03-7527777
לבירורים והזמנות
טיול פיילוט לארץ הצ'רקסים ולצד הרוסי של צפון הקווקז

טיול פיילוט לארץ הצ'רקסים ולצד הרוסי של צפון הקווקז

13 יום - אדיגאה, קברדינו בלקריה, קראצ'אי – צ'רקסיה וצפון אוסטיה

טיול אל חבל ארץ מרהיב ביופיו וכמעט ולא מוכר – צפון הקווקז. נהרות, יערות, הרים, מפלים ונופים מקסימים הסובבים תרבות מגוונת ועשירה של עמים רבים: צ'רקסים, קאראשאיים, בלקרים ואחרים. מכיר ונלמד על מרכז ומערב הקווקז והפדרציה הרוסית: רפובליקה אדיגאיה, רפובליקה קברדינו-בלקריה, רפובליקה קראשאייבו-צ'רקסיה, מחוז קראסנודאר ומחוז סתאברופול וצפון אוסטיה

הערה חשובה:

זוהי טיוטת תוכנית לסיור פיילוט של מדריכים ומטיילים בצפון הקווקז, סביר להניח שיהיו שינויים בתוכנית תוך כדי ביצוע הטיול, זאת למען טובת הטיול ואיכותו.

 

 

 

טיול זה אינו פעיל!

יום 1: תל אביב - סוצ'י

טיסה ישירה מתל אביב לשדה התעופה אדלר (Adler) שליד סוצ'י (Sochi), בהתאם לשעת ההגעה, סיור ראשוני בעיר. לינה בסוצ'י.

יום 2: סוצ'י, קראסנאייה פוליאנה

סיור ברגל במרכז ההיסטורי של העיר סוצ'י. מהתחנה המרכזית דרך רחוב נאבאגינסקאיא (Navaginskaya) עד המסוף הימי של העיר ומשם נמשיך בטיילת של החוף. נבקר גם בגן הבוטני של סוצ'י הנחשב לאחד היפים ברוסיה ובפארק האולימפי שנבנה לקראת אולימפיאדת החורף של 2014. אחר הצהריים נמשיך לעיירת הקיט קראסנאייה פוליאנה (Krasnaya Polyana) אשר ממוקמת כ – 500 מטרים מעל פני הים, נעלה ברכבל אל ההרים היפים סביבה ולך קצת ברגל בהרים היפים של מערב הקווקז. לינה בסוצ'י.

 

יום 3: מפלי קיצ'מאי וכפרים צ'רקסיים

עם בוקר נצא לכיוון מערב לחופי הים השחור אל העיירה גולובינקה (Golovinca). עצירה קצרה על מנת לראות את העץ המיוחד. נמשיך אל הכפר הצ'רקסי קיצ'מאי, סיור קצר בכפר וביקור ב – "33 המפלים של קיצ'מאי". אחר הצהריים נמשיך אל הכפר הצ'רקסי חאגוקו. מכפר נעשה סיור רגלי אל המפל הראשון ואם יהיה כוח אז נמשיך ללכת אל המפל השני. נחזור לחאג'קו לטעום מאכלים צ'רקסיים ואחר כך נצא לכיוון רפובליקת אדיגאיה, אל עיר הבירה מאיקופ. לינה במאיקופ.

 

יום 4: רפובליקת אדיגאה - מאיקופ, חאגוקו, טואפסה

סיור במאיקופ (Maykop), עיר הבירה של רפובליקה אדיגאה (Adygea). נסייר ברגל במאיקופ (Maykop). נראה את הפרלמנט של אדיגאה, כיכר לנין והמוזיאון הלאומי של אדיגאה. נבקר גם בשוק של מאיקופ ובפארק מאיקופ. אחר הצהריים נבקר בכפר הצ'רקסי פאדז. נכיר את אורח החיים הצ'רקסי ונאכל ארוחת ערב אצך משפחה צ'רקסית עם מאכליים מסורתיים . חזרה ללינה במאיקופ.

 

יום 5: אדיגאה - טבע כפרים ודולמן עתיק

יום מלא באזור היערות, הנהרות ושמורת הטבע של אדיגאיה.נבקר במפלי רופאבגו (Rufabgo ) -  נראה את ארבעת המפלים ואם יהיה כוח, נמשיך עד המפל החמישי. נמשיך ונבקר בכפר גוזיריפל, שם נמצא הדולמין הכי גדול בקווקז וגילו מעורך בכששת אלפים שנה. נמשיל ונסייר בשמורת הטבע המקסימה. נחזור ללינה במאיקופ.

 

יום 6: הרים, נטיפים וג'יפים

היום נצא לכיוון דרום מערב להר-פלאתא לאגאנאקי (Lago-Naki). נבקר במערת הנטיפים באורך 300 מטר בלאגאנאקי השוכנת אל מול ההרים היפים של אדיגאיה. נעלה על ג'יפים ונשלב דרכים יפיפיות ומסלולים רגליים באזור. לקראת ערב נשוב למלונינו.

 

יום 7: רפובליקת קראצ'אי – צ'רקסיה

נסיעה לרפובליקת קראצ'אי-צ'רקסיה (Karachay Cherkessia). ביקור בכפר הצ'רקסי ביסלאני ובה נראה את האנדרטה של "האמא הצ'רקסית"  לזכר הצלת ילדים יהודים על ידי תושבי ביסלניי בזמן מלחמת העולם השנייה. נבקר בכפר הצ'רקסי חאבז. נראה את מגדל אדיוח הקשור באגדה מקומית. לינה בצ'ירקיסק.

