03-7527777
לבירורים והזמנות
טיול מקיף ליפן כולל האי קיושו

טיול מקיף ליפן כולל האי קיושו

17 יום - גווני שלכת בלבה של ארץ השמש העולה

גם בעידן המודרני ממשיכה יפן, ממחוללות התרבות הגדולות במזרח אסיה, להסתתר תחת מעטה מסתורי ומלא ניגודים. בין טכנולוגיה עתידנית ותרבות מסורתית, בין עידון, אסתטיקה ויופי השואפים לשלמות, לגושים אורבאניים צפופים ורועשים, בין מקדשי בודהא ושינטו שלווים לחיי היום-יום התובעניים והמתוכנתים מראש. באיי יפן, למרות התיעוש והבנייה, מצויים עדיין נופים מופלאים של טבע, יערות עד, הרי געש ואגמים. המפגש עם יפן מסמל יותר מכל את פרדוקס המודרנה מול מסורת ומעמת את המבקר עימו.

טיול זה אינו פעיל!

ימים 1-2: ת"א - סיאול - טוקיו

טיסת לילה לסיאול וממנה טיסת המשך לטוקיו בה ננחת בערב היום השני. העברה למלון ללינה. לינה בטוקיו

ימים 3-4: טוקיו

טוקיו בירת יפן נהרסה כמעט לחלוטין במלחמת העולם ה-2 ושוקמה בתקופת השלטון הצבאי האמריקאי. העיר מהווה סמל לחריצות ולסדר המופתי של העם היפני ומרכז עסקי-תרבותי-פוליטי מודרני נושם ופעיל. בגוש אורבאני עצום זה מתגוררים לא פחות מ-36 מיליון בני אדם. ביומיים הבאים נסייר בעיר ברכב וברגל. נשוטט ברובע שיבויה (Shibuya) האופנתי שהתפרסם בסרט "אבודים בטוקיו". נצפה (מבחוץ) בארמון הקיסר נבקר במקדש הקיסרים מייג'י ובמדרחוב הצעירים הסמוך לו – הארהג'וקו (Harajuku).  נסייר באזור האורות הצבעוניים ושלטי הניאון העצומים של שינג'וקו (Shinjuku) ונבקר במוזיאון אדו (Edo) לתולדות העיר, ברובע אסאקוסה (Asakusa) ובשוק הססגוני הסמוך לו. נבקר גם בעיר החשמל והגאדג'טים – אקיהברה (Akihabara). לינה בטוקיו.

 

 

יום 5: טוקיו , האקונה

בבוקר נשלים את ביקורינו בטוקיו ונמשיך לאזור האקונה (Hakone) שם מתנוסס החרוט הגעשי הגבוה והמפורסם ביותר ביפן – הר פוג'י (Fuji-san). נבקר במוזיאון הפתוח של האקונה המציג את מיטב הפיסול מהמאה ה-20. לינה באזור האקונה.

 

יום 6: האקונה - עמק קיסו

עם בוקר נצא לשייט באגם הגעשי שלמרגלותיו – אגם אשי (Ashi lake) ונעפיל ברכבל אל עמק אווקודני (Owakudani - באם יפעל!!!). נצא בנסיעה נופית יפה לעבר עמק קיסו (Kiso Valley). לינה וארוחת ערב במלון יפני מיוחד (Ryokan).

 

יום 7: עמק קיסו, דרך נקאסנדו, טאקאיימה

נתחיל את היום בטסומאגו (Tsumago), כפר קטן על דרך נקאסנדו (Nakasendo) אשר חיברה בין טוקיו וקיוטו עוד מתקופת אֶדו. הכפר מוגדר כיום ככפר המשומר ביותר ביפן. אפילו כבלי החשמל והטלפון הוטמנו עמוק באדמה כדי לשוות לכפר את מראהו המסורתי. נסייר בסמטאות הססגוניות בין הבתים המשוחזרים. נטייל, לרוב במורד, בין שדות חקלאיים, אזורים מיוערים וכפרים מסורתיים. נסיים את ההליכה במאגומה (Magome), עיירה מסורתית המהווה שכיית תרבות בעמק קיסו (kiso). נסייר ברגל בכפר היפה. בגמר הסיור ניפרד מדרך נקאסנדו העתיקה ונמשיך בנסיעה באוטובוס. באם יתאפשר (והמוזיאון יהיה פתוח) נבקר בהיכל סוגיהרה (Sugihara),  ונספר את סיפורו המיוחד של היפני שהציל אלפי יהודים במלחמת העולם השנייה. לקראת ערב  נגיע לטאקייאמה (Takayama) בירת האזור ההררי של יפן. לינה בטקאיימה.

