03-7527777
לבירורים והזמנות
משפחו"ל לאלפים במזרח שוויץ

משפחו"ל לאלפים במזרח שוויץ

8 ימים - בעקבות היידי בת ההרים

היידי בת ההרים היא גיבורת הילדות השוויצרית, הסיפור המפורסם נכתב בצפון מזרח שווייץ- אזור הטיול שלנו. מפלים שוצפים, הרים גבוהים ותלולים, אחו ירוק ורענן, פריחה אלפינית, פרות, עיזים ואטרקציות אלפיניות: רכבלים, רכבות הרים, מזחלות קיץ, שייט באגם, פארק המים המקורה הגדול בשווייץ  ועוד הרבה הפתעות ילוו אותנו בטיול אל ארצה של היידי בת ההרים.  אתם מוזמנים לשבוע של קסם שווייצרי מלא חוויות טבע, שוקולד שווייצרי ואטרקציות שניתן לחוות רק במקומות קסומים כמו שווייץ!

 

 

טיול זה אינו פעיל!

יום 1: הגעה לשוויץ

נצא בטיסה של חברת התעופה השוויצרית הלאומית לציריך. לאחר הנחיתה וקבלת הפנים השוויצרית המיוחדת ברכבת שדה התעופה, ניסע אל מלוננו בהרים לארוחת ערב ולינה במלון הממוקם בכפר קטן בו נשהה כל השבוע.

 

יום 2: ברכבת הרים וברכבל לפסגת ההרים

היום נצא להיכרות ראשונה עם האזור נעפיל ברכבת הרים האדומה והתלולה ונחליף לרכבל תלוי באוויר שייקח אותנו אל פסגת הר הכייסרוג בגובה של 2200 מ' מעל פני הים .נצא להיכרות ראשונה עם נופי ההרים השוויצריים בשביל הפנוראמי המרשים של ההר. נרד מההר ברכבל וברכבת וניסע אל מפל המים העוצמתי הנופל מההרים בתוך קניון עמוק ומרשים.

 

יום 3: צלילי ההרים הגבוהים

היום נעלה שוב ברכבל הפעם אל פסגת הר סלמט ממנו נצא לטיול קסום ביער בו חבויים מתקנים שונים כשכל מתקן מפיק צליל מיוחד, בתקווה שמזג האוויר יאפשר גם נקיים פיקניק בטבע השוויצרי הנפלא, ממש כמו באגדות...

 

יום 4: נקיקים וקניונים

הבוקר נרד עם האוטובוס לעמק הריין, ניסע עם אוטובוס חברת הדואר בתוך ערוץ צר אל קניונו העמוק והדרמטי של נהר הטמינה, נטייל בקניון ונגיע להפתעה מרשימה שלא נוכל לחשוף כעת... נמשיך לאורכו של נהר הריין, מהנהרות הגדולים ביותר באירופה ונצפה על קניונו המרשים מעל מצוקיו הכבירים. את הדרך חזרה נעשה בעזרתה של הרכבת הנוסעת בתוך הקניון לצד זרימת המים הגועשת של הנהר.

 

יום 5: גבינות ומזחלות

לא ניתן להיות בשווייץ ללא צפייה בהכנת אחד המוצרים המזוהים כל-כך עם המדינה: הגבינות הצהובות. נבקר באחת המגבנות הגדולות במדינה- מגבנת הקנטון אפנצל. נבקר במוזיאון הפולקלור המקומי המציג את התרבות החקלאית המסורתית הכה מיוחדת לאזור. נטייל ברחוב הראשי של העיירה אפנצל הידועה בבתיה המצוירים ובמיוחד חנות הצעצועים המפורסמת בציוריה הצבעוניים. לא נפסח על מזחלות הקיץ המהירות בשולי הר הקורנברג.

 

יום 6: היידי בת ההרים

היום ננסה לפענח את סיפורה של היידי בת ההרים, נצא למסע בעקבות הסיפור, הדמויות, העיזים והנופים ונבקר בעיירה מיינפלד ו'בביתה של היידי' השוזר את סיפורה הדמיוני של היידי בחיי היומיום שאפיינו את חיי האיכרים של שווייץ של שלהי המאה ה-19. נמשיך בנסיעה עם האוטובוס במעלה ההרים לסכר עצום המהווה את הבסיס של אחד ממפעלי החשמל ההידרו-אלקטריים של צפון מזרח שווייץ ונסיים בשייט קצר על אגם וואלן הצר והעמוק.

 

יום 7: רכבל, חוויית הרים ואגם קסום

היום נחווה שוב יום של טבע עוצמתי והפעם ברכס האלפשטיין המשונן והמצוקי המתרומם בטבורו של קנטון אפנצל. נעלה ברכבל אל פסגת האבנאלפ לסיבוב פנורמי מרשים במרומי ההר, נרד דרך מערה שנוצרה כתוצאה מהמסה איטית וארוכת שנים בסלעי הגיר ונעבור ליד בית הארחה המפורסם של הרכס הדבוק לצלע ההר. נמשיך אל האגם ההרי סה-אלפ ונשוב למלוננו ללילה אחרון בהרים.

 

יום 8: פארק מים, איילים ועיר עתיקה ושוקקת

את החלק הראשון של היום נקדיש לפארק המים המקורה הגדול בשוויץ:   Alpamare על גדות אגם ציריך, נבקר בפארק באיילים של רכס האלביס ועד הנסיעה לנמל התעופה נשוטט ברחובותיה של העיר ציריך, במידה ומזג האוויר יאפשר נצפה על העיר מהר האיטליברג ולעת ערב ניסע לשדה התעופה לקראת טיסתנו הלילית חזרה הביתה.

 

יציאה מותנית במינימום 20 מטיילים.

המחיר כולל:

טיסה סדירה עם חברת תעופה בינלאומית.

מסי נמל והיטלי ביטחון בארץ ובחו"ל.

7 לילות במלון מדרגת תיירות טובה.

חצי פנסיון (ארוחות בוקר וערב במלון).

תחבורה ברכב תיירים נוח וממוזג. 

דמי כניסה לאתרים כמפורט בתוכנית.

דמי שתייה (טיפים).

מדריך מצוות רואים עולם החברה להגנת הטבע – יותם רגב.

 

המחיר אינו כולל:

טיפולים רפואיים ובריאותיים במלון

ביטוח רפואי ומטען.

שינוי ממועד הטיסה הקבוצתית.

הוצאות בעלות אופי אישי. 

 

הערות:

כפוף לדף התנאים הכלליים המעודכן של רואים עולם החברה להגנת הטבע.

 

הנחה לילד בגיל 4-6: 400 יורו.

הנחה לילד בגיל 7-12: 300 יורו.

CAPTCHA
הספרות לא תקינות!

צור קשר
בנושא משפחו"ל לאלפים במזרח שוויץ

צור קשר - דף טיול

אנא מלא את פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

אנא מלא את שמך המלא
אנא הזן מספר טלפון תקין
אנא הזן דואר אלקטרוני תקין
Invalid Input


דואר אלקטרוני: info@roimolam.co.il

כתובת:  רחוב הנגב 2, תל אביב

מיקוד 6618602

טלפון: 03-7527777

פקס: 03-7527117

Joomi - ����� ����� ���������� ���