03-7527777
לבירורים והזמנות
טיול ליפן - בליבה של ארץ השמש העולה

טיול ליפן - בליבה של ארץ השמש העולה

13 יום - לשומרי מסורת

גם בעידן המודרני ממשיכה יפן, ממחוללות התרבות הגדולות במזרח אסיה, להסתתר תחת מעטה מסתורי ומלא ניגודים. בין טכנולוגיה עתידנית ותרבות מסורתית, בין עידון, אסתטיקה ויופי השואפים לשלמות, לגושים אורבאניים צפופים ורועשים, בין מקדשי בודהא ושינטו שלווים לחיי היום-יום התובעניים והמתוכנתים מראש. באיי יפן, למרות התיעוש והבנייה, מצויים עדיין נופים מופלאים של טבע, יערות עד, הרי געש ואגמים. המפגש עם יפן מסמל יותר מכל את פרדוקס המודרנה מול מסורת ומעמת את המבקר עימו.

טיול זה אינו פעיל!

ימים 1-2: ת"א - סיאול - טוקיו

טיסת לילה לסיאול וממנה טיסת המשך לטוקיו בה ננחת בערב היום השני. העברה למלון ללינה. לינה בטוקיו. 

 

ימים 3-4: טוקיו

טוקיו בירת יפן נהרסה כמעט לחלוטין במלחמת העולם ה-2 ושוקמה בתקופת השלטון הצבאי האמריקאי. העיר מהווה סמל לחריצות ולסדר המופתי של העם היפני ומרכז עסקי-תרבותי-פוליטי מודרני נושם ופעיל. בגוש אורבאני עצום זה מתגוררים לא פחות מ-36 מיליון בני אדם. ביומיים הבאים נסייר בעיר ברכב וברגל. נשוטט ברובע שיבויה (Shibuya) האופנתי שהתפרסם בסרט "אבודים בטוקיו" ובמקדש מייג'י. נבקר במדרחוב האופנתי – הארהג'וקו (Harajuku) שהתפרסם בזכות אופנה מיוחדת של הצעירים הפוקדים אותו.  נסייר באזור האורות הצבעוניים ושלטי הניאון העצומים של שינג'וקו (Shinjuku) ונבקר ברובע אסאקוסה (Asakusa) ובשוק הססגוני הסמוך לו. נסייר גם בשוק הדגים העצום טסוקיג'י (Tsukiji) ובאתרים נוספים ככל שיותיר הזמן. לינה בטוקיו.

 

יום 5: טוקיו , האקונה

עם בוקר נצא דרומה לעבר קמקורה (Kamakura), ששימשה בעבר אחד המרכזים הפוליטיים של יפן וכיום מפורסמת במקדשיה הרבים. נבקר באחדים מן המקדשים ונמשיך לאזור האקונה (Hakone) שם מתנוסס החרוט הגעשי הגבוה והמפורסם ביותר ביפן – הר פוג'י (Fuji-san). נבקר במוזיאון הפתוח של האקונה המציג את מיטב הפיסול מהמאה ה-20. נעפיל ברכבל אל עמק אווקודני (Owakudani - באם יפעל!!!). לינה באזור האקונה במלון יפני מסורתי (ריוקן).

 

יום 6: האקונה - טוקיו - קנזאווה

עם בוקר נחזור חזרה לטוקיו ונעלה על רכבת מהירה (Shinkansan) לקנזאווה. עם ההגעה לקאנאזאווה (Kanazawa) נבקר באחד מהגנים היפנים היפים המדינה - גן קנרוקואן (Kenrokuen). נסייר גם ברובע הסמוראים העתיק של העיר . לינה בקנאזאווה.

