03-7527777
לבירורים והזמנות
וייטנאם וקמבודיה

וייטנאם וקמבודיה

19 יום - משבטי ההרים למקדשי אנגקור

טיול ללבה של דרום מזרח אסיה, לשבטי הרים נידחים ותרבויות נשגבות שנכחדו. נכיר את הנופים והאנשים, התקוות והקולינריה  ניגע בניצניה של תקופה חדשה ובצלקות שהותירה המלחמה הגדולה. נפתח את מסענו בכניסה לדלתא של המקונג בעיר הו צ'י מין סיטי הידועה בשם סייגון. נמשיך למפרץ הא-לונג המרהיב ובעיירה המיוחדת הו יאן. נסיים באזור הנהר האדום שבצפון וייטנאם. נבקר בהאנוי ובשמורת הטבע של מפרץ האלונג. ניסע לסאפה, לביקור בשבטי ההרים של צפון וייטנאם.

 

טיול זה אינו פעיל!

ימים 2-1: ת"א- בנגקוק - האנוי

נצא בטיסה (דרך בנגקוק) להאנוי (Hanoi) בירת וייטנאם, אליה נגיע למחרת בערב. לאחר התארגנות במלון נצא לתור את העיר הקולוניאלית. לינה בהאנוי.

יום 3: האנוי

יום טיול מלא בהאנוי, בירת ויאטנם שעדיין משמרת ניחוח אירופי - שדרות רחבות, בניינים קולוניאליים, כיכרות אלגנטיות - כל אלו הם מורשת השלטון הצרפתי. נבקר במוזוליאום  של הו-צ'י- מין, בפגודת העמוד האחד, ברובע הצרפתי ובאגם שלידו, במקדש הספרות הקונפוציאני ובמוזיאון האתנולוגי. בערב נצא לצפות במופע בובות המים המיוחד לתרבות הויאטנמית. לינה בהאנוי.

יום 4: האנוי - מפרץ הא-לונג

עם בוקר נצא מהאנוי בנסיעת אוטובוס, דרך הדלתה של הנהר האדום, לעבר מפרץ הא-לונג (Halong Bay). המפרץ, שפירוש שמו הוא "המקום שבו הדרקון יורד אל הים", זרוע אלפי איים המזדקרים מעל פני המים. לקראת צהרים נעלה על ספינה עם תאי שינה ונשוט אל המפרץ הזרוע אלפי איים המזדקרים מעל פני המים לתוך השקיעה. בערב נעגון באחד המפרצים הציוריים. לינה וארוחת ערב על הספינה.

יום 5: מהא-לונג להאנוי ברכבת לילה

בבוקר נמשיך את ביקורינו למפרץ הא-לונג. נפגוש את האוטובוס ונצא חזרה להאנוי. במסגרת הזמן נשלים אתרים בהאנוי. נעלה על רכבת לילה ללאו קאי (Lao Cai).

 

 

יום 6: אזור סאפה. שבטי ההרים של צפון וייאטנם

עם ההגעה, בשעת בוקר מוקדמת,  נפגוש את הרכבים וניסע בדרך הררית מרשימה לאזור סאפה (Sapa) - תחנת הרים קטנה שבנו הצרפתים המשמשת מרכז חברתי וכלכלי חשוב לשבטי האזור. נצא לסיורים ברגל וברכב ונעמוד על טיבם של הקבוצות האתניות השונות המתגוררות באזור. לינה בסאפה.

 

יום 7: טיול לשבטי ההרים

לאחר ארוחת בוקר נמשיך לחקור את סביבת סאפה. נעלה בדרך הררית לכפר שבטי הדז'אי, ו"המונג" המאופיינים בלבוש אדום ושחור. נבקר במפל הכסף ובין שבילי הכפרים ונתרשם מן הנוף ההררי והחקלאות ההררית. נמשיך בנסיעה נגיע ונצא לסיור רגלי דרך כפרי ה"המונג" (Hmong) ונתרשם מחיי היום יום. לינה בסאפה. 

 

יום 8: שווקי הכפרים ההרריים, לאו קאי עיירת גבול, רכבת לילה להאנוי

עם בוקר נצא בנסיעה לבאק-הא (Bac Ha) לביקור באחד השווקים שם. בני המיעוטים נאספים כאן לשוק ססגוני ושוקק חיים בסוף השבוע. נפגוש את אנשי השבטים הבאים לשוק למכור ולקנות. לקראת ערב נחזור ללאו קאי לרכבת לילה להאנוי.

