03-7527777
לבירורים והזמנות
טיול לאיים הקנריים כולל אל היירו וטנריף בקרנבל

טיול לאיים הקנריים כולל אל היירו וטנריף בקרנבל

14 יום - אל האיים הסמויים מן העין - כולל ביקור ב-5 איים

הסיור המקיף ביותר לארכיפלג האיים הקנריים שוכן באוקיאנוס האטלנטי לא הרחק מצפון אפריקה. הארכיפלג כולל שבעה איים געשיים קסומים השונים מאד זה מזה ומופלאים בגיוונם, חלקם מרוחקים וסמויים מן העין. תרבותם ספרדית אך שורשיהם נעוצים במורשת האבורוג'ינית של התושבים אשר חיו באי קודם כיבושו במאה ה-15. הטבע באיים פשוט נפלא ואפשר למצוא מגוון נופים מרתק: חופים שחורים, לבנים וזהובים, הרי געש, יערות צפופים ורמות וולקניות צחיחות. צוקים שגלי האוקיינוס נשברים עליהם שדות ירוקים, כרמים שקדים וזיתים. נטייל אל חמישה מהאיים הקנריים: גראן קנריה (Gran Canaria), טנריף (Tenerife) אל היירו (El Hierro), לה פלמה (La Palma), ולנזרוטה (Lanzarote). הסיור מתקיים בתקופת הקרנבל.

טיול זה אינו פעיל!

יום 1: טיסה מתל אביב למדריד ולגראן קנריה

בבוקר נטוס דרך מדריד ללאס פאלמס, (Las Palmas) העיר הגדולה שבאי גראן קנריה (Gran Canaria). עם ההגעה נצא לסיור ברחובות היפים של העיר העתיקה, נתרשם מאדריכלות האיים הקנריים עם מרפסות העץ המשקיפות לרחוב ומהחצרות הפנימיות. נבקר בבית-מוזיאון קולומבוס (Casa-Museo de Colon) בתוך הבית יש אוסף מעניין של מפות ניווט וחפצי אמנות מלפני גילוי אמריקה. לינה בגראן קנריה.

יום 2: כפרים ועיירות בדרך לרוקו נובלו

בבוקר נתחיל בנסיעה במעלה Pico de les Nieves, ההר הגבוה בגראן קנריה. (1,949 מ') נבקר בעיירה ארוקס (Arucas) בה נמצאת קתדראלה ייחודית פרי יצירתו של חואן דה-ווגה מתלמידיו של הארכיטקט האמן גאודי. נמשיך במעלה ההר אל העיירה טרור (Teror) שלמרות שמה המרתיע היא עיירה מנומנמת ושלווה ונסייר ברחובותיה היפים.

מכאן מטפסת הדרך בתלילות בין כרמי שקדים ויערות סבוכים. נגיע לרוקה נובלו (Roque Nublo). נסייר בין תצורות סלע געשיות המפעילות את הדמיון בשלל צורות. נמשיך דרומה בנסיעה נופית מרהיבה לשפתו של קניון פטאגה (Fataga). נעבור בנווה 1,000 הדקלים המעטרים את הכפר הציורי פטאגה. נסיים בתצפית אל חולות הזהב במספלומאס (Maspalomas) ונשוב למלון.

ימים 3-4: האי אל היירו כולל קרנבל בלה פרונטרה

בבוקר נטוס (דרך טנריף) לאי המערבי ביותר אל היירו (El Hiero), בשנת 2000 הוכרזו 60% משטחו של האי אל היירו כשמורה ביוספרית המוגנת ע"י אונסק"ו. ההתפרצות האחרונה באי אירעה ב 1973, אך בקרבתו ליד הכפר לה-רסטינגה (La Restinga) ישנה פעילות געשית תת מימית העומדת להעלות אל פני הקרקע את האי השמיני בארכיפלג הקנרי. ביומיים הקרובים נסייר בין אתרי האי השונים ונתקרב במידת האפשר לאזור הפעילות הגעשית הנוכחית. האי קטן ואינו מפותח תיירותית. בערב יום 4 נשתתף בקרנבל הססגוני בלה פרונטרה (La Frontera), בירת האי. הלינה באל-היירו במלון כפרי הטוב האפשרי 

 

יום 5: טיסה לטנריף, הפירמידות בגוימאר, יערות הגשם באנאגה

בבוקר נטוס לטנריף (Tenerife), האי הגדול ביותר בארכיפלג הקנרי. עם ההגעה ניסע לביקור בגוימאר (Guimar) ב"פירמידות" המפורסמות של טנריף, הזדמנות להתחקות אחר אורח חייהם של הגואנצ'ים, תושביו הקדומים של האי. נעלה אל הרי אנאגה (Anaga) בגובה של כ-1,000 מ', ובהם יערות של עצי דפנה שכיסו בעבר את מרכז ומזרח אירופה ונותרו רק באזורים הלחים כמו מדיירה והאיים הקנריים. זהו יער המוגן על ידי אונסק"ו. לינה בטנריף.

