03-7527777
לבירורים והזמנות
הטיול המקיף לוייטנאם וקמבודיה

הטיול המקיף לוייטנאם וקמבודיה

18 יום - משבטי ההרים הססגוניים למקדשים חבויים בג'ונגל

טיול ללבה של דרום מזרח אסיה, לשבטי הרים נידחים ותרבויות נשגבות שנכחדו. נכיר את הנופים והאנשים, התקוות והקולינריה  ניגע בניצניה של תקופה חדשה ובצלקות שהותירה המלחמה הגדולה. נפתח את מסענו בכניסה לדלתא של המקונג בעיר הו צ'י מין סיטי הידועה בשם סייגון. נמשיך למפרץ הא-לונג המרהיב ובעיירה המיוחדת הו יאן. נסיים באזור הנהר האדום שבצפון וייטנאם. נבקר בהאנוי ובשמורת הטבע של מפרץ האלונג. ניסע לסאפה, לביקור בשבטי ההרים של צפון וייטנאם.

טיול זה אינו פעיל!

ימים 2-1: ת"א- בנגקוק - סיגון

נצא בטיסת אלעל (דרך בנגקוק) להו צ'י מין סיטי (Ho Chi Minh - סייגון) העיר הגדולה בויטנאם אליה נגיע למחרת בערב. לינה בסייגון.

 

יום 3: סייגון (הו-צ'י מין סיטי)

בבוקר נסייר בסייגון (Saigon) שתפתח את הפרק הדרום-וייטנאמי בטיולנו. העיר, שהייתה בירת הדרום עד 1975,  קרויה כיום הו-צ'י מין סיטי (Ho Chi Minh City) - על שם אבי האומה ומנהיג המהפכה הוייטנאמית. זו עיר שוקקת חיים המאכלסת מעל 8 מיליון נפש. נראה את השגרירות האמריקאית ונבקר במוזיאון פשעי המלחמה. נראה את בית האופרה, בניין העירייה ונעבור ברובע הצ'ולון (Cholon) – ציינהטאון של סייגון. בערב נצא לשייט בשילוב א.ערב על נהר סייגון. לינה בסייגון.

 

יום 4: טאי נין מקדש קאו-דאי ומחילות קו 'צי

עם בוקר נצא לעיירה טאי נין (Tai Ninh) שם ממוקם המקדש המרכזי של הכת הדתית הססגונית והייחודית לוייטנאם: הקאו-דאי (Kao Dai). נמשיך לסיור במחילות קו-צ'י (Cu Chi) ששימשו את לוחמי הווייטקונג. לקראת ערב נשוב ארוחת ערב ולינה בסייגון.

 

יום 5: נהר המקונג והשווקים הצפים

לאחר ארוחת בוקר נצא דרומה לעבר נהר המקונג האדיר (Mekong) הנחשב לאחד הארוכים בנהרות העולם. ממקורותיו בקרחונים של מזרח טיבט, מהלך  כ-4,400 ק"מ עד לדלתא הענקית בוייטנאם, זורם הנהר דרך קניונים אדירים, מפרה שדות וג'ונגלים ומעביר בלחש מימיו המפכים סיפורים על תרבויות שבטיות וממלכות אבודות ביומיים הבאים נסייר ברכב ובסירות-נהר לאורך הדלתא הפורה, במהלכם נבקר בשווקים צפים, בעיירות שוק שקטות ובבתי מקומיים. נטייל בעיירות  מייטו (My tho) וקאנטו (Can Tho) תוך שייט רגוע על המקונג והתחככות בחיי המקומיים. לילה בקאנטו.

 

ימים 6-7 קאנטו – סייגון - דנאנג והוי-אן

מוקדם בוקר נשוט אל השוק הצף הגדול של קאנטו,  לאחר הביקור ניפרד מהדרום נחזור לסייגון ונטוס לדאנאנג (Da Nang) ששימשה מרכז האספקה הדרומי של הכוחות האמריקאים במלחמה. ניסע להוי–אן (Hoi An), עיירת דייגים מקסימה לחופי ים סין הדרומי. הוי-אן הוקמה בין השאר על ידי סוחרים סיניים שהשאירו בה את חותמם. נסייר בשוק הדגים, האחד מהמקדשים הסיניים של העיירה ונצא לשיט קצר בנהר הטו-בון (Thu Bon), נטייל בין השטחים החקלאים, נבקר בחווה מקומית לגידול ירקות, ונערוך סדנת בישול קצרה של אוכל ויטנאמי מקומי. 2 לילות בהואי-אן.