 

ימים 9-10: הואה, דנאנג והוי-אן

השכם בבוקר נגיע להאנוי. ניפרד מהצפון ונטוס לדאנאנג (Da Nang) ששימשה מרכז האספקה הדרומי של הכוחות האמריקאים במלחמה. נבקר במוזיאון לתרבות הצ'אם (באם יתאפשר) באזור החוף ונצפה בהר השיש. נמשיך להוי–אן (Hoi An), עיירת דייגים מקסימה לחופי ים סין הדרומי. הוי-אן הוקמה בין השאר על ידי סוחרים סיניים שהשאירו בה את חותמם. נסייר בשוק הדגים ונצא לשיט קצר בנהר הטו-בון (Thu Bon). למחרת ניסע להואה (Hue) שבמרכז ויאטנם. כאן שכנה בירתה העתיקה של ויאטנם המלוכנית. נבקר בשרידי העיר האסורה, במוזוליאום של אחד הקיסרים ונצא לשייט לאורך נהר הבושם. לינות: לילה בהואי-אן ולילה בהואה.

 

יום 11: סייגון (הו-צ'י מין סיטי) – מחילות קו-צ'י, מקדש קאו-דאי

עם בוקר נטוס לסייגון (Saigon) שתפתח את הפרק הדרום-וייטנאמי בטיולנו. העיר, שהייתה בירת הדרום עד 1975,  קרויה כיום הו-צ'י מין סיטי (Ho Chi Minh City) - על שם אבי האומה ומנהיג המהפכה הוייטנאמית. זו עיר שוקקת חיים המאכלסת מעל 5 מליון נפש. עם הנחיתה נסייר בעיר: נראה את השגרירות האמריקאית ונבקר במוזיאון פשעי המלחמה. נראה את בית האופרה, בניין העירייה ונעבור ברובע הצ'ולון (Cholon) – ציינהטאון של סייגון. לינה בסייגון.

 

יום 12: טאי נין ומחילות קו 'צי

עם בוקר נצא לסיור במחילות קו-צ'י (Cu Chi) ששימשו את לוחמי הווייטקונג  ובעיירה טאי נין (Tai Ninh) שם ממוקם המקדש המרכזי של הכת הדתית הססגונית והייחודית לוייטנאם: הקאו-דאי (Kao Dai). לקראת ערב נשוב ללינה בסייגון.

 

 

ימים 13-14: הדלתא של המקונג

לאחר ארוחת בוקר נצא דרומה לעבר נהר המקונג האדיר (Maekong) הנחשב לאחד הארוכים בנהרות העולם. ממקורותיו בקרחונים של מזרח טיבט, מהלך  כ-4,400 ק"מ עד לדלתא הענקית בוייטנאם, זורם הנהר דרך קניונים אדירים, מפרה שדות וג'ונגלים ומעביר בלחש מימיו המפכים סיפורים על תרבויות שבטיות וממלכות אבודות ביומיים הבאים נסייר ברכב ובסירות-נהר לאורך הדלתא הפורה, במהלכם נבקר בשווקים צפים, בעיירות שוק שקטות ובבתי מקומיים. נטייל בעיירות  מייטו (My tho) וקאנטו (Can Tho) תוך שייט רגוע על המקונג והתחככות בחיי המקומיים. לילה בקאנטו (יום 13) ולילה בצ'או-דוק (Chau Doc, יום 14).

 

יום 15: צ'או דוק, בסירה מהירה לפנום-פן

ניפרד מוייטנאם ונחצה את הגבול לקמבודיה (Kampuchea) בסירה מהירה. נפליג לאורך המקונג לפנום-פן (Phnom Penh), בירת קמבודיה, שנקראה בעבר "פריז של המזרח" וקסמה המיוחד השתמר למרות האירועים הקשים שעברו על המדינה. נבקר במוזיאון הלאומי ובוואט פנום - המקדש שעל שמו נקראת העיר. נצא גם לסיור מעורר אמפתיה ב"טול סלנג", אחד ממחנות הריכוז שהוקמו על ידי משטר האימים של פול פוט והחמר-רוז' ( Khmer Rouge). לינה בפנום-פן.

 

יום 16: פנום-פן, סיאם ריפ

בחציו הראשון של היום נמשיך עם אתרי בירת קמבודיה. נבקר  בפגודת הכסף ובארמון המלך ונצא לסיור מעורר אמפתיה ב"שדות הקטל". בשעות אחר הצהריים המאוחרות נעלה על טיסת פנים לסיאם ריפ (Siem Reap). לינה בסיאם ריפ.

