03-7527777
לבירורים והזמנות
נורמנדי, בריטאן, פריס

נורמנדי, בריטאן, פריס

9 ימים - תרבות ונופי האימפרסיוניסטים, טיול משולב הכולל שייט

טיול שחלקו שייט מפנק, מחבל נורמנדי ובריטאן לפריס והוא משלב את יופי הטבע עם ציוריותן של ערים ועיירות עתיקות - שרידי העבר המפואר של צרפת.

אזור החוף התפתח בייחוד בשנים האחרונות לרגל ציון 70 שנה לנחיתת כוחות בעלות הברית על חופי נורמנדי. הטיול המגוון כולל ביקור באי המיוחד סן מישל, בחופים עליהם נחתו כוחות בעלות הברית במלחמת העולם השנייה, כפרים ציוריים וערי חוף. את הטיול נתחיל ונסיים בבירת צרפת, פריס, בה נוכל לטעום מהתרבות הצרפתית במלוא הדרה.

 

טיול זה אינו פעיל!

יום 1: נתב"ג - פריס - ג'יברני - טרוביל

נטוס מנתב"ג אל שדה התעופה שארל דה גול בפריס. לאחר שנפגוש את הנהג והאוטובוס נצא בדרכנו אל חופי האוקיינוס האטלנטי. בדרך נעצור לביקור בכפר ג'יברני (Giverny), בו נמצאים ביתו וגניו המפורסמים ("החבצלות") של הצייר האמפרסיוניסט קלוד מונה. הביקור בבית האמן הידוע, מרגש מאוד ובייחוד הטיול בגנים היפניים ובערוגות הפרחים שהופיעו בציוריו של האמן. לסיום, ניסע מערבה ונגיע לקראת ערב לטרוביל העיר שאירחה את האצולה הפריזאית בסוף המאה ה-19 והונצחה על ידי גדולי האמנים האימפרסיוניסטים. לינה: אזור טרוביל (Trouville).

 

יום 2: טרוביל - מון סן מישל – קנקאל - פואנט דו גרואן - סן מאלו

היום נבקר במקום מופלא ומיוחד, האי מון סן מישל MONT ST MICHEL. זהו מנזר הבנוי על צוק, והופך בזמן הגאות לאי המחובר ליבשה בסוללה צרה בלבד. לאחר הביקור במנזר וברחובות הססגוניים המקיפים אותו, ניסע לאורך כמה מהחופים הפראיים והיפים של החבל. לקראת הצהריים נגיע לקנקאל CANCALE, עיירת דייגים המציעה מאכלי פירות ים טריים וטעימים במיוחד. בקצה הצפוני של קנקל - בפואנט דו גרואן POINTE DU GROUIN - נעצור לתצפית מרהיבה על החלק הדרומי של מון סן מישל ועל מצוקי סלע פראיים הניצבים מול האוקיינוס. ניסע לעיירת הנמל סן מאלו SAINT MALO ונשוטט ברחובותיה של העיר המבוצרת בחומה, שההיסטוריה הימית שלה וביצוריה המרשימים הפכו אותה ליעד תיירות מועדף ומרכז כלכלי באזור ברטאן.  לינה : אזור טרוביל TROUVILLE.

 

יום 3: טרוביל - באיו - חופי הנחיתה - הונפלר – תחילת שייט

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לעיר באיו  (Bayeux), בה נתוודע להיסטוריה של צרפת. נבקר במוזיאון השטיחים ובו שטיח מפורסם מהמאה ה-11 המתאר את הקרבות בין האנגלים לצרפתים. המשך היום יוקדש לסיור מקיף בחופי הנחיתה. נעבור דרך חופי אומהה (Omaha), קולביל סור מר (Coleville)  ובית הקברות האמריקאי, עד לתצפית על פונט דו הוק, שם היתה מוצבת סוללה גדולה של תותחים גרמנים. נמשיך בנסיעה לארומנש (Arromaneches) , ונבקר במוזיאון, בו נחזה בסרט דוקטומנטרי , המתעד את נחיתת כוחות הברית במקום בזמן מלחמת העולם השנייה. נגיע עם ערב להונפלור (Honfleur) . לאחר עליה לספינה והתארגנות בחדרים, ניפגש לקבלת פנים של צוות הספינה ונסב לארוחת הערב. לינה: בספינה. עגינה לילית.