 

יום 7: שירוקאווה - גו, קיוטו

האלפים היפנים מהווים חוט שידרה מרכזי החוצה את האי הונשו (Honshu) לאורכו בקו פרשת מים בין ים יפן הסוער ממערב, לחוף הפסיפי הנוח במזרח. וסביבתה. נצא לסיור בכפר העץ המסורתי – שירקאווה-גו (Shirakawa-go) השוכן בלב האלפים היפנים, בו נשתמרו בתי עץ עם גגות מצופים קש ובהם עדיין חיות משפחות חקלאים מורחבות כפי שחיו בעבר ברחבי יפן. נמשיך ונחצה את האלפים היפנים ונתרשם מהטבע, יערות העד המוריקים והנהרות הצלולים. אחר הצהריים ניסע דרומה לקיוטו (Kyoto). הגעה לפני כניסת השבת לקיוטו.  לינה בקיוטו במלון הסמוך (מרחק הליכה) מבית חב"ד.

 

יום 8: שבת בקיוטו

נצא לסיורים קצרים ברגל מהמלון לרבעים גיון (Gion) והיגשייאמה (Higashiyama). לינה בקיוטו.

 

ימים 9-10 : קיוטו

קיוטו מהווה בירה תרבותית, אומנותית ורוחנית של יפן והיא עשירה במבני אצילים, מקדשים, גני זן ושבילי הליכה קסומים. בימים הבאים נסייר בעיר ונכיר את אוצרותיה החבויים. נבקר במקדש מתחם קיו-מיזו (Kiyomizu) ובו תצפיות מרהיבות. נמשיך לטירת ניג'ו (Nijo) ששימשה את השוגון הגדול של יפן, לגן הזן האניגמטי של ריואן-ג'י (Ryoanji), למקדש היאן (Heian) ולמקדש הזהב שנבנה במקור כוילת פרישה של אחד משליטי יפן. בקיוטו נשתמרה גם מסורת הגיישות של יפן העתיקה ובה פועלות כמה עשרות גיישות הלומדות במשך שנים. נטייל ברובע גיון (Gion) הידוע בחיי הלילה והמועדונים ונמשיך לארוחת ערב במסעדה יפנית טיפוסית ובה נזכה למפגש אינטימי אותנטי עם גיישה, עימה נשוחח ונלמד על עולמה בצורה ישירה וכנה. בערב השני נתארח אצל קהילת בית שלום ונלמד על הקשר האמיץ שלהם לישראל ולעם היהודי ומורשתו. בין ביקור למשנהו נזכה גם להשתתף בטקס תה יפני מסורתי. הלינה בקיוטו.

 

יום 11: קיוטו, טירת הימג'י, הירושימה

עם בוקר נשלים אתרים נוספים בקיוטו. נצא בנסיעה מזרחה ונבקר בטירת הימג'י (Himeji) הנחשבת לאחת הטירות השמורות ביותר ביפן. הטירה מכונה גם "טירת האנפה הלבנה" על שום צבע קירותיה החיצוניים וגגות המבנה אשר מזכירים אנפה הפורסת כנפיה לפני תעופה. לקראת ערב נגיע להירושימה ללינה.

 

יום 12 : הירושימה, מייאג'ימה, רכבת מהירה לאוסקה

הירושימה (Hiroshima) – עיר תעשייתית המשמשת בראש ובראשונה אנדרטה עולמית כואבת לנזקי פצצת האטום. העיר שהוחרבה כולה בכמה שניות באוגוסט 1945 לאחר הטלת הפצצה, שוקמה והייתה לעיר גדולה ומטופחת. את חציו הראשון של היום נקדיש למיאג'ימה (Miyajima) אי מקדשי שינטוֹ אליו נשוט. נבקר במקדש איטסוקושימה (Itsukoshima) ונתבונן בשער הטורי המרשים השקוע במים ונראה כצף בהם. נבקר במקדשים השונים ככל שיותיר הזמן. בחציו השני של היום נבקר בפארק השלום ובמוזיאון שבו שנבנו בדיוק במקום שבו הוטלה הפצצה. לקראת ערב נעלה על רכבת מהירה לאוסקה. לינה באוסקה.

