03-7527777
לבירורים והזמנות
טיול משפחות למונטנגרו

טיול משפחות למונטנגרו

5 ימים - ארץ ההרים השחורים

טיול משפחות מסעיר אל הנופים הדרמטיים של האלפים הדינריים, החופים המפורצים של הים האדריאטי, קניונים עמוקים ותלולים ואגמים תכולים. בשנת 1991 הכריז הפרלמנט של מונטנגרו על הארץ כמדינה אקולוגית, בה בעת הוכרזו 4 שמורות טבע גדולות – שמורת ביוגרדסקה - גורה, הרי דורמיטור, אגם סקדאר והר לובצ'ן. מטרת ההכרזה לשלב בין הטבע לאדם בארץ שהיא הררית ברובה ומעוטת אוכלוסין יחסית. טיולנו יבקר בכמה משמורות הטבע של מונטנגרו ויתחקה אחר אוצרות הטבע ומראות הנוף המיוחדים, תוך תצפית אל חיי היומיום הפשוטים, הפולקלור העליז והנאה מן המטבח הבלקני הטעים.

טיול זה אינו פעיל!

יום 1: טיסה, אגם קסום ומיוחד וקניון עצום

טיסת בוקר לטיבט (Tivat - לא זו שבהימלאיה...). לאחר התארגנות על המזוודות נצא באוטובוס לכיוון אגם סקדאר ((Skadarsko Jezero, אגם מים מתוקים היושב בין אלבניה ומונטנגרו ונצא לשייט מהנה בשמורה הנחשבת לאחת החשובות ביותר באירופה לנדידת עופות מים. נמשיך צפונה לאורכו של נהר המורצ'ה (Moraca), המנקז את דרומה של מונטנגרו לים האדריאטי. הדרך עוברת בנופים המרהיבים של קניון המורצ'ה עצום המימדים. נבקר במנזר המורצ'ה (Moraca) הנחשב לאחד החשובים במונטנגרו. לקראת אחר הצהריים נגיע למלונינו בעיירה קולאשין (Kolasin) . 

 

יום 2: בג'יפים אל מרומי ההרים ויערות העד

יום גיפים מלא (עם נהגים מקומיים). נתחיל את היום בעלייה לרכס קומובי (Komovi). נשקיף על ליבה של מונטנגרו – הרים משוננים, יערות מוריקים וטבע פראי יקיף אותנו. נמשיך בירידה אל שמורת ביוגרדסקה-גורה (Biogradska Gora). השמורה הוכרזה בשנת 1991 בשטח הכולל את ההרים, האגמים והיערות העצומים שבאזור. בשמורה עשרות מינים ציפורים, צמחים ועצי ענק המעטרים את המדרונות. נטייל בין אשוחים ואורנים, נשקיף אל האגם הגדול ואל הקניונים העמוקים שחרצו הנהרות בהרים. נשלב הליכות רגליות בשבילי בשמורה. לקראת ערב נחזור ללינה בקולאשין.

 

יום 3: קניון ענק ואגם אפל

נתחיל את היום בנסיעה לאורך אפיקו של נהר הטרה (Tara) שבשיאו יוצר את הקניון העמוק ביותר באירופה. נמשיך ונעלה לכיוון העיירה זאבליאק (Zabliak) ושמורת הדורמיטור. נבקר באגם השחור (Crno Jezero) החבוי בין ההרים. נשלב הליכות רגליות בנופי השמורה כאשר יותיר הזמן. לקראת הצהריים נצא דרומה לכיוון החוף. לינה באזור בודווה (Budva) או פטרובץ (Petrovac).

 

יום 4: עיר קסומה, נקניק מעושן ומוזוליאום נישא

נתחיל את הבוקר בנסיעה למפרץ קוטור (Kotor) הנחשב לאחד המפרצים היפים לאורך החוף האדריאטי. נבקר בעיר קוטור שהוכרזה כאתר מורשת בחסות אונסק"ו. נעפיל בסרפנטינות המפורסמות במעלה מה שנקרא בטעות הפיורד הדרומי ביותר באירופה, ונבקר בכפר ניוגושי  ((Njegusi המתמחה בייצור נקניק גבינות ויין בשיטות עתיקות. נעלה לפסגת הר לובצ'ן (Lovcen) ונבקר במוזוליאום של גדול מלכיה של מונטנגרו - פטר פטרוביץ נייגושי השני הנחשב גם למשורר הלאומי של המדינה ונשקיף על ליבה ההיסטורי של מונטנגרו. לקראת ערב נחזור למלונינו ללינה.

