03-7527777
לבירורים והזמנות
הטיול המקיף לדרום מזרח אסיה - וייטנאם, קמבודיה ולאוס 20 יום

הטיול המקיף לדרום מזרח אסיה - וייטנאם, קמבודיה ולאוס 20 יום

20 יום - וייטנאם, קמבודיה ולאוס

מסע ללבה של דרום מזרח אסיה, לשבטי הרים נידחים ותרבויות נשגבות שנכחדו. נכיר את הנופים והאנשים, התקוות והאתגרים. ניגע בניצניה של תקופה חדשה ובצלקות שהותירה המלחמה הגדולה. נפתח את מסענו בלאוס, מדינה חדשה יחסית לשכנותיה המורכבת מערב רב של שבטים וקבוצות אתניות. נבקר בבירה הראשונה – לואנג פרבנג ובנוכחית – וויאנצ'יאן ונכיר את תושביה הלבביים והחייכנים של ארץ קסומה זו. נמשיך לצפון וייטנאם, לאזור עמק הנהר האדום. נבקר בהאנוי ובשמורת הטבע של מפרץ האלונג. ניסע לסאפה, לביקור בשבטי ההרים של צפון וייטנאם. נבקר במפרץ הא-לונג המרהיב ונמשיך דרומה לביקור בסייגון ובדלתא של נהר המקונג האדיר. נחצה את הגבול הסירה מהירה לקמבודיה ונבקר בבירתה - פנום-פן. לסיום נבקר בעיר המקדשים האגדית אנגקור-וואט שמקדשיה מגיחים מתוך הג'ונגלים של קמבודיה. 

 

טיול זה אינו פעיל!

ימים 2-1: ת"א- בנגקוק – וייאנצין

נצא בטיסה (דרך בנגקוק) לבירת לאוס - וויאנציאן (Vientien) אליה נגיע למחרת בערב. לינה בוויאנציאן.

יום 3: וויאנציאן, ואנג ויאנג

את הבוקר נקדיש לאתרי וויאנצ'יאן (Vientiane), אחת מערי הבירה השלוות בעולם, על אף שכמחצית מתושבי המדינה גרים בה. בעיר אווירה מיוחדת ורגועה, שווקים וחנויות, מסעדות ובתי קפה, מבנים מרשימים מהתקופה הצרפתית, תושבים חייכניים, נזירים בודהיסטים ומקדשים לרוב. נבקר במקדש ואט סיסאקט (Vat Sisaket), השריד היחידי מהעיר הקדומה שהוחרבה ע"י ממלכת סיאם במאה ה-19 ובו ישנם קרוב ל-7,000 פסלי בודהה. נבקר גם בסטופה הלאומית תת לואנג (That Luang) ונצפה על העיר מגג "שער הניצחון" של העיר. לינה בוויאנציאן. אחר הצהריים נצא לואנג ויאנג (vang Vieng) הנחשבת לבירת התרמילאים של המדינה. הדרך עוברת בנופים כפריים של שדות אורז וכפרים שלווים. לינה בוואנג ויאנג.

 

יום 4: ואנג ויאנג – לואנג פרבנג

יום נסיעה ארוך אך מרהיב לפנינו. הנופים נופי שדות אורז והרים גירניים משוננים. נעתור לתצפיות בנקודות נבחרות, נבקר בפרים של קבוצות אתניות שונות לצידי הדרכים ובשווקים מקומיים. לקראת ערב נגיע ללואנג פרבנג (Luang Prabang), שהייתה במשך יותר מ1000 שנים הבירה ההיסטורית של לאוס. לינה בלואנג פרבנג.

 

ימים 5-6: לואנג פרבנג

יומיים המוקדשים ללואנג פרבנג וסביבתה. נבקר במקדשיה החשובים של העיר ונתוודע בפעם הראשונה לאורח החיים הבודהיסטי. נבקר במרכז העיר העתיק שהוכר על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית ובמקדש סיינג טונג (Xieng Thong) הנחשב למתחם הדתי החשוב ביותר במדינה. נחצה את נהר המקונג לביקור במערות פאק או (Pak Ou) המלאות בפסלי בודהה בגדלים שונים. נבקר בכפרים ציוריים ככל שיותיר הזמן. בערב יום 6 נעלה על טיסה להאנוי. 

 

יום 7: האנוי, רכבת לילה לסאפה

יום טיול מלא בהאנוי (Hanoi). נבקר במוזוליאום  של הו-צ'י- מין, בפגודת העמוד האחד, ברובע הצרפתי ובאגם שלידו, במקדש הספרות הקונפוציאני ובמוזיאון האתנולוגי. בערב נצא לצפות במופע בובות המים המיוחד לתרבות הויאטנמית. בשעת ערב נעלה על רכבת לילה לסאפה.