 

יום 13: אוסקה - ת"א

העברה לשדה התעופה של אוסקה לטיסה דרך סיאול לתל אביב.

הערה חשובה:

מחיר שרותי הקרקע נקבע לפי 111 ין יפני ל-1 דולר ארה"ב. במידה ושער ההמרה ישתנה בשיעור הגבוה מ-3%, מרכיב זה במחיר הטיול ישתנה בהתאמה. לנרשמים יוצע להקפיא את שער הין כנגד תשלום הטיול מראש בהמחאות דחויות.

 

המחיר כולל:

טיסה בין לאומית:  בקו ת"א- סיאול - טוקיו, אוסקה- סיאול - תל אביב בטיסות סדירות של חברת קוריאן.

לינה: בבתי מלון בדרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים (ממוזגים) עם שירותים צמודים. 

כלכלה: חצי פנסיון לכל אורך הטיול. (ארוחות ערב צמחוניות) בין הארוחות: ארוחה מסורתית במסגרת מפגש עם גיישה בקיוטו, וארוחת סיום באוסקה.

תחבורה: באוטובוס תיירים ממוזג. 

רכבת שינקנסן סופר-אקספרס כמפורט בתכנית (טוקיו - קנאזאווה).

דמי כניסה: לאתרים, מופעים ושייט כמפורט בתוכנית.

הדרכה: מדריך מצוות החברה להגנת הטבע-רואים עולם + מדריך/ה מקומי/ת דובר/ת אנגלית במהלך כל הטיול.

מסי נמל, והיטלי ביטחון בארץ ובחו"ל.

דמי שתייה/טיפים לנותני שירותים מקומיים.

דמי רישום. ראה הערות

המחיר אינו כולל:

הוצאת דרכון או הארכת תוקפו.

ארוחות שאינן כלולות ברשימת "המחיר כולל".

ביטוח רפואי ומטען

חריגה ממועד הטיסה הקבוצתית.

הוצאות בעלות אופי אישי.

 

הערות:

אשרות כניסה: עדכני לכתיבת התכנית אין לתיירים ישראלים צורך באשרת כניסה ליפן.  

עם ההרשמה תשלום מקדמה של 400$. משתתף שנרשם, במידה ויבטל עד 21 ימי עבודה לפני היציאה, יחויב ב-47$ דמי ביטול. תנאי תשלום, ראה בדף התנאים הכלליים.

המחיר הוא לקבוצה בת 20 משתתפים לפחות, במספר משתתפים נמוך יותר תידרש תוספת מחיר.

בטיולים באסיה צפויים שינויים כתוצאה משינוי מועדי טיסות פנימיות ובעיות בשטח. נא קבלו שנויים אלו בחיוך. הם אינם תלויים בנו!

מחירי הטיסות הבינ"ל והפנימיות, כמו גם מחירי האתרים עלולים להשתנות עד למועד היציאה, במידה ויהיו שינויים הם יחולו על הנוסעים.

בטיסות קבוצתיות אין החברה יכולה לקבוע את שירותי התעופה השונים כגון: סוגי ארוחות, ו/או מקומות הישיבה במטוס (גם אם הוזמנו על ידנו לבקשת המטיילים) מיקום הנוסעים נקבע על ידי חברת התעופה ובאחריותה.

 

תנאי תשלום ואפשרות ביטול בכפוף לתנאים הכלליים של החברה להגנת הטבע שתקבלו בעת ההרשמה.

 

CAPTCHA
הספרות לא תקינות!

צור קשר
בנושא טיול ליפן - בליבה של ארץ השמש העולה

צור קשר - דף טיול

אנא מלא את פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

אנא מלא את שמך המלא
אנא הזן מספר טלפון תקין
אנא הזן דואר אלקטרוני תקין
Invalid Input


דואר אלקטרוני: info@roimolam.co.il

כתובת:  רחוב הנגב 2, תל אביב

מיקוד 6618602

טלפון: 03-7527777

פקס: 03-7527117

Joomi - ����� ����� ���������� ���