03-7527777
לבירורים והזמנות
ברזיל- נופים וטעמים

ברזיל- נופים וטעמים

14 יום -

מסע אל מערות הנטיפים המרשימות בפארק פטאר (Petar), עמק נהר ריביירה והרמה הגעשית הגדולה בעולם. נטייל ברכב, בספינה וברכבת בנופים עוצרי נשימה של היער האטלנטי שכיסה בעבר את רוב שטחה של ברזיל, נטעם מהאוכל המקומי באזורים כפריים, נכיר את המחוז "האפריקאי" ביותר בברזיל- באהיה, בה הקוקוס מתמזג עם תבלין חריף, נקנח בריו דה ז'אנירו, העיר בה הנוף "לא נגמר". 

טיול זה אינו פעיל!

יום 1 טיסה

נצא בטיסת אחר צהרים מתל אביב לסאן פאולו (דרך יעד ביניים). הגעה בשעות הבוקר למחרת.

יום 2 סאן פאולו- איפורנגה

נחיתה בבוקר ולאחר ארוחת בוקר בסמוך לשדה התעופה- העברה לאיפורנגה (Iporanga), העיירה הקרובה לשמורת פטאר (Petar), אחת משמורות הטבע הוותיקות (1958) במחוז סאן פאולו, שטחה משתרע על 35,712 דונם. לינה בפוסאדה באיפורנגה.  

יום 3 פארק פטאר- עמק נהר ריביירה (Vale do Ribeira)

נטייל באזור הררי גירני, בו מערות נטיפים לרוב ומגוון ביולוגי עשיר, שריד ל"יער האטלנטי". נלך בשבילי היער האטלנטי ונבקר באחת ממערות הנטיפים. בשעות אחר הצהריים נצא אל קאננאיה (Cananéia), עיירת חוף  השוכנת כ- 265 ק"מ מהבירה ו"ערש ההתיישבות" הפורטוגלית בברזיל. אוכלוסיית האזור מורכבת מצאצאי עבדים (Caiçaras) ובני תערובת של הפורטוגלים והילידים (Tupinambás). באזור כפרי זה מרובות החגיגות העממיות, מטעמי מטבח ייחודיים ועבודות יד. מקורות ההכנסה הם דיג ותיירות (טמפ' שנתית ממוצעת של 19.9 מעלות צלזיוס) מוקפת ביער גשם וים. לינה בקאנניאה.

יום 4 אזור החוף ושפך נהר ריביירה

בתי גידול של מנגרובים, ביצות ושפך נהר "ריביירה" (Ribeira) יוצרים חוף פורה במיוחד ופעילות דייג ענפה. נפליג במורד נהר הריבירה, הזורם דרומה ובמקביל לים, כשרצועת חול צרה מפרידה בינו לבין הים. בעבר, נהר זה שמש ציר תעבורה ראשי, במאה העשרים, כבישים פנימיים קלטו את התעבורה בין סאן פאולו וקוריטיבה (Curitiba)  בירת מחוז פארנה (Paraná). כיום לאורך ציר שייט זה מספר כפרים נטושים. בדרך, נצפה בצמחיה הגולשת אל הנהר והים, לינה בעיירה גוארקסאבה (Guaraqueçaba).

יום 5 מפרץ פארנגואה

מפרץ פארנגואה (Paranagua) הוא המוצא הימי של אזור הרמה הבזלתית היורדת בתלילות אל עבר האוקיאנוס. הנמל כאן הוא השני בחשיבותי בברזיל. נגיע לעיירה הקולוניאלית מורטס (Morretes -1721), בעבר יעד למחפשי זהב נלהבים וכיום עיירה חיננית ומסבירת פנים. נסיעה קצרה אל תחנת הרכבת הסמוכה ועליה לרכבת. המסילה מתפתלת ומטפסת על "רכס הים" בדרכה לקוריטיבה. על מסילה זו נסעה "רכבת הקפה" בדרכה אל נמל היצוא בפארנגואה, הרכבת עוברת מעל גשרים ומנהרות בדרך פנוראמית ומיוחדת. לינה בקוריטיבה.

יום 7 קוריטיבה- פוז דו איגואסו (Foz do Iguaçu)

נצא בטיסה קצרה מקוריטיבה אל העיר פוז דו איגואסו הסמוכה לשמורת מפלי איגואסו. נבקר באחת מתחנות הכוח הגדולות בעולם- איטאייפו (Itaipu), המנצלת את מימי נהר פארנה (השני בגדלו בדרא"מ), ומספקת חשמל לפרגוואי וברזיל. נמשיך לשמורת המפלים שבצד הברזילאי, ממנה תצפיות יפות אל הצד הארגנטיני, וגישה ישירה אל "לוע השטן". ולקינוח נבקר בפארק הציפורים, בו מגוון בתי גידול מרחבי ברזיל. לינה בפוז דו איגואסו.   