 

ימים 8-9: אזור סאפה: שבטי ההרים בצפון וייטנאם

עם ההגעה, בשעת בוקר מוקדמת,  נפגוש את הרכבים וניסע בדרך הררית מרשימה לאזור סאפה (Sapa) - תחנת הרים קטנה שבנו הצרפתים המשמשת מרכז חברתי וכלכלי חשוב לשבטי האזור. נצא לסיורים ברגל וברכב ונעמוד על טיבם של הקבוצות האתניות השונות המתגוררות באזור. לינה בסאפה.

 

יום 10: שווקי הכפרים ההרריים, לאו קאי עיירת גבול, רכבת לילה להאנוי

עם בוקר נצא בנסיעה לאזור באק-הא (Bac Ha) לביקור באחד השווקים שם. בני המיעוטים נאספים כאן לשוק ססגוני ושוקק חיים. נפגוש את אנשי השבטים הבאים לשוק למכור ולקנות. לקראת ערב נחזור ללאו קאי לרכבת לילה להאנוי.

 

יום 11: האנוי, שייט במפרץ הא-לונג ולינה בסירה

עם ההגעה להאנוי נצא באוטובוס, דרך הדלתה של הנהר האדום, לעבר מפרץ הא-לונג (Halong Bay). המפרץ, שפירוש שמו הוא "המקום שבו הדרקון יורד אל הים", זרוע אלפי איים המזדקרים מעל פני המים. לקראת צהרים נעלה על ספינה עם תאי שינה ונשוט אל המפרץ הזרוע אלפי איים המזדקרים מעל פני המים לתוך השקיעה. בערב נעגון באחד המפרצים הציוריים. לינה וארוחת ערב על הספינה.

 

יום 12: סייגון (הו-צ'י מין סיטי)

עם בוקר נטוס לסייגון (Saigon) שתפתח את הפרק הדרום-וייטנאמי בטיולנו. העיר, שהייתה בירת הדרום עד 1975,  קרויה כיום הו-צ'י מין סיטי (Ho Chi Minh City) - על שם אבי האומה ומנהיג המהפכה הוייטנאמית. זו עיר שוקקת חיים המאכלסת מעל 8 מיליון איש. עם הנחיתה נסייר בעיר: נראה את השגרירות האמריקאית ונבקר במוזיאון פשעי המלחמה. נראה את בית האופרה, בניין העירייה ונעבור ברובע הצ'ולון (Cholon) – ציינהטאון של סייגון. לינה בסייגון.

 

יום 13: טאי נין ומחילות קו 'צי

עם בוקר נצא לסיור במחילות קו-צ'י (Cu Chi) ששימשו את לוחמי הווייטקונג  ובעיירה טאי נין (Tai Ninh) שם ממוקם המקדש המרכזי של הכת הדתית הססגונית והייחודית לוייטנאם: הקאו-דאי (Kao Dai). לקראת ערב נשוב ללינה בסייגון.

 

ימים 14-15: הדלתא של המקונג

לאחר ארוחת בוקר נצא דרומה לעבר נהר המקונג האדיר (Maekong) הנחשב לאחד הארוכים בנהרות העולם. ממקורותיו בקרחונים של מזרח טיבט, מהלך  כ-4,400 ק"מ עד לדלתא הענקית בוייטנאם, זורם הנהר דרך קניונים אדירים, מפרה שדות וג'ונגלים ומעביר בלחש מימיו המפכים סיפורים על תרבויות שבטיות וממלכות אבודות ביומיים הבאים נסייר ברכב ובסירות-נהר לאורך הדלתא הפורה, במהלכם נבקר בשווקים צפים, בעיירות שוק שקטות ובבתי מקומיים. נטייל בעיירות  מייטו (My tho) וקאנטו (Can Tho) תוך שייט רגוע על המקונג והתחככות בחיי המקומיים. לילה בקאנטו (יום 13) ולילה בצ'או-דוק (Chau Doc, יום 14).

 

יום 16: צ'או דוק, בסירה מהירה לפנום-פן

ניפרד מוייטנאם ונחצה את הגבול לקמבודיה (Kampuchea) בסירה מהירה. נפליג לאורך המקונג לפנום-פן (Phnom Penh), בירת קמבודיה, שנקראה בעבר "פריז של המזרח" וקסמה המיוחד השתמר למרות האירועים הקשים שעברו על המדינה. נבקר במוזיאון הלאומי ובוואט פנום - המקדש שעל שמו נקראת העיר. נצא גם לסיור מעורר אמפתיה ב"טול סלנג", אחד ממחנות הריכוז שהוקמו על ידי משטר האימים של פול פוט והחמר-רוז' ( Khmer Rouge). לינה בפנום-פן.

