03-7527777
לבירורים והזמנות
טיול נשים אורבני לניו-יורק

טיול נשים אורבני לניו-יורק

8 ימים -

מסע נשי בן שבוע דרך אמנות, טיפוח, אופנה וסטיילינג ועד אדריכלות ועיצוב בתפוח הגדול.

 

ניו יורק היא עיר תוססת המשמשת מרכז עולמי לאומנות, עיצוב, אופנה, טיפוח תרבות וקולינריה. הטיול הוא מסע אורבני בין גלריות, מוזיאונים, מופעים, חנויות אופנה, בוטיקים ומסעדות אתניות עממיות וייחודיות. "רואים עולם" מזמינה אותך לטיול נשים אורבני, בו ניקח פסק זמן של שבוע ונצא למסע נשי שיזין את הנפש והגוף באתנחתא מעשירה. את המעברים מאזור לאזור נעשה לרוב ברכבת התחתית השוקקת של ניו יורק ובצעידה רגלית לקבלת חוויה אוטנטית. נלמד להכיר את העיר תוך כדי שאנו עונות על צרכים אישיים ונשיים. נבקר במוזיאונים ובשווקי עתיקות. נסייר בחנויות כלבו ממותגות אך מוזלות, נכיר בוטיקים ייחודיים ובהם נלמד להתאים ולשפר את סגנון הלבוש והסטיילינג. נשתמש בכוחה של הקבוצה להעצמה אישית ועיצוב סגנון. החוויה הקולינרית בטיול תהיה מבוססת על מפגש עם תרבויות מהגרים מהעולם כולו שעליה מבוססת ההוויה הניו יורקית. נאכל במסעדות מובחרות ועממיות המשקפות תרבויות שונות- ממסעדה סינית בלב צ'יינה טאון, מסעדה איטלקית ב-Little  Italy  ואין סוף ניחוחות וטעמי עולם שנבחרו עבורכן בקפידה.

 

טיול זה אינו פעיל!

יום 1: תל אביב- ניו יורק ממוזיאון העיצוב ועד שווקי העתיקות

נצא מתל אביב בטיסת חצות לניו יורק- הגעה בבוקר. ניסע למלון להשארת הציוד (קבלת חדרים אחר הצהרים) ונאכל ארוחת בוקר. מאוששות נצא לתחילת התוכנית. ניו יורק היא עיר נפלאה לשיטוט רגלי. נלך אל עבר Columbus Circle  שם נמצא  מוזיאון האומנות והעיצוב  Museum Of Arts  and Design . המשכן החדש הוא מבנה ארכיטקטוני מודרני ומרשים מקרמיקה וזכוכית ובו אוסף קבוע של יצירות ותערוכות מתחלפות. בשעות הצהרים נשוב אל בית המלון להתרעננות. אחר הצהריים נקיים סדנת סטיילינג, בה נבחין בין סגנונות לבוש, התאמה נכונה של בגד למבנה גוף, נכיר את תורת התאמת הצבעים, אבזור, סטיילינג והגדרת צרכים לקראת הרכישה העתידית בניו יורק. לינה בניו יורק.

יום 2: גראונד זירו והנמל

 

נצא לשייט ב"מעבורת תושבים"  לסטאטן איילנד (Staten Island) וכמובן נצפה בפסל החרות. נמשיך אל עבר מתחם ה-Sea Port. נמשיך בצעידה ב- Wall Street  לגראונד זירו (לשעבר מגדלי התאומים) נבקר במוזיאון ההנצחה. נגיע אל בית כלבו נודע באזור ונהנה מרכישה ראשונית בעקבות הסדנה (כלבו מוזל למותגים) – שעה בהנחיה מקצועית ושעתיים לביטוי אישי של shopping spree. חזרה לבית המלון למנוחה קלה. בערב נצא לצפות ב-Broadway Show  (מחזמר מוביל) ולאחריו נסייר באזורTimes Square . נעלה לקפה במסעדה המסתובבת ב- Marriot המאפשרת תצפית מרתקת על האזור התוסס. לינה בניו יורק.