 

יום 8: הוי-אן, הואה העיר הקיסרית

בשעות הבוקר ניסע להואה (Hue) שבמרכז וייאטנם. כאן שכנה בירתה העתיקה של ויאטנם המלוכנית. נבקר בשרידי העיר האסורה, במוזוליאום של אחד הקיסרים ונצא לשייט לאורך נהר הבושם. לינה בהו-אה.

 

יום 9 : הו אה – האנוי – סא-פה
בבוקר נטוס להא-נוי (Hanoi) לאחר הנחיתה נפגוש באוטובוס ונצא לנסיעה ארוכה ללאו קאי (Lao Cai) בסמיכות  לגבול עם סין. ניסע בדרך הררית מרשימה לאזור סא-פה (Sapa) - תחנת הרים קטנה שבנו הצרפתים המשמשת מרכז חברתי וכלכלי חשוב לשבטי האזור. לינה וארוחת ערב בסא-פה.
יום 10: אזור סא-פה: שבטי ההרים בצפון וייטנאם

לאחר ארוחת בוקר נטייל בסביבת סא-פה. נעלה בדרך הררית לכפר שבטי הדז'אי, ו"המונג" המאופיינים בלבוש אדום ושחור. נטייל בין שבילי הכפרים ונתרשם מן הנוף ההררי והחקלאות ההררית. נמשיך בנסיעה נגיע ונצא לסיור רגלי דרך כפרי ה"המונג" (Hmong) ונתרשם מחיי היום יום. לינה בסא-פה.

 

יום 11: שווקי הכפרים ההרריים, לאו-קאי עיירת גבול, חזרה להאנוי

בשעות הבוקר נצא בנסיעה לבאק-הא (Bac Ha) לביקור בשוק של בני השבטים והמיעוטים השונים הנאספים כאן לשוק ססגוני ושוקק חיים בסוף השבוע. נפגוש את אנשי השבטים הבאים לשוק למכור ולקנות. לקראת אחר הצהריים נחזור להא-נוי. לינה בהא-נוי.

 

יום 12: הא-נוי, מפרץ הא-לונג
מוקדם בבוקר נבקר בשוק הפרחים לאחר ארוחת בוקר ניסע צפונה, דרך הדלתה של הנהר האדום, לעבר מפרץ הא-לונג (Halong Bay). המפרץ, שפירוש שמו הוא "המקום שבו הדרקון יורד אל הים", זרוע אלפי איים המזדקרים מעל פני המים. לקראת צהרים נעלה על ספינה עם תאי שינה ונשוט אל המפרץ הזרוע אלפי איים המזדקרים מעל פני המים לתוך השקיעה. בערב נעגון באחד המפרצים הציוריים. לינה וארוחת ערב על הספינה.
 
 
יום 13: הא-לונג, הא-נוי

בבוקר נמשיך לשייט במפרץ הקסום. בשעות הצהרים המוקדמות נפגוש את האוטובוס ונצא חזרה להא-נוי. נטייל בהא-נוי בירת ויטנאם שעדיין משמרת ניחוח אירופי - שדרות רחבות, בניינים קולוניאליים, כיכרות אלגנטיות - כל אלו הם מורשת השלטון הצרפתי. נראה את המוזוליאום  של הו-צ'י-מין, ונבקר בפגודת העמוד האחד, ברובע הצרפתי ובאגם שלידו. בערב נצא לחזות במופע בובות מים הייחודי לויאטנם. לינה בהא-נוי.

 

יום 14: האנוי, פנום פן (קמבודיה)

בשעות הבוקר נעלה על טיסה לפנום פן (Phnom Penh) בירת קמבודיה (Kampuchea) שנקראה בעבר "פריז של המזרח" וקסמה המיוחד השתמר למרות האירועים הקשים שעברו על המדינה. עם ההגעה נבקר בשוק המרכזי ונצא לסיור מעורר אמפתיה ב"טול סלנג", אחד ממחנות הריכוז שהוקמו על ידי משטר האימים של פול פוט והחמר-רוז' ( Khmer Rouge). לינה בפנום-פן.

 

יום 15: פנום-פן, סיאם ריפ

את הבוקר נקדיש לאתרים נוספים בפנום פן. נבקר בוואט פנום - המקדש שעל שמו נקראת העיר, נבקר בארמון המלך ופגודת הכסף. בשעות אחר הצהריים נעלה על טיסת פנים לסיאם ריפ (Siem Reap). לינה בסיאם ריפ.