 

יום 6: אל הכפרים התלויים וצוקי הענק, תהלוכת הקרנבל

בבוקר ניסע לעיירה איקוד דה לוס וינוס (Icod de los Vinos), נראה את עץ הדרקון הענק שגילו מוערך במאות שנים. נמשיך בדרך המתפתלת בתלילות אל הכפר מסקה (Masca), הנמצא בפתחו של קניון מרהיב החוצה את לוס גיגנטס. (Gigantes) נטייל ברגל בין בתי הכפר. נרד בעיקולים חדים אל העיירה גראצ'יקו (Garachico) ששמשה בעבר כנמל הגדול באי ונקברה תחת זרם לבה לפני כ-300 שנה. העיירה שוקמה ומבניה העתיקים שומרו בחלקם. ביום זה הנסיעה באוטובוס/מיניבוס קטן בשל הדרכים המפותלות. אחר הצהרים / ערב נצפה בתהלוכה הצבעונית של הקרנבל ברחובותיה של פוארטו דה לה קרוז (Puerto De La Cruze). לינה בטנריף.

 

יום 7: אל הר הגעש טיידה, תהלוכת הסרדין

יום המוקדש לנופים הוולקניים הפראיים של האי טנריף. עיקרו של היום הוא סיור בהר הגעש טיידה Teide) 3,718) מ' ההר הגבוה בספרד והשלישי בגובהו באירופה. נתחיל את היום בעיירה לה-אורוטובה (La Orotova) עיירת אמידים בעלת ניחוח עבר, המאופיינת במרפסות עץ מיוחדות ובתי מידות. העיירה ממוקמת בשיפולי ההר וממנה נשקפת תצפית מרהיבה אל מפרץ פוארטו דה לה קרוז. נטפס להר טיידה, לאורך הדרך נראה שלל תופעות געשיות וסלעים צבעוניים. נסייר בתחנות השונות סביב ההר ונראה את המופעים הגעשיים השונים. בערב נשתתף ב"תהלוכת הסרדין" אחד האירועים המרכזיים של הקרנבל בטנריף. לינה בטנריף.

 

יום 8: טיסה ללה פלמה, לוס מוצ'אצוס ויערות הגשם בצפון האי

בבוקר נטוס לאי לה פלמה (La Palma) המכונה גם האי היפה (La Isla Bonita), עם ההגעה נעלה במעלה הקלדרה בדרך מפותלת ונגיע אל הנקודה הגבוהה ביותר בלה פלמה (2,423 מ'), רוקה דה לוס מוצ'אצוס (Roque de los Muchachos ). נראה את מצפורי הכוכבים מעל העננים. נסייר ביערות הסוב-טרופיים העתיקים המאפיינים את האי, יערות של ער ואברש המכוסים בחזזיות, שרכים וטחבים. לינה בלה פלמה.

 

יום 9: לה פלמה, נופים געשיים צעירים בדרום האי

יום המוקדש לחלקו הדרומי של האי לה פלמה (La Palma). נבקר בפתחה של קלדרה דה טבוריינטה (Caldera de Taburiente), אחד הנופים הוולקניים המרהיבים ביותר באיים הקנריים. נמשיך לסיור מקיף בדרומו של האי, אל אזור שחווה התפרצויות געשיות רבות. נסייר במרכז המבקרים ובלוע הר הגעש סאן אנטוניו (San Antonio), המשקיף אל אזור ההתפרצות האחרונה באי של הר הגעש טנגואיה (Volcán Teneguía) בשנת 1971. לינה בלה פלמה.

 

יום 10: טיסה ללנזרוטה, אתרים במרכז האי

בבוקר העברה לשדה התעופה וטיסה דרך טנריף ללנזרוטה (Lanzarote), האי השחור והקרוב ביותר לחופי צפון אפריה (100 ק"מ בלבד). עם ההגעה ניסע לביקור בשוק יום שבת בעיירה חריה (Haria), כאן נתוודע לראשונה לארכיטקטורה הייחודית של בתי האי, ולהשפעתו של האמן סזאר מנריקה (Cesar Manrique) אשר בילה את שנות חייו האחרונות בחריה. נמשיך ונטייל באתרים שונים במרכז האי. לקראת ערב ניסע למלון בקוסטה טגיז (Costa Teguise).