 

יום 8: טאקייאמה, שירקאווה-גו, קנאזאווה

האלפים היפנים מהווים חוט שידרה מרכזי החוצה את האי הונשו (Honshu) לאורכו בקו פרשת מים בין ים יפן הסוער ממערב, לחוף הפסיפי הנוח במזרח. וסביבתה. מרכז העיר טאקייאמה (Takayama) נבנה מעץ בידי מיטב חרשי העץ של האזור במאות הקודמות. נבקר במרכז העיירה עם החנויות הקטנות ומבשלות הסאקי המשפחתיות שבו, ובמוזיאון מרכבות העץ שעוצבו בידי האומנים המובחרים של יפן. אלו מוצאות לסיבוב ראווה פעמיים בשנה במהלך פסטיבלים דתיים כשעל גבן חפצי הקודש של המקדשים השונים. נמשיך לסיור בכפר העץ המסורתי – שירקאווה-גו (Shirakawa-go) בו נשתמרו בתי עץ עם גגות מצופים קש ובהם עדיין חיות משפחות חקלאים מורחבות כפי שחיו בעבר ברחבי יפן. נמשיך ונחצה את האלפים היפנים ונתרשם מהטבע, יערות העד המוריקים והנהרות הצלולים. לקראת ערב נגיע לקנאזאווה (kanazawa) ללינה. 

יום 9: קנאזאווה, קיוטו

בבוקר נבקר באחד מהגנים היפנים היפים המדינה - גן קנרוקואן (Kenrokuen). נסייר גם במרכז העתיק של העיר ובבית (מהשמורים ביפן) של סמוראי. אחר הצהריים ניסע דרומה לקיוטו (Kyoto). לינה בקיוטו.

 

ימים 10-11 : קיוטו

קיוטו מהווה בירה תרבותית, אומנותית ורוחנית של יפן והיא עשירה במבני אצילים, מקדשים, גני זן ושבילי הליכה קסומים. בימים הבאים נסייר בעיר ונכיר את אוצרותיה החבויים. נבקר במקדש מתחם קיו-מיזו (Kiyomizu) ובו תצפיות מרהיבות. נמשיך לטירת ניג'ו (Nijo) ששימשה את השוגון הגדול של יפן, לגן הזן האניגמטי של ריואן-ג'י (Ryoanji), למקדש היאן (Heian) ולשביל הפילוסופים. בקיוטו נשתמרה גם מסורת הגיישות של יפן העתיקה ובה פועלות כמה עשרות גיישות הלומדות במשך שנים. נטייל ברובע גיון (Gion) הידוע בחיי הלילה והמועדונים ונמשיך לארוחת ערב במסעדה יפנית טיפוסית ובה נזכה למפגש אינטימי אותנטי עם גיישה, עימה נשוחח ונלמד על עולמה בצורה ישירה וכנה. בערב השני נתארח אצל קהילת בית שלום ונלמד על הקשר האמיץ שלהם לישראל ולעם היהודי ומורשתו. בין ביקור למשנהו נזכה גם להשתתף בטקס תה יפני מסורתי. הלינה בקיוטו.

 

יום 12: קיוטו, הירושימה

עם בוקר נשלים מספר אתרים אחרונים בקיוטו ולאחריהם ניפרד מהעיר התוססת ונעלה על רכבת מהירה להירושימה (Hiroshima). הירושימה – עיר תעשייתית המשמשת בראש ובראשונה אנדרטה עולמית כואבת לנזקי פצצת האטום. העיר שהוחרבה כולה בכמה שניות באוגוסט 1945 לאחר הטלת הפצצה, שוקמה והייתה לעיר גדולה ומטופחת. עם ההגעה לעיר נמשיך בשייט למיאג'ימה (Miyajima) אי מקדשי שינטוֹ. נבקר במקדש איטסוקושימה (Itsukoshima) ונתבונן בשער הטוראי המרשים השקוע במים ונראה כצף בהם. נעלה לתצפית מראש הגבעה ונבקר במקדשים השונים ככל שיותיר הזמן. לינה בהירושימה.