 

יום 16: אנגקור

סיאם ריפ(Siem Reap)  משמשת כבסיס לביקור באנגקור (Angkor) - העיר האגדית שמקדשיה נבלעו ע"י הג'ונגלים של קמבודיה. קומפלקס המקדשים האדיר שבאנגקור מייצג את האמנות הקמבודית בשיאה ואחד ההישגים המזהירים ביותר בתולדות התרבות בעולם כולו. הסיורים יכללו בין השאר ביקור במקדשי אנגקור ובנטאי סרי (Banti Sri). בערב נצא לארוחת ערב חגיגית עם מופע פולקלור. לינה בסיאם ריפ.

 

ימים 17-18: אנגקור – טונלה סאפ - בנגקוק -תל אביב

נשלים את סיורינו במקדשי אנגקור ובאגם טונלה סאפ (Tonle sap) בו נערוך שייט מרתק ונבקר בכפרים צפים. כפרים אלו נבנו כרפסודות צפות עקב השינויים הגדולים במפלס האגם, וכל החיים בהם מתקיימים על המים. בשעות הערב נטוס לבנגקוק וממנה בטיסת המשך ישירה לתל אביב. נחיתה ביום ה - 18.

 

המחיר כולל:


• 4 טיסות בינלאומיות בטיסות סדירות בקווים:   תל  אביב – בנגקוק (אלעל), בנגקוק – סייגון, האנוי – פנום פן, סיאם ריפ – בנגקוק, בנגקוק - תל-אביב (אלעל).
• 3 טיסות פנימיות: במחלקת תיירות בחברות תעופה מקומיות בקווים: סייגון- דננג, הואה-האנוי, פנום פן-סיאם ריפ, כמפורט בתכנית.
• לינה: בבתי מלון מדרגה ראשונה ותיירות טובה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים. תכנית המלונות המפורטת והסופית תימסר בפגישת התדרוך.
• לילה בספינה בחדרים נפרדים עם שירותים צמודים במפרץ האלונג.
• כלכלה: חצי פנסיון - ארוחות בוקר במלון וארוחה חמה נוספת, לאחר כל לינה מוזמנת. ארוחת צהריים נוספת על הסיפון בהאלונג.
• תחבורה: באוטובוס תיירים ממוזג. כלי תחבורה אחרים (סירות, וריקשות) כמפורט בתכנית.
• דמי כניסה: לאתרים, למופעים (מופע בובות המים בהאנוי, מופע ריקוד וארוחת ערב בקמבודיה) ושייט כמפורט בתוכנית.
• הדרכה: ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית בסיורים.
• דמי רישום.
• דמי שתייה: טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
• פגישת תדרוך: שתיערך במשרדנו לפני היציאה.
• מע"מ.
• מסי נמל: כולל היטלי ביטחון ותוספות דלק בארץ ובחו"ל.
 

המחיר אינו כולל:


• הוצאת דרכון או הארכת תוקפו.
• ארוחות שאינן כלולות ברשימת "המחיר כולל".
• אשרות כניסה לוייטנאם וקמבודיה – בסך 75$. ראה הערות להלן.
• ביטוח רפואי ומטען – ניתן לרכישה במשרדנו.
• הוצאות בעלות אופי אישי.
 

הערות:


• אשרות כניסה לוייטנאם וקמבודיה: דרושות אשרות כניסה לוייטנאם וקמבודיה. הוצאת האשרות תתואם באמצעות משרדנו. האשרות תונפקנה בעת הנחיתה - לוייטנאם במחיר 45$ במזומן ולקמבודיה במחיר 30$ במזומן. לאישור מראש של הויזות יש למסור תצלומי דרכון בעת ההרשמה.
• דמי ביטול ותנאי תשלום, בהתאם לדף התנאים הכלליים של "רואים עולם".
• על הדרכון להיות תקף לפחות חצי שנה קדימה מיום היציאה ולהכיל לפחות 3 עמודים ריקים.
• בטיסות קבוצתיות אין החברה יכולה לקבוע את שירותי התעופה השונים כגון: סוגי ארוחות, ו/או מקומות הישיבה במטוס (גם אם הוזמנו על ידנו לבקשת המטיילים) מיקום הנוסעים נקבע על ידי חברת התעופה ובאחריותה.
CAPTCHA
הספרות לא תקינות!

צור קשר
בנושא הטיול המקיף לוייטנאם וקמבודיה

צור קשר - דף טיול

אנא מלא את פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

אנא מלא את שמך המלא
אנא הזן מספר טלפון תקין
אנא הזן דואר אלקטרוני תקין
Invalid Input


דואר אלקטרוני: info@roimolam.co.il

כתובת:  רחוב הנגב 2, תל אביב

מיקוד 6618602

טלפון: 03-7527777

פקס: 03-7527117

Joomi - ����� ����� ���������� ���