 

יום 4: הונפלר - פקאאן - אטרטה

לאחר ארוחת הבוקר הראשונה בספינה, נצא לסיור בהונפלר (Honfleur), עיירת נמל ציורית, ממנה יצא דה גונוויל בשנת 1503 לברזיל ובשנת 1608, סמואל דה שמפלן לייסוד העיר קוויבק. נטייל סביב הנמל , ברובע בתי העץ הנקרא סנט קטרין ונראה את הכנסייה שנבנתה מעץ על ידי חרשי העץ מהמספנות לאחר מלחמת 100 השנים. בתום הסיור, ניסע לפקאאן FECAMP, עיירת דייגים קטנה, המפורסמת בזכות הליקר הבנדיקטי המיוחד המיוצר כאן באזור מאז שנת 1510 על ידי הנזירים המקומיים במנזר בנדיקטיני יפה. נבקר בארמון, נלמד על תהליך ייצור ליקר הבנדיקטין ולבסוף, גם נטעם. לאחר נסיעה קצרה, נגיע לאטרטה (Etretat)   ונצא לסיור רגלי לאורך הצוקים  והחוף הפראי אשר שהיוו השראה לציורים המפורסמים של האימפרסיוניסטים קלוד מונה; גוסטב קורבה, ותוארו בסיפורי גי דה מופסאן¬ ;אלכסנדר דיומה; ויקטור הוגו.  לקראת ערב, חזרה לספינה בהונפלר. ארוחת ערב ולינה על הספינה. שייט לילי לעבר דולקיר (Duclair).

 

יום 5: דוקלייר- דרך המנזרים – רואן (שייט)

בשעות הבוקר, נבקר במסלול המפורסם "דרך המנזרים" אשר כולם מרש ימים בגודלם. בין המנזרים נבקר בז'ומיאג' JUMIEGES אשר נבנה במאה השביעית, נהרס על ידי הוויקינגים ונבנה שוב במאה ה-12. המנזר התפרסם אחרי שהסופר ויקטור הוגו קרא לו "אתר העתיקות היפה ביותר בצרפת". נשוב לספינה ונמשיך בשייט לאורך הסיין והנופים הכפריים הטיפוסיים, לעבר רואן ROUEN, בירתה ההיסטורית של נורמנדי. בעת העגינה בנמל, נצא לסיור היכרות ברואן. ארוחת ערב ולינה על הספינה. עגינה לילית.  

 

יום 6: רואן - ורנון (שייט)

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור מקיף בעיר העתיקה של רואן (Rouen)  ונתרשם מהשכונות הוותיקות, הקתדרלה היפה, רחוב היהודים וכיכר השוק המפורסמת, בה הועלתה זא'ן ד'ארק על המוקד. נשוב לספינה לארוחת צהריים ונמשיך בשייט לעבר ורנון (Vernon). בזמן השייט על הסיין, ניתן לשכב על כיסא נוח על הסיפון העליון של הספינה ולהנות מנוף קסום של עיירות וטירות החולשות על המעבר בנהר. לקראת ערב, נגיע לורנון. 

ארוחת ערב ולינה על הספינה. עגינה לילית.

 

יום 7: מאנטס לה ז'ולי- ארמון מלמזון - פריס (שייט)

היום נשוט למנט לה ז'ולי (Mantes La Jolie)  וננצל את העצירה לביקור בארמון מלמיזון- הנמצא בגדה המערבית של הסיין, כ-30 קילומטר מלב פריז. מלמיזון היה ביתם של נפוליאון בונפרטה ואשתו הקיסית ג'וזפין. בתקופתה של ג'וזפין, מלמיזון התפרסם בעיקר בגלל גינת הורדים במקום שבה הצליחו לטפח כ - 250 זנים שונים של שושנים. בימי השיא של המקום הסתובבו שם חופשיים ברבורים שחורים, בנות יענה, לאמות וכל מיני חיות אקזוטיות. 

נשוב לספינה ונמשיך בשייט לעבר פריס PARIS. נעבור בסמוך לשכונת לה דפנס, הידועה בשל מבני הזכוכית העתידנים וארכיטקטורה מיוחדת. ארוחת הערב תוגש על הספינה ולאחריה, נהנה מערב גאלה. לינה: בספינה. עגינה לילית.  

יום 8: פריס

לאחר ארוחת הבוקר, נעזוב את הספינה ונתחיל בסיור פנורמי בעיר האורות, . כולל רובע מונמאטר  (Monmartre)  . נחזור לספינה לארוחת צהריים ונצא שוב לביקור בלב לבה של פריס. נבקר בבית אופרה הלאומי של פריז, הנקרא אופרה גרנייה (Palais Garnier). מדובר ביצירת מופת אדריכלי בסגנון ארכיטקטורת התאטרון של המאה ה-19. מעבר להיותה המבנה היקר ביותר שנבנה בבימי האימפרייה השנייה, הוא נחשב בזמנו ליצירת אמנות ומודל לחיקוי לבתי אופרה נוספים ברחבי אירופה. בתום הביקור, נעלה לקומה העליונה של גלרי לפאייט (Galeries Lafayette) ונוכל להנות מתצפית על גגות העיר. כמובן שיינתן זמן חופשי לקניות. לקראת ערב, נחזור לספינה, בה נתארגן, נאכל ארוחת ערב חגיגית. לינה על הספינה. עגינה לילית. 