יום 3: סוהו , צ'יינה טאון, איטליה הקטנה

נתחיל את היום בסדנת איפור "איפור הוא לא רק צבע"  בה נלמד להתאים איפור ונתנסה בסגנונות איפור שונים. נרד עם ה-Subway   לסוהו. נשוטט בסוהו האופנתי, בגלריות וחנויות מעוצבות. נצא בעקבות הסדנה לביקור בחנות מותגי איפור הממוקמת בלב הסוהו ונקיים רכישה מבוקרת בהתאם לצורך. נשוטט ב China Town- ונכיר את הטעמים והריחות של העולם האסייתי. נבקר בחנות הדגל לעיצוב הבית בסגנון אסייתי. ארוחת צהריים נסעד בלב ליבה של ציינה טאון במסעדה עממית משובחת. נבקר במעדנייה הנודעת Dean & DeLuca ונגיע עד הEast Village  התוסס. אחר הצהרים נחזור למלון למנוחה ולערב חופשי.לינה בניו יורק.

 

יום 4 : אמנות מודרנית וסנטרל פארק

נתחיל את היום בביקור במומה(MoMa), המוזיאון לאומנות מודרנית. במוזיאון מוצג אוסף עצום מהיצירות החשובות בעולם האומנות המודרנית וביניהן עבודות של פיקסו, ואן גוך, דאלי ורבים אחרים. אנחנו נתמקד בדמות האישה באומנות המודרנית. נמשיך אל עבר מעדנייה משובחת , נרכוש מעדנים לארוחת צהריים ונצא לפיקניק בסנטרל פארק. נצא מהסנטרל פארק אל השדרה החמישית- שם נבקר בחניות המותגים המעטרות את השדרה היוקרתית, נבקר בסלון צפרניים אופנתי  לשעה של מניקור ופדיקור בסגנון אסייתי (חוויה נשית מפנקת). נסיים בביקור ברוקפלר סנטר. בערב נצא לצפייה  במחזמר בברודוויי. לינה בניו יורק.

 

יום 5 : מצ'לסי למיד טאון וחנויות לעיצוב הבית בסגנונות שונים

 

 נצא דרך רחוב ברודווי לשתי חנויות  דגל עצומות המתמחות בעיצוב הבית , האחת בסגנון עתיק והשנייה בסגנון מודרני. נצעד אל עבר צ'לסי, שכונה תוססת ,אופנתית וטרנדית המשופעת בגלריות, בתי קפה, בוטיקים ייחודיים, שוק אוכל וטיילת, נבקר במוזיאון האופנה השוכן  בתוך בית הספר לאופנה FIT, המעניק סקירה מרתקת על התפתחות האופנה לאורך ההיסטוריה, ומציג תערוכות מסוקרות הזוכות בפרסים בינלאומיים, כמו כן נזכה לצפות ביצירות של גדולי מעצבי האופנה העולמיים. נעפיל לאמפייר סטייט בילדינג לתצפית עוצרת נשימה על העיר. לקינוח נצא לחנות הכולבו הנפלאה בלב העיר "מייסיס". בערב נצא לצפות במופע מוסיקת ג'אז חיה. לינה בניו יורק.

יום 6: טעימה של מוסיקת גוספל בהארלם

ביומנו השישי בניו יורק ניסע ברכבת התחתית אל שכונת הארלם. נערוך סיור בשכונה ששינוי עצום התחולל בה והפכה ממעוז פשע לפנינת נדל"ן ותרבות. נתארח בכנסייה מקומית ונחווה מיסת יום ראשון של מוסיקת גוספל שהינה חוויה מוסיקלית ותרבותית מרגשת. אחר הצהרים נצא בתחתית וברגל אל עבר שווקי העתיקות של ניו יורק- האחד ברחוב 39 והשני ברחוב 23 ונתור אחרי מציאות עם ערך נוסטלגי. בערב נצא לבילוי פרידה מסכם במסעדה טרנדית. לינה בניו יורק.

יום 7 : טיסה חזרה הביתה.

נתעורר אל בוקר אחרון בתפוח הגדול. לאחר סיכום המסע, נצא אל שדה התעופה לטיסה לתל אביב, שם ננחת למחרת בבוקר.

 

 

נחיתה בתל אביב

נחיתה בבוקר היום השמיני בתל אביב.

שימו לב, במסגרת השבוע נעבור 2 סדנאות:

סדנת סטיילינג - סדנה על סגנונות לבוש, התאמה נכונה של בגד למבנה גוף, תורת התאמת הצבעים, אבזור, וסטיילינג.