 

יום 17: אנגקור

סיאם ריפ(Siem Reap)  משמשת כבסיס לביקור באנגקור (Angkor) - העיר האגדית שמקדשיה נבלעו ע"י הג'ונגלים של קמבודיה. קומפלקס המקדשים האדיר שבאנגקור מייצג את האמנות הקמבודית בשיאה ואחד ההישגים המזהירים ביותר בתולדות התרבות בעולם כולו. הסיורים יכללו בין השאר ביקור במקדשי אנגקור ובנטאי סרי (Banti Sri) כמו גם שייט על אגם הטונלה-סאפ (Tonle sap). לינה בסיאם ריפ. 

 

ימים 18-19: אנגקור – בנגקוק - תל אביב

נשלים את סיורינו באנגקור ואחה"צ  נטוס לבנגקוק משם נמשיך בטיסה לא ישירה לתל אביב שם ננחת בשעות הבוקר של יום 19.

 

המחיר כולל:

 טיסה בין לאומית:  בקו תל  אביב - בנגקוק -איסטנבול– האנוי, סיאם ריפ - בנגקוק-איסטנבול-  תל-אביב בטיסות סדירות.

 טיסות פנימיות: במחלקת תיירות בחברות תעופה מקומיות בקו האנוי- דננג, הואה-סייגון ופנום פן-סיאם ריפ-בנגקוק כמפורט בתכנית.

 לינה: בבתי מלון מדרגה ראשונה ותיירות טובה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים. בלאי-צ'או במלון הטוב בנמצא. תכנית המלונות המפורטת והסופית תימסר בפגישת התדרוך. 

 לילה בספינה בחדרים נפרדים עם שירותים צמודים במפרץ האלונג.

    לינה ברכבת בתאים של שניים.

 כלכלה: חצי פנסיון - ארוחות בוקר במלון וארוחה חמה נוספת, לאחר כל לינה מוזמנת. 

 תחבורה: באוטובוס תיירים ממוזג. כלי תחבורה אחרים (סירות, וריקשות) כמפורט בתכנית.

 דמי כניסה: לאתרים, למופעים (מופע בובות המים בהאנוי, מופע ריקוד וארוחת ערב בקמבודיה) ושייט כמפורט בתוכנית.

 הדרכה: ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית בסיורים.

 דמי רישום.

 דמי שתייה: טיפים לנותני השירותים בחו"ל.

 פגישת תדרוך: שתיערך במשרדנו לפני היציאה.

 מע"מ.

 מסי נמל: כולל היטלי ביטחון ותוספות דלק בארץ ובחו"ל.

 

המחיר אינו כולל:

 הוצאת דרכון או הארכת תוקפו.

 ארוחות שאינן כלולות ברשימת "המחיר כולל".

 אשרות כניסה לוייטנאם וקמבודיה – בסך 65$. ראה הערות להלן. 

 מס נמל ביציאה מקמבודיה – 25$

 במידה וישנים לילה בבנגקוק עקב אילוצי טיסות – מס יציאה בסך 25$.

 ביטוח רפואי ומטען – ניתן לרכישה במשרדנו.

 הוצאות בעלות אופי אישי.

 

הערות:

o אשרות כניסה לוייטנאם וקמבודיה: דרושות אשרות כניסה לוייטנאם וקמבודיה. הוצאת האשרות תתואם באמצעות משרדנו. האשרות תונפקנה בעת הנחיתה - לוייטנאם במחיר 45$ במזומן ולקמבודיה במחיר 20$ במזומן. לאישור מראש של הויזות יש למסור תצלומי דרכון בעת ההרשמה.

o דמי ביטול ותנאי תשלום, בהתאם לדף התנאים הכלליים של "רואים עולם".

o על הדרכון להיות תקף לפחות חצי שנה קדימה מיום היציאה ולהכיל לפחות 3 עמודים ריקים.

 

 

הרשמה במשרדי החברה להגנת הטבע רואים עולם

רחוב מנחם בגין 14 רמת גן 52700

בטל: 03-7527777 – פקס – 03-7527117

CAPTCHA
הספרות לא תקינות!

צור קשר
בנושא וייטנאם וקמבודיה

צור קשר - דף טיול

אנא מלא את פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

אנא מלא את שמך המלא
אנא הזן מספר טלפון תקין
אנא הזן דואר אלקטרוני תקין
Invalid Input


דואר אלקטרוני: info@roimolam.co.il

כתובת:  רחוב הנגב 2, תל אביב

מיקוד 6618602

טלפון: 03-7527777

פקס: 03-7527117

Joomi - ����� ����� ���������� ���