 

יום 11: נופים וחופים געשיים בלנזרוטה

יום המוקדש לנופים הפראיים של צפון האי. בבוקר ניסע לביקור במנהרת לבה מרהיבה. קואבה דה לוס ורדה (Cueva de los Verde), נמשיך צפונה גן הקקטוסים המרהיב שעיצב סזאר מנריקה, נבקר בעיירה טגיז (Teguise) ונסייר במרכז העיירה המשומרת להפליא. נמשיך אל הצוקים בצפון האי לסדרת תצפיות מרהיבות אל הצוקים הנוחתים אל הים ולסיורים קצרים בין הרי געש ולועות וולקניים שנותרו בשלמותם. לקראת ערב נשוב למלון. בקוסטה טגיז.

 

יום 12: אל הר הגעש טימנפאיה הצצה אל מעמקי השאול

היום מוקדש לנופים הגעשיים של דרום האי ובמיוחד אל הפארק הלאומי טימנפאיה (Timanfaya). נעלה אל פסגת הר הגעש ונתרשם מן הלועות המעשנים והפולטים אדי קיטור ולהבות של אש המגיעות ממעמקי ה"שאול" על פי אמונת המקומיים. ניסע אל אזור הכרמים ונראה את חקלאות הטרסות הייחודית, נבקר באחד היקבים ונטעם ממיטב התוצרת המקומית. נסיים את היום בביקור בביתו של סזאר מנריקה (Cesar Manrique), האמן אשר השפיע רבות על חיי האומנות של האיים הקנריים בכלל ושל לנזרוטה בפרט. לינה בקוסטה טגיז.

 

יום 13: חמיאוס דל אקווה, טיסה למדריד

בבוקר נבקר בחמיאוס דל אקווה (Jameos Del Aqua), הנחשב לאתר הטבע המרשים ביותר בלנזרוטה, מנהרה וולקנית שעוצבה בגאוניות ע"י סזאר מנריקה. המשך סיור באי בהתאם לזמן עד הטיסה למדריד. עם הנחיתה, העברה למלון. לינה במדריד. (סיור בעיר בהתאם לזמן העומד לרשותנו).

 

יום 14: טיסה ממדריד לתל אביב

בבוקר, העברה לשדה התעופה וטיסה לתל אביב.

 

 

המחיר כולל:

טיסה  בינ"ל בקו ת"א - מדריד- ת"א 

טיסות פנימיות ומעבורת כמפורט בתוכנית

מיסי נמל, והיטלי ביטחון  

לינה בבתי מלון בדרגת תיירות טובה, בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים.

כלכלה : על בסיס חצי פנסיון : ארוחות בוקר וערב.

תחבורה באוטובוס תיירים, נוח וממוזג (בחלק מהימים אוטובוס 35-40 מושבים)

אתרים ודמי כניסה כמפורט בתוכנית.

דמי שתייה (טיפים)

דמי רישום ואפשרות ביטול

מדריך מצוות רואים עולם  החברה להגנת הטבע.

מדריכים מקומיים בהתאם לחוק המקומי.

 

 

 

המחיר אינו כולל:

ארוחת ערב במדריד

ארוחות צהרים

ביטוח בריאות ומטען.

שינוי ממועד הטיסה הקבוצתית.

הוצאות בעלות אופי אישי.

 

 

 

תנאי תשלום ואפשרות ביטול:

בהתאם לדף התנאים הכלליים של החברה להגנת הטבע רואים עולם.

 

הערות חשובות:

תוכנית הטיול תלויה בזמני הטיסות, התוכנית צפויה לעבור שינויים בהתאם ללוחות הזמנים שיאושרו.

מועדי הקרנבלים הם על פי מידע שנתקבל מראש, עלולים לחול שינויים, התוכנית תשתנה בהתאם.

בטיסות הפנימיות (ממדריד לאיים ובין האיים) לא מגישים מזון ומשקאות. ניתן לרכשם בתשלום במהלך הטיסה

בטיול זה אין שירותי סבלות ומזוודות במלונות.

בטיסות קבוצתיות אין החברה יכולה לקבוע את שירותי התעופה השונים כגון: סוגי ארוחות, ו/או מקומות הישיבה במטוס (גם אם הוזמנו על ידנו לבקשת המטיילים) מיקום הנוסעים נקבע על ידי חברת התעופה ובאחריותה.

 

 

CAPTCHA
הספרות לא תקינות!

צור קשר
בנושא טיול לאיים הקנריים כולל אל היירו וטנריף בקרנבל

צור קשר - דף טיול

אנא מלא את פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

אנא מלא את שמך המלא
אנא הזן מספר טלפון תקין
אנא הזן דואר אלקטרוני תקין
Invalid Input


דואר אלקטרוני: info@roimolam.co.il

כתובת:  רחוב הנגב 2, תל אביב

מיקוד 6618602

טלפון: 03-7527777

פקס: 03-7527117

Joomi - ����� ����� ���������� ���