יום 8 איגואסו- הצד הארגנטינאי

היום נטייל בצד הארגנטינאי של השמורה. מערכת השבילים נבנתה ממש מעל המים, נגיע אל תצפית "לוע השטן", המפל הגדול בשמורה, נמשיך בשביל העליון העובר מעל המפלים, ונרד בשביל התחתון אל סירות הזודיאק לשייט רטוב מתחת למפלים. לעת ערב נחצה את הגבול חזרה לברזיל. לינה בפוז דו איגואסו. 

יום 9 טיסה וסיור פנורמי בסלבדור

טיסת בוקר מוקדמת תביא אותנו אל סלבדור, בירתה העממית של ברזיל, מולדת פולחני הקנדומבלה והקפוארה ומקור השראה ליצירות אמנות. נתחיל בתצפית מהמגדלור אל המפרץ השני בשטחו בעולם, נבקר בכנסיית בומפים (Bonfim, הסוף הטוב) היושבת על גבעה נישאה ואחת החשובות בסלבדור, אליה מביאים המאמינים מנחות בדמות אברי גוף ומכתבי תודה. נמשיך למונסראט (Monserrat), אחד המבצרים שהגנו על "בירת פורטוגל החדשה". נסיים בביקור ב"מרקדו מודלו"- שוק עבודות יד ומטעמים מקומיים. לינה בסלבדור. 

יום 10 סלבדור- סיור היסטורי

סלבדור היא בירת מחוז באהיה (מפרץ). נצא לסיור היכרות עם העיר. תרבות ייחודית לאזור צפון מזרח ברזיל, מיזוג אתני עם ניחוח אפריקני חזק, שהביאו העבדים שעבדו במטעי קנה הסוכר. "המטבח" של סלבדור עשיר בטעמים אקזוטיים של שמן דקלים, דגים פירות ים וכמובן האקרז'ה (Acarajé), קציצה מטוגנת במילוי מיוחד הנמכרת בכיכרות. נכיר את הרובע העתיק-  פלוריניו (Pelourinho), שם נטעם מנה מקומית בשם מוקקה (Moqueca). סלבדור ההיסטורית בנויה על מצוק ומעלית ציבורית מקשרת בין חלקה העליון לתחתון, הרחובות מרוצפי אבן ושרידים קולוניאליים לרוב. נבקר בכנסייה הפרנציסקאנית (מעוטרת זהב), בבית הסופר ז'ורז'ה אמאדו וככל שנספיק. ברחוב בד"כ פוגשים להקות כלי הקשה הממלאות את החלל במקצבים אפריקאים. לינה בסלבדור.

יום 11 טיסה לריו

העברה לשדה התעופה בסלבדור וטיסה מוקדמת לריו. העיר המקסימה (Cidade Maravilhosa) הנחשבת לאחת הערים היפות בעולם, פרושה בין הר לים, מפרצים מכל עבר, יער גשם בלב העיר, וכמובן החן של העם הברזילאי. נעפיל אל פסגת הר הסוכר (400 מ' מעפה"י), ממנה נשקיף אל העיר והמפרץ במלוא יופיים. נבקר במרכז הסואן על שדרותיו הרחבות והפעילות הבלתי פוסקת שבו, נעלה לביקור ותצפית ממרומי שכונת סנטה תרזה. באזור הקולוניאלי נספר כיצד נמלט מלך פורטוגל מאימת נפוליאון, נכיר את כיכר טירדנטס (Tiradentes), "פאסו אימפריאל" (הארמון הראשון של מלך פורטוגל) ואזור המעגן העתיק, נכיר את ההשפעה הצרפתית החזקה מתחילת המאה ה-20. ועוד. לינה בריו בשכונת קופקבנה. 

יום 12 ריו- פסגות נישאות ומדרגות

הבוקר נעפיל ברכבת אל פסגת  הקורקובדו  (Corcovado, 711 מ' מעפה"י). נחצה את שכונת לארנז'ייראס (Laranjeiras) ובדרך נראה חלק מארמונות ברוני הקפה שהתגוררו באזור. נבקר בקתדרל של ריו המוקדשת לסט. סבסטיאן ונבנתה בסגנון ייחודי. נבקר ברחוב המדרגות המצוירות שעיצב וביצע האמן הצ'ילני חורחה סלרון (Selarón) שהפכו לאטרקציה בי"ל. נקנח בביקור במוזיאון המחר (Museu do Amanhã), אתר חדש ומרתק שנבנה כחלק מפרויקט החייאת הנמל הישן של ריו. לינה בריו בשכונת קופקבנה.

יום 13 ריו דה ז'אנירו וטיסה

בבוקר האחרון בריו, נסייר בגן הבוטני הענק, בו שדרת דקלים אימפריאליים, עץ ברזיל, סחלבים, ברומליות צמחים טורפים, ואינספור מינים נוספים. הגן שימש בעבר כחוות התבלינים של הכתר הפורטוגלי. בהתאם לשעת הטיסה נצא לשדה התעופה לטיסה ארצה (דרך אירופה).