 

יום 9: פריס - ת"א

 לאחר ארוחת הבוקר מוקדמת, נעזוב את הספינה ובהתאם לשעת הטיסה, ניסע לנמל התעופה לטיסה ישירה הביתה. 

 

 

 

הערות:

חברת השייט וחברת בריזה שומרות לעצמן את הזכות לשנות את מסלול הטיול במקרים של תנאי מזג אוויר שלא מאפשרים את ביצוע מסלול הטיול כפי שפורסם, תקלות בספינה, שינויים במפלס הים וכל מקרה המונע ביצוע התכנית המקורית... במקרים אלו עשויות להיות סטיות מן המסלול המפורסם ואף תיתכן לינה במלונות ולא בספינה וכן עשוי להיות שימוש באמצעי תחבורה אחרים חלופיים כולל ספינה חלופית או כלי רכב כגון אוטובוסים, לשם ביצוע הטיול במקום שייט בספינה. במקרים בהם השייט מהווה חלק מן הטיול, עשויים שינויים בשייט להשפיע על ביצוע יתרת הטיול הן לגבי המסלול שיבוצע ושינויים שייערכו בו, בתי המלון, אמצעי תחבורה וכיו"ב.

 

המחיר כולל:

טיסות - טיסה ישירה לפריס  וחזרה 

מיסי נמל ודלק לפי הידוע ביום הגשת ההצעה. שינויים במרכיב זה ישפיעו על מחיר הטיול

אוטובוס תיירים ממוזג עפ"י התוכנית 

תוכנית סיורים מלאה כמפורט לעיל

לינה במלון בדרגת תיירות ראשונה HOTEL MERCURE TROUVILLE או דומה לו

•       ספינת פרמיום חדישה MS RENOIR ברמת 5 עוגנים

        2 סיפוני מגורים וסיפון שיזוף עם כיסאות נוח; תוספת לסיפון עליון באישור הספינה 150 יורו

        WIFI

        מסעדה וסלון/בר בקומה העליונה

        ציוד בחדר: טלויזיה, רדיו, מייבש שיער, כספת 

        אוכל גסטרונומי ושתייה חופשית

        צוות מקצועי ושירוב אדיב

•       כלכלה: בספינה, על בסיס פנסיון מלא (שתיה חפשית); ועל בסיס ארוחת בוקר בשאר הימים

הדרכה: מדריך בכיר מצוות בריזה ומדריכים מקומיים כנדרש 

ערכות שמע אישיות 

דמי כניסה לכל האתרים בהתאם לתוכנית הטיול

טיפים לנותני השרותים בחו"ל, כולל טיפים לצוות הספינה

פגישת קבוצה עם המדריך לפני הטיול                                              

ביקור וטעימות של ליקר בנדיקטין

•      תשר לצוות הספינה

 

 

המחיר אינו כולל:

ביטוח בריאות ומטען

ארוחות שאינן כלולות

שתיה בארוחות 

הוצאות בעלות אופי אישי

כל  סוג של הוצאה שלא צוינה ב"המחיר כולל"

 

טיסות אל על

יציאה 27.9 מנתב"ג בשעה 09:00, נחיתה בפריס בשעה 12:55

חזרה 5.10 מפריס בשעה 11:30; נחיתה בנתב"ג בשעה 17:30

 

דמי ביטול:

 מ-90 יום ועד 45 יום לפני היציאה -  300 €   

44-34 יום לפני היציאה לטיול – 700 €

21-33 יום לפני היציאה לטיול – 1000 €

8-20 יום לפני היציאה לטיול –   1800  €

פחות מ-8 ימים לפני היציאה לטיול - מלוא מחיר הטיול

•מניין הימים לפי ימי העבודה בארץ ימים א'-ה' (לא כולל ימי שישי ושבת, ערבי חג וימי חג)

 

 

CAPTCHA
הספרות לא תקינות!

צור קשר
בנושא נורמנדי, בריטאן, פריס

צור קשר - דף טיול

אנא מלא את פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

אנא מלא את שמך המלא
אנא הזן מספר טלפון תקין
אנא הזן דואר אלקטרוני תקין
Invalid Input


דואר אלקטרוני: info@roimolam.co.il

כתובת:  רחוב הנגב 2, תל אביב

מיקוד 6618602

טלפון: 03-7527777

פקס: 03-7527117

Joomi - ����� ����� ���������� ���