 

יום 17: פנום-פן, סיאם ריפ

בחציו הראשון של היום נמשיך עם אתרי בירת קמבודיה. נבקר  בפגודת הכסף ובארמון המלך ונצא לסיור ב"שדות הקטל". בשעות אחר הצהריים המאוחרות נעלה על טיסת פנים לסיאם ריפ (Siem Reap). לינה בסיאם ריפ.

 

יום 18: אנגקור

סיאם ריפ(Siem Reap)  משמשת כבסיס לביקור באנגקור (Angkor) - העיר האגדית שמקדשיה נבלעו ע"י הג'ונגלים של קמבודיה. קומפלקס המקדשים האדיר שבאנגקור מייצג את האמנות הקמבודית בשיאה ואחד ההישגים המזהירים ביותר בתולדות התרבות בעולם כולו. הסיורים יכללו בין השאר ביקור במקדשי אנגקור ובנטאי סרי (Banti Sri) כמו גם שייט על אגם הטונלה-סאפ (Tonle sap). לינה בסיאם ריפ. 

 

ימים 19-20: אנגקור – בנגקוק - תל אביב

במחצית הראשונה של היום נשלים את סיורינו באנגקור. אחה"צ נעלה על טיסה לבנגקוק משם נמשיך בטיסת לילה לתל אביב שם ננחת בשעות הבוקר של יום 20.

 

המחיר כולל:

  טיסות בין לאומיות:  בקו תל  אביב – איסטנבול – בנגקוק, בנגקוק – וויאנציאן , לואנג פרבנג – האנוי,  סיאם ריפ – בנגקוק, בנגקוק - איסטנבול -  תל-אביב בטיסות סדירות.

 טיסות פנימיות: במחלקת תיירות בחברות תעופה מקומיות בקו, הייפונג-סייגון,  ופנום פן- סיאם ריפ כמפורט בתכנית.

לינה: בבתי מלון מדרגה ראשונה ותיירות טובה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים. תכנית המלונות המפורטת והסופית תימסר בפגישת התדרוך. 

לילה בספינה בחדרים נפרדים עם שירותים צמודים במפרץ האלונג.

כלכלה: חצי פנסיון - ארוחות בוקר במלון וארוחה חמה נוספת, לאחר כל לינה מוזמנת. ארוחת צהריים נוספת על הסיפון בהאלונג.

תחבורה: באוטובוס תיירים ממוזג. כלי תחבורה אחרים (סירות, וריקשות) כמפורט בתכנית.

לינה ברכבת בתאים של שניים.

דמי כניסה: לאתרים, למופעים (מופע בובות המים בהאנוי, מופע ריקוד וארוחת ערב בקמבודיה) ושייט כמפורט בתוכנית.

הדרכה: ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית בסיורים.

דמי רישום.

דמי שתייה: טיפים לנותני השירותים בחו"ל.

פגישת תדרוך: שתיערך במשרדנו לפני היציאה.

מע"מ.

מסי נמל: כולל היטלי ביטחון ותוספות דלק בארץ ובחו"ל.

 

המחיר אינו כולל:

הוצאת דרכון או הארכת תוקפו.

ארוחות שאינן כלולות ברשימת "המחיר כולל".

אשרות כניסה לוייטנאם, קמבודיה ולאוס – בסך 95$. ראה הערות להלן. 

מס נמל ביציאה מקמבודיה – 25$

ביטוח רפואי ומטען – ניתן לרכישה במשרדנו.

הוצאות בעלות אופי אישי.

 

הערות:

o אשרות כניסה לוייטנאם, קמבודיה ולאוס: דרושות אשרות כניסה לוייטנאם, קמבודיה ולאוס. הוצאת האשרות תתואם באמצעות משרדנו. האשרות תונפקנה בעת הנחיתה - לוייטנאם במחיר 45$ במזומן, לקמבודיה במחיר 20$ במזומן וללאוס במחיר של 30$ במזומן. לאישור מראש של הויזות יש למסור תצלומי דרכון בעת ההרשמה.

o דמי ביטול ותנאי תשלום, בהתאם לדף התנאים הכלליים של "רואים עולם".

o על הדרכון להיות תקף לפחות חצי שנה קדימה מיום היציאה ולהכיל לפחות 3 עמודים ריקים.

 

CAPTCHA
הספרות לא תקינות!

צור קשר
בנושא הטיול המקיף לדרום מזרח אסיה - וייטנאם, קמבודיה ולאוס 20 יום

צור קשר - דף טיול

אנא מלא את פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

אנא מלא את שמך המלא
אנא הזן מספר טלפון תקין
אנא הזן דואר אלקטרוני תקין
Invalid Input


דואר אלקטרוני: info@roimolam.co.il

כתובת:  רחוב הנגב 2, תל אביב

מיקוד 6618602

טלפון: 03-7527777

פקס: 03-7527117

Joomi - ����� ����� ���������� ���