יום 14 אירופה- תל אביב

נחיתה באירופה והמשך טיסה לתל אביב.

המחיר כולל:

•           טיסות: בינלאומיות דרך אירופה, ועוד 3 טיסות פנים בטיסות סדירות.

•           לינה: בבתי מלון מדרגה ראשונה ופוסאדות בהתאם לאזור הטיול.

•           כלכלה: ארוחת בוקר לאורך כל הטיול ועוד 10 ארוחות נוספות.

•           תחבורה: אוטובוסים רכבת וסירות כמצוין בתוכנית.

•           הדרכה: ע"י מדריך בכיר מצוות רואים עולם.

•           דמי כניסה לאתרים המופיעים בתוכנית.

•           מפגש הכנה: יתקיים במשרדי רואים עולם- החברה להגנת הטבע ברמת גן.

•           דמי רישום בסך 47 U$

•           מע"מ.

המחיר אינו כולל:

•           ארוחות שאינן מצוינות בתוכנית.

•           הוצאת דרכון או הארכת תוקפו.

•           ביטוח רפואי ומטען.

•           חריגה ממועד הטיסה הקבוצתית.

•           הוצאות בעלות אופי אישי.

•           טיפים: לנותני השירותים בחו"ל.

 

•           מחירי הטיסות הבי"ל והפנימיות, כמו גם מחירי האתרים עלולים להשתנות עד למועד היציאה, במידה ויהיו שינויים הם יחולו על הנוסעים

 

 

 

תנאי תשלום ודמי ביטול: 

אנו ממליצים לכלול בביטוח סעיף "ביטול מסיבות בריאות" על מנת לכסות אפשרות זו.

סידורי הקרקע:

o          עם ההרשמה יש להעביר מקדמה בסך 800 U$ לנוסע, ניתן לשלם במספר תשלומים עד מועד יציאת הטיול.

התשלומים לפי שער העברות והמחאות, ביום התשלום.

o          ביטול לפני ה- 15 בנובמבר 2017 יוחזר כל הסכום ששולם למעט דמי ביטול (47 $ לאדם).

o          ביטול בין ה- 16 בנובמבר- 14 בדצמבר ייגבו דמי ביטול בסך % 30 ממחיר סידורי הקרקע.

o          ביטול אחרי ה-15 בדצמבר-  ייגבו דמי ביטול בסך % 100 ממחיר סידורי הקרקע.

תעופה:

o          בנוסף, באם יחולו דמי ביטול על כרטיסי טיסה שהוזמנו ו/או הונפקו עבורכם- הללו ישולמו על ידיכם על פי גובה הסכום אותו מחייבות חברות התעופה.

הערות:

o          שינוי במחירים: המחיר מבוסס על מחיר טיסה ושירותים נוספים כפי שהם ידועים ב- 10 ביוני 2017, ברצוננו להדגיש כי כל שינוי עד מועד היציאה לטיול- במחירי הטיסות, הויזות, או סידורי הקרקע, יחול על הלקוח.

o          דרכון ואשרות: יש להצטייד בדרכון בר תוקף לחצי שנה לפחות, מיום היציאה לטיול ובו 3 עמודים ריקים לפחות. הוצאת/הארכת דרכון היא באחריות המטייל בלבד.

o          סדר הביקור באתרים ובשמורות עלול להשתנות כתוצאה מאילוצים שונים.

o          מספר הלילות עשוי להשתנות בעת ההזמנה (בכפוף לטיסות), תוספת לילה בטיול תהיה כרוכה בתוספת למחיר הטיול ותחול על המטיילים.

הערה חשובה:

רמת שירותי תיירות במדינות אמריקה הלטינית אינה גבוהה.אנו עובדים עם נותני שירותים מהשורה הראשונה, אולם עדיין ייתכנו בעיות שלא תמיד נדע על קיומן מראש (לדוגמא תנאי מזג אויר, כבישים סגורים מפאת שיפוצים, מוזיאונים סגורים, שינוי מועדים של אירועים, טיסות וכיוצ"ב). על הנוסע לקבל זאת כחלק מאופי הטיול בארצות אלו. כמו כן, במידה ויתעורר צורך, ייערכו שינויים, וזאת רק ע"מ לשפר את מסלול הטיול להביא להצלחתו המלאה .

 

                                                

 

 

CAPTCHA
הספרות לא תקינות!

צור קשר
בנושא ברזיל- נופים וטעמים

צור קשר - דף טיול

אנא מלא את פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

אנא מלא את שמך המלא
אנא הזן מספר טלפון תקין
אנא הזן דואר אלקטרוני תקין
Invalid Input


דואר אלקטרוני: info@roimolam.co.il

כתובת:  רחוב הנגב 2, תל אביב

מיקוד 6618602

טלפון: 03-7527777

פקס: 03-7527117

Joomi - ����� ����� ���������� ���