03-7527777
לבירורים והזמנות
טיול למדגסקר - המסע בעקבות הלמורים

טיול למדגסקר - המסע בעקבות הלמורים

17 יום - בשיתוף מטיילי גליל עליון

האי מדגסקר, הרביעי בגודלו בעולם, מנותק מיבשת אפריקה, ובו התפתחו חיי טבע עשירים וייחודיים לאי, הן בצמחייה והן בבעלי חיים, כשגולת הכותרת היא מיני הלמורים שניתן למצוא כאן בלבד. לא נפסח על תופעות גיאולוגיות מרתקות ולהשלמת התמונה, הפסיפס האנושי המרתק בתערובת מתת  היבשת ההודית ומאפריקה אשר ילווה אותנו לאורך כל הטיול.

טיול זה אינו פעיל!

ימים 1-2: תל אביב – יוהנסבורג – אנטננריבו - אנדסיבה

נפגש לפנות ערב לקראת הטיסה הישירה ליוהנסבורג (היוצאת ב 22:50). משם בטיסת המשך לאנטננריבו (Antananarivo), בירת מדגסקר. עם הגעתנו ולאחר התרעננות קצרה ניסע ישר מזרחה לשמורת אנדסיבה (Andasibe), אליה נגיע לעת ערב לארוחת ערב ושינה טובה. לינה בשמורת אנדיסבה.

ימים 3-4: שמורת אנדסיבה ומנטאדיה

ביומיים הקרובים נטייל בשמורת אנדסיבה (Andasibe) ומנטאדיה (Mantadia). שמורת יער גשם זו מתפארת במיני יונקים, זוחלים וציפורים הידועים בשמורה זו בלבד, ביניהם מין זיקית הנחשב לגדול ביותר בעולם וכוכב השמורה, הלא הוא האינדרי (Indri), הגדול במיני הלמורים, שקריאתו נשמעת למרחקים. בשמורה יש מינים רבים של סחלבים ופריחתם מתרחשת בין אוגוסט לינואר. הלינה בשמורה, לפנות ערב של יום 4 נגיע לאנטננריבו ללינה.

ימים 5-6: פורט דופין ושמורת ברנטי

בבוקר נטוס מאנטננריבו דרומה לפורט דופין (Fort Dauphin), עם הנחיתה ולאחר ארוחת צהרים, נצא בדרך מעט משובשת, אך עם זאת מרתקת, לכיוון שמורת ברנטי (Berenty), שמורה פרטית הידועה במספר מיני למורים החיים בה, ביניהם למור קטה ולמור חום, וכן שפע מיני ציפורים, צבים ועטלפים. בלילה נצא גם לסיור לילי לצפות בחיות הבר הפעילות בלילה. לינה בלודג' בברנטי. למחרת נבלה את מרבית היום בטיול ובתצפיות בשמורת ברנטי ונצא לפורט דופין בה נלון בתום יום 6.

יום 7: מפרץ לוקארו

נצא לעבר מפרץ לוקארו (Lokaro Bay), אחד מהאזורים הטבעיים האחרונים "שיד אדם לא נגעה בהם" חופים יפים ומפרצים מן היפים שנותרו בדרום מדגסקר. נערוך שייט וסיורים במפרץ עוצר נשימה זה. אחר הצהרים נחזור ללינה בפורט דופין. יום של שלווה עילאית ומראות מדהימים.

יום 8: פורט דופין – אנטננריבו

את הבוקר נבלה בפורט דופין (Tôlanaro), הישוב הראשון שהוקם על ידי הצרפתים במדגסקר בשל המפרץ הטבעי המוגן. הסיור בהתאם לזמן העומד לרשותנו עד הטיסה. נטוס אל הבירה אנטננריבו, עם ההגעה, נצא לסיור באתרי העיר השונים. לינה באנטננריבו

יום 9: אנטננריבו - דייגו סוארז – שמורת הרי אמבר

מוקדם בבוקר נטוס מאנטננריבו, אל דייגו סוארז (Diego Suarez) אשר בצפון האי. עם הגעתנו ולאחר ארוחה קלה, נעלה על רכבי 4X4 וניסע לשמורת טבע מיוערת והררית, היא שמורת הרי אמבר (Amber Mountain National Park). במהלך הסיור בשמורה נתרשם מן המגוון ביולוגי העשיר הנובע מתצורות נוף מגוונות: יערות גשם, מפלי מים רבים ואגמים וולקניים. רצועות הגובה של יערות הגשם הנעות בין הגבהים של 800-1400 מ', יוצרות סביבת צמחייה עשירה ומגוונת יחד עם מינים אנדמיים של למורים ויונקים אחרים, ציפורים וזוחלים ממינים רבים. הלינה בשמורה בלודג' פשוט ובסיסי.