 

יום 5: מונטנגרו - תל אביב

בהתאם לשעת הטיסה, העברה לשדה התעופה לטיסה ישירה לת"א.

 

 הנחות:

הנחה לילד מגיל 2 עד 7: 100 יורו.

הנחה לילד מגיל 7 עד 12: 70 יורו.

הנחה לשלישי בחדר: 50 יורו.

 

המחיר כולל:

4 לילות לינה במלונות טובים.

כלכלה על בסיס חצי פנסיון ארוחות בוקר וערב. 

מיניבוס תיירים VIP ממוזג לאורך הטיול.

טיול גיפים של יום שלם (עם נהגים מקומיים) בהרי קומובי.

דמי שתייה (טיפים) .

שייט על אגם סקאדאר.

דמי כניסה לאתרים שבתוכנית.

מדריך ישראלי מטעם רואים עולם החברה להגנת הטבע .

מדריך מקומי דובר אנגלית לכל אורך המסלול.

פגישת קבוצה עם מדריך הטיול – כשבוע לפני היציאה.

 

המחיר אינו כולל:

הוצאת דרכון או הארכת תוקפו.

ביטוח בריאות ומטען.

שינוי ממועד הטיסה הקבוצתית.

הוצאות בעלות אופי אישי.

 

תנאי תשלום ואפשרות ביטול:

אפשרות ל-3 תשלומים שקליים שווים, ללא הצמדה וללא ריבית. התשלום בשקלים לפי שער היורו העברות והמחאות גבוה.  ניתן לשלם גם בכרטיס אשראי.

ביטול טיול: 

עד 61 יום לפני היציאה לטיול -  47 יורו. 

מ- 60 יום ועד 45 ימים לפני יציאת הטיול – 165 יורו. 

מ 44 יום ועד 21 ימים לפני יציאת הטיול - 300 יורו.

מ - 21 ימים ועד 14 ימים לפני יציאת הטיול - 450 יורו.

מ - 13 ימים ועד 8 ימים לפני יציאת הטיול – 50% ממחיר הטיול. 

מ - 7 ימים ועד 3 ימים לפני יציאת הטיול - 75% ממחיר הטיול.

פחות משלושה ימים לפני יציאת הטיול - 100% ממחיר הטיול. 

עד יום לפני היציאה ניתן להחליף שם בשם מבלי שיהיו דמי ביטול מבחינתה של חברת התעופה. 

 

הערות חשובות:

תכנית היום הראשון והיום האחרון עשויה להשתנות על פי לוח זמני הטיסות.

על המטיילים להביא בחשבון, שהתשתיות באזור זה של העולם בשלב התפתחות וכניסה לסטנדרט המערבי. בטיולינו אנו עושים שימוש במלונות טובים בהם נעשה שימוש בטיולים רבים שלנו בעבר ועומדים בסטנדרט המקובל בטיול מעין זה (שירותים צמודים, מים חמים, מסודרים ונקיים). רמת הדרכים משתנה בהתאם לאזורים השונים. חלקם במצב מצוין וחלקם פחות. בכל מקרה הטיול מתבצע באוטובוס מרווח ונוח.

בטיסות קבוצתיות אין החברה יכולה לקבוע את שירותי התעופה השונים כגון: סוגי ארוחות, ו/או מקומות הישיבה במטוס (גם אם הוזמנו על ידנו לבקשת המטיילים) מיקום הנוסעים נקבע על ידי חברת התעופה ובאחריותה.

 

CAPTCHA
הספרות לא תקינות!

צור קשר
בנושא טיול משפחות למונטנגרו

צור קשר - דף טיול

אנא מלא את פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

אנא מלא את שמך המלא
אנא הזן מספר טלפון תקין
אנא הזן דואר אלקטרוני תקין
Invalid Input


דואר אלקטרוני: info@roimolam.co.il

כתובת:  רחוב הנגב 2, תל אביב

מיקוד 6618602

טלפון: 03-7527777

פקס: 03-7527117

Joomi - ����� ����� ���������� ���