינגהם בניצוח אנדריס נלסונס. סולן- הפסנתרן רודולף בוכבינדר. התכנית: בטהובן- קונצ'רטו לפסנתר מספר 5 ("הקיסר"), אלגר- סימפוניה מספר 2
יום 6 : מערת נטיפים
ניסע לעיירה Einsideln, בה ממוקם המנזר הגדול ביותר בשווייץ עם כנסיית הבארוק המפורסמת במדינה. נמשיך לביקור במערכת הקרסטית עטורת הנטיפים המרשימים- Hollgrotten. נחזור למנוחה במלון לפני הקונצרט. בשעה 18:30- קונצרט תזמורת בית האופרה "מרינסקי" בניצוח ואלרי גרגייב (Gergiev). פסנתרן סולן: דניל טריפונוב. התכנית: וגנר- הפרלוד לאופרה "לוהנגרין", שופן- קונצ'רטו לפסנתר מספר 1, צ'ייקובסקי- סימפוניה מספר 6 ("הפאתטית").
יום 7 : ציריך – תל אביב
את יומנו האחרון בשווייץ נקדיש לחלקה המזרחי של המדינה. נצא לשייט קצר על אגם Wallen הצר והעמוק, ונבקר בכפר הקטנטן והציורי Quinten ובעיירה Appenzell המפורסמת בבתיה המעוטרים. לפני הגעתנו לנמל התעופה לקראת חזרתנו ארצה נצפה על מפליו השוצפים של נהר הריין.

המחיר כולל:

טיסה בינ"ל בחברת אל-על בקו: ת"א – ציריך - ת"א
מיסי נמל והיטלי ביטחון
לינה בבית מלון מדרגה ראשונה (4 כוכבים), בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים.
כלכלה: ארוחת בוקר בכל יום + 2 ארוחות נוספות.
תחבורה באוטובוס תיירים, נוח וממוזג.
סיורים, שייט ודמי כניסה לאתרים כמפורט בתוכנית.
דמי שתייה (טיפים)
דמי רישום ואפשרות ביטול
הדרכה:
מדריך מוזיקלי ומנהל הטיול: עומר שומרוני.
מדריך תיירות ומלווה הסיור: יותם רגב.

המחיר אינו כולל:

ארוחות צהרים וערב (פרט ל 2 ארוחות המצוינות מעלה)

ביטוח בריאות ומטען.
שינוי ממועד הטיסה הקבוצתית.
הוצאות בעלות אופי אישי.
חבילת קונצרטים בעלות של 835 יורו לאדם.

הערות חשובות:

יתכנו שינויים בתכנית הקונצרטים. התכנית המדויקת תינתן קרוב יותר למועד הטיול.
סדר הביקור באתרים עשוי להשתנות.
אין שרותי סבלות לטיול זה.
המחיר ניתן לקבוצה בת מינימום 20 מטיילים.
חבילת הקונצרטים אינה כלולה במחיר הטיול.
תנאי תשלום ואפשרות ביטול:
בהתאם לדף התנאים הכלליים של החברה להגנת הטבע רואים עולם.

ההרשמה במשרדי החברה להגנת הטבע רואים עולם
דרך מנחם בגין 14 רמת גן
טל: 7527777 – 03 פקס: 7527117 – 03

CAPTCHA
הספרות לא תקינות!

צור קשר
בנושא סיור מוזיקלי לפסטיבל לוצרן

צור קשר - דף טיול

אנא מלא את פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

אנא מלא את שמך המלא
אנא הזן מספר טלפון תקין
אנא הזן דואר אלקטרוני תקין
Invalid Input


דואר אלקטרוני: info@roimolam.co.il

כתובת:  רחוב הנגב 2, תל אביב

מיקוד 6618602

טלפון: 03-7527777

פקס: 03-7527117

Joomi - ����� ����� ���������� ���