 

יום 8: הר דומבאי

יום המוקדש להר דומבאי (Mount Dombay) המקסים. ניסע לאורך הנהר בטבע מרהיב ביופיו, נבקר דרך בכפר תיברדא ומשם נעלה על ג'יפים ונמשיך עד הר דומבאי. נעלה ברכבל ונראה את הרי הקווקז במלוא הדרם. לינה בצ'רקסק.

 

יום 9: רפובליקת קברדינו בלקריה

נקום מוקדם בבוקר וניסע לרפובליקה קברדינו-בלקריה. ניסע לעיירת הקייט קיסלובודסק (Kislovodsk) משם נצא לטיול ג'יפים לרמת בירמאמית (Bermamyt) – אחד המקומות היפים בקווקז.  נבקר גם במפלי צ'גים (Chegem) לא רחוק מנאלצ'יק. לינה בנאלצ'יק (Nalcik).

 

יום 10: אל ההר הגבוה באירופה - האלברוז

יום טיול של הרבה טבע ונוף להר אלברוז (Elbrus), ההר הכי גבוה באירופה (5642 מטר). נעלה להר ברכבל עד לגובה ארבעת אלפים מטר ונשלב הליכות רגליות קצרות באזור. לינה בנאלצ'יק.

 

יום 11: אגם כחול ומעיינות חמים

אחרי ארוחת הבוקר נעשה סיור קצר בעיר נאלצ'יק ואחריו נפנה דרומה אל האגם הכחול, נסייר רגלית מסביב לאגם היפה. נמשיך דרומה אל ערוץ צ'יריק ונשלב הליכות רגליות על שפת המצוק. בדרך חזרה נעצור בכפר אושיגירה ונתרחץ במעיינות המים החמים שיוצאים מהאדמה. לינה בנאלצ'יק.

 

יום 12: צפון אוסטיה

עם בוקר נצא מזרחה לרפובליקת צפון אוסטיה. נטייל בערוץ דיגורה היפה ונמשיך לסיור קצר בעיר הבירה ולאדי-קווקז (Vladikavkaz). אחר הצהריים נבקר בעיר המתים דארגאבס (Dargavs), מבני קבורה משפחתיים הבנויים על צלע הר. נעמוד על מנהגי הקבורה המיוחדים הנמשכים גם כיום. בהתאם לזמן שברשותינו נשלב הליכות רגליות באזור. לקראת ערב נחזור ללינה בנאלצ'יק.

 

יום 13: נאלציק וחזרה הביתה.

אחרי ארוחת בוקר נבקר בשוק של נאלצ'יק ובאתרי העיר האחרים. בצהריים העברה לשדה התעופה של מיניראלני-בודי (Mineralnye Vody) לטיסה ישירה לתל אביב.

 

המחיר כולל:

טיסה בינ"ל ישירה עם חברת "אוראל ארליינס" בקו: ת"א – סוצ'י, מינרלני וודי - ת"א.

מיסי נמל, והיטלי ביטחון.

12 לינות בבתי מלון בדרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים.

כלכלה : על בסיס חצי פנסיון) ארוחות בוקר וערב(.

תחבורה באוטובוס תיירים, נוח וממוזג (כך אנחנו מקווים..).

3 טיולי ג'יפים כמפורט בתוכנית.

אתרים ודמי כניסה כמפורט בתוכנית.

דמי שתייה (טיפים).

דמי רישום ואפשרות ביטול.

מדריך מצוות רואים עולם החברה להגנת הטבע – אריה אלאלוף ויובל כלב.

מדריך מקומי לכל אורך הטיול.

 

המחיר אינו כולל:

ארוחות שלא מפורטות בתוכנית.

ביטוח בריאות ומטען.

שינוי ממועד הטיסה הקבוצתית.

הוצאות בעלות אופי אישי.

 

הערות: 

תנאי ביטול בהתאם לדף התנאים הכלליים של החברה להגנת הטבע רואים עולם.

ייתכנו שינויים בתוכנית הטיול ובסדר הביקורים בהתאם לטיסות ולמצב בשטח.

אין שירות מזוודות במלונות.

בטיסות קבוצתיות אין החברה יכולה לקבוע את שירותי התעופה השונים כגון: סוגי ארוחות, ו/או מקומות הישיבה במטוס )גם אם הוזמנו על ידנו לבקשת המטיילים( מיקום הנוסעים נקבע על ידי חברת התעופה ובאחריותה.

 

זמני הטיסות:

 

1 U6 830  14JUN  TLVAER 1150 1405  14JUN  

2 U6 897  26JUN  MRVTLV 1620 1920  26JUN  

 

CAPTCHA
הספרות לא תקינות!

צור קשר
בנושא טיול פיילוט לארץ הצ'רקסים ולצד הרוסי של צפון הקווקז

צור קשר - דף טיול

אנא מלא את פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

אנא מלא את שמך המלא
אנא הזן מספר טלפון תקין
אנא הזן דואר אלקטרוני תקין
Invalid Input


דואר אלקטרוני: info@roimolam.co.il

כתובת:  רחוב הנגב 2, תל אביב

מיקוד 6618602

טלפון: 03-7527777

פקס: 03-7527117

Joomi - ����� ����� ���������� ���