סדנת איפור - נחווה סדנה בשם  "איפור הוא לא רק צבע" שתעניק לנו כלים לאיפור וטיפוח בטכניקות קלות ותסייע לנו למצוא את הקשר בין טיפוח להצלחה בחיים. חידוד התובנה כי טיפוח באמצעות  זיהוי הצדדים החזקים שלנו והעמקת התובנה שהטיפוח הוא כלי להצלחה וקבלה עצמית.

 

 

המחיר כולל :

לינה: בבתי מלון מדרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה, עם שירותים צמודים.

כלכלה: ארוחות בוקר בכל הימים ושתי ארוחות  נוספות (צהרים או ערב).  ייתכן שארוחות הבוקר תהיינה מחוץ למלון.

הדרכה: מדריך בכיר מצוות רואים עולם.

דמי כניסה: לאתרים המצוינים בתוכנית.

טיסות: טיסות כלולות בינלאומית כמפורט בתוכנית (ת"א\ניו יורק\ת"א).

תחבורה: רכב ממוזג להסעת תיירים להעברות משדה התעופה למלון וחזרה (בניו יורק)

כרטיס רכבת תחתית ואוטובוס שבועי בניו יורק.

יציאות ערב: כרטיסים לשני מחזות בברודווי.

טיפים: לנותני השירותים בחו"ל.

דמי רישום: בסך U$47 

מע"מ

המחיר הוא לקבוצה בת 15 משלמים לפחות. אם יהיו 10-14 משלמים תחול תוספת של 400$ לאדם.

 

המחיר אינו כולל:

• מיסי מעבר (אם יהיו כאלה).

• ארוחות שאינן מצוינות בתוכנית. 

• הוצאת דרכון או הארכת תוקפו. יש להצטייד בדרכון בר תוקף לחצי שנה לפחות, מיום היציאה לטיול ובו 2 עמודים ריקים לפחות. כמו כן ויזה בתוקף לארה"ב.

• ביטוח רפואי ומטען.

• חריגה ממועד הטיסה הקבוצתית.

• הוצאות בעלות אופי אישי

 

תנאים כלליים:

עם ההרשמה, יש להעביר מקדמה בסך 800 $U לנוסע, ניתן לשלם במספר תשלומים עד מועד יציאת הטיול. התשלומים לפי שער העברות והמחאות, ביום התשלום.

עד 55 ימי עבודה לפני היציאה יוחזר כל הסכום ששולם למעט דמי ביטול (47 U$ לאדם)

מ- 54 ימי עבודה  ועד 21 ימי עבודה לפני היציאה-דמי ביטול בסך % 15 ממחיר סידורי הקרקע. 

מ- 20 ימי עבודה ועד 15 ימי עבודה לפני היציאה -דמי ביטול בסך % 25 ממחיר סידורי הקרקע. 

מ- 14 ימי עבודה  ועד 4 ימי עבודה  לפני היציאה -דמי ביטול בסך % 55 ממחיר סידורי הקרקע. 

מ- 72 שעות לפני היציאה - דמי ביטול בסך % 100  ממחיר סידורי הקרקע.

 

 

הערות:

שינוי במחירים: המחיר מבוסס על מחיר טיסה ושירותים נוספים כפי שהם ידועים ביום הגשת ההצעה, ברצוננו להדגיש כי כל שינוי עד מועד היציאה לטיול- במחירי הטיסות, או סידורי הקרקע, יחול על הלקוח.

סדר הביקור באתרים עלול להשתנות כתוצאה מאילוצים שונים. 

 

מחירים ותנאים:

 

בקבוצה בת 15-20 משתתפים:

עלות למשתתפת בחדר זוגי

 

3,600$

 

תוספת יחיד בחדר

 

850$

CAPTCHA
הספרות לא תקינות!

צור קשר
בנושא טיול נשים אורבני לניו-יורק

צור קשר - דף טיול

אנא מלא את פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

אנא מלא את שמך המלא
אנא הזן מספר טלפון תקין
אנא הזן דואר אלקטרוני תקין
Invalid Input


דואר אלקטרוני: info@roimolam.co.il

כתובת:  רחוב הנגב 2, תל אביב

מיקוד 6618602

טלפון: 03-7527777

פקס: 03-7527117

Joomi - ����� ����� ���������� ���