ימים 10-11: שמורת אנקרנה

נשלים את הביקור בשמורת הרי האמבר וניסע לאנקרנה (Ankarana), בה נפגוש את התופעה הקרסטית המפורסמת בשם "צינגי" (Tsingi). נצפה בשרשרת סלעי גיר משוננים (כתוצאה מבליה), רצועות של יערות גשם, קניונים עמוקים ומערות היוצרות למעשה את רשת המנהרות המסועפת הגדולה ביותר הידועה לנו ביבשת אפריקה. מסלולי ההליכה הרבים ושפע בעלי החיים (ריכוז הפרימטים הגדול בעולם) יעסיקו אותנו בימים אלה. לינה בשמורה.

יום 12: אנקרנה – נוסי-בה

הבוקר נשלים את הסיור באנקרנה ונצא בנסיעה לא ארוכה אל עבר נוסי-בה (Nosy be), אי גדול הממוקם בצפון מערב האי בתעלת מוזמביק. פירוש השם הוא: ה"אי הגדול" וזהו אחד מאתרי התיירות המבוקשים ביותר במדגסקר, קטע הדרך האחרון יערך בשייט ומראה מימי הטורקיז ורצועות החוף עם החול הלבן נוסך רוגע אין סופי. לינה בנוסי-בה.

ימים 13-14: איים בצפון מדקסקר

לפנינו יומיים רגועים בהם נוכל ליהנות מהיופי הטבעי והשלווה ומנופי החופים הרגועים. נצא לשייט אל נוסי–קומבה (Nosy Komba) אי נוסף ובו למורים ממין Macaco Lemurs, נבקר בשמורה הימית Nosy Tanikely ובשמורת לוקובה (Lokobe) בה חיים למורים שחורים. נחזור לנוסי-בה ללינה. 

יום 15: נוסי-בה - אנטננריבו

נצא מנוסי-בה חזרה לרעש הסואן של אנטננריבו (בטיסה כמובן). נסייר בעיר בהתאם לשעת ההגעה: נבקר בשוק אמנים ונצטייד במזכרות ייחודיות למקום. ארוחת ערב חגיגית לסיום הטיול ולינה באנטננריבו.

יום 16: אנטננריבו – יוהנסבורג - תל אביב

סיור בבוקר בארמון המלכותי אמבוהימנגה (Ambohimanga) ובו עדויות להתיישבות מה 500 שנים האחרונות. האתר מהווה אתר עלייה לרגל והינו נכס תרבותי ורוחני ראשון במעלה עבור המקומיים. האתר מוכר על ידי אונסק"ו. בצהרים נצא לשדה התעופה לטיסה ליוהנסבורג, וממנה בטיסת הלילה לתל אביב. נחיתה בתל אביב אור לבוקר ה 17 של הטיול.

המחיר כולל:

טיסות בינ"ל במסלול תל אביב – יוהנסבורג – אנטננריבו – יוהנסבורג – תל אביב

טיסות פנים ושייט בהתאם למופיע בתוכנית

לינה בבתי מלון מדרגת 3 ו4 כוכבים ובמרבית המקומות הטובים בנמצא.

כלכלה על בסיס חצי פנסיון, חלק מהארוחות הכלולות יהיה בצהרים ולא בערב. 

תחבורה: אוטובוס ממוזג התאם לכמות המשתתפים, רכב רב מינוע היכן שנדרש. 

דמי כניסה לאתרים ולשמורות.

מדריך מקומי מומחה דובר אנגלית לאורך כל המסלול

מדריך ישראלי מצוות רואים עולם - ספי בן יוסף

 

המחיר אינו כולל:

תוספת לחדר יחיד

ארוחות שאינן כלולות

הוצאות אישיות

ביטוח רפואי ומטען

הסעה מהצפון לנתב"ג וחזרה – נארגן הסעה ונחלק עלותה בין הנוסעים בה

 

הערה:

בטיסות קבוצתיות אין החברה יכולה לקבוע את שירותי התעופה השונים כגון: סוגי ארוחות, ו/או מקומות הישיבה במטוס (גם אם הוזמנו על ידנו לבקשת המטיילים) מיקום הנוסעים נקבע על ידי חברת התעופה ובאחריותה.

 

CAPTCHA
הספרות לא תקינות!

צור קשר
בנושא טיול למדגסקר - המסע בעקבות הלמורים

צור קשר - דף טיול

אנא מלא את פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

אנא מלא את שמך המלא
אנא הזן מספר טלפון תקין
אנא הזן דואר אלקטרוני תקין
Invalid Input


דואר אלקטרוני: info@roimolam.co.il

כתובת:  רחוב הנגב 2, תל אביב

מיקוד 6618602

טלפון: 03-7527777

פקס: 03-7527117

Joomi - ����� ����� ���������� ���