 

יום 13: הירושימה, קיושו

בבוקר נבקר בפארק ומוזיאון השלום במקום שבו הוטלה הפצצה. נעלה על רכבת מהירה נחצה את מיצרי שימונוסקי ונגיע לאי הדרומי, השלישי בגודלו - קיושו (Kyushu). 

 

ימים 14-17: האי קיושו

האי בעל האקלים החמים היווה במה להתרחשויות היסטוריות מרכזיות בעברה של יפן והוא ידוע בהרי הגעש הפעילים שבו. במהלך שלושת הימים הבאים נבקר בגנים יפנים שמורים ומטופחים בטירות קסומות, בקניון צר ועמוק ואף נטפס להר געש בו נמצאת הקלדרה הגדולה בעולם (באם יתאפשר). באחד הלילות נלון שוב בריוקאן - מלון יפני מסורתי. 

ביום 17 העברה לשדה התעופה לטיסה לתל אביב דרך סיאול.

 

המחיר כולל:

 • טיסה בין לאומית:  בקו ת"א-סיאול-טוקיו וקוממוטו-סיאול-ת"א בטיסות סדירות של קוריאן ארליינס.
 • לינה: בבתי מלון בדרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים (ממוזגים) עם שירותים צמודים. 
 • כלכלה: ארוחות בוקר במלונות (לאחר כל לינה מוזמנת) ועוד 8 ארוחות ערב חמות  במהלך הטיול.
 • מפגש עם גיישה עם ארוחה מסורתית בקיוטו.
 • שני לילות במלון יפני מסורתי (ריוקאן).
 • תחבורה: באוטובוס תיירים ממוזג. 
 • 2 קטעי נסיעה ברכבת שינקנסן סופר-אקספרס כמפורט בתכנית.
 • דמי כניסה: לאתרים, מופעים ושייט כמפורט בתוכנית.
 • הדרכה: מדריך מצוות החברה להגנת הטבע-רואים עולם + מדריך/ה מקומי/ת דובר/ת אנגלית.
 • מסי נמל, והיטלי ביטחון בארץ ובחו"ל.
 • דמי שתייה/טיפים לנותני שירותים מקומיים.
 • דמי רישום. ראה הערות
 • המחיר אינו כולל:

 • הוצאת דרכון או הארכת תוקפו.
 • ארוחות שאינן כלולות ברשימת "המחיר כולל".
 • ביטוח רפואי ומטען
 • חריגה ממועד הטיסה הקבוצתית.
 • הוצאות בעלות אופי אישי.
 • הערות:

 • אשרות כניסה: עדכני לכתיבת התכנית אין לתיירים ישראלים צורך באשרת כניסה ליפן.  
 • עם ההרשמה תשלום מקדמה של 400$. משתתף שנרשם, במידה ויבטל עד 21 ימי עבודה לפני היציאה, יחויב ב-47$ דמי ביטול. תנאי תשלום, ראה בדף התנאים הכלליים.
 • המחיר הוא לקבוצה בת 20 משתתפים לפחות, במספר משתתפים נמוך יותר תידרש תוספת מחיר.
 • בטיולים באסיה צפויים שינויים כתוצאה משינוי מועדי טיסות פנימיות ובעיות בשטח. נא קבלו שנויים אלו בחיוך. הם אינם תלויים בנו!
 • מחירי הטיסות הבינ"ל והפנימיות, כמו גם מחירי האתרים עלולים להשתנות עד למועד היציאה, במידה ויהיו שינויים הם יחולו על הנוסעים.
 •  בטיסות קבוצתיות אין החברה יכולה לקבוע את שירותי התעופה השונים כגון: סוגי ארוחות, ו/או מקומות הישיבה במטוס (גם אם הוזמנו על ידנו לבקשת המטיילים) מיקום הנוסעים נקבע על ידי חברת התעופה ובאחריותה.
CAPTCHA
הספרות לא תקינות!

צור קשר
בנושא טיול מקיף ליפן כולל האי קיושו

צור קשר - דף טיול

אנא מלא את פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

אנא מלא את שמך המלא
אנא הזן מספר טלפון תקין
אנא הזן דואר אלקטרוני תקין
Invalid Input


דואר אלקטרוני: info@roimolam.co.il

כתובת:  רחוב הנגב 2, תל אביב

מיקוד 6618602

טלפון: 03-7527777

פקס: 03-7527117

Joomi - ����� ����� ���������� ���