03-7527777
לבירורים והזמנות
טיול עומק אל האיים הקנריים האיים, הסמויים מן העין

טיול עומק אל האיים הקנריים האיים, הסמויים מן העין

12 יום - כולל אל היירו - לה פלמה וטנריף בקרנבל

הסיור המקיף ביותר לארכיפלג האיים הקנריים שוכן באוקיאנוס האטלנטי לא הרחק מצפון אפריקה. הארכיפלג כולל שבעה איים געשיים קסומים השונים מאד זה מזה ומופלאים בגיוונם, חלקם מרוחקים וסמויים מן העין. תרבותם ספרדית אך שורשיהם נעוצים במורשת של התושבים אשר חיו באי קודם כיבושו במאה ה-15. הטבע באיים פשוט נפלא ואפשר למצוא מגוון נופים מרתק: חופים שחורים, לבנים וזהובים, הרי געש, יערות צפופים ורמות וולקניות צחיחות. צוקים שגלי האוקיינוס נשברים עליהם שדות ירוקים, כרמים שקדים וזיתים. נטייל אל חמישה מהאיים הקנריים: לה פלמה (La Palma), טנריף (Tenerife),  אל היירו (El Hierro) ולנזרוטה (Lanzarote). 

הסיור מתקיים בתקופת הקרנבל.

טיול זה אינו פעיל!

יום 1: טיסה מתל אביב דרך מדריד אל האי לה פלמה

נצא בטיסת בוקר למדריד (Madrid) ונמשיך לאי לה פלמה (La Palma), המכונה "האי היפה", (La Isla Bonita).  עם הנחיתה העברה למלון לארוחת ערב. לינה בלה פלמה.

יום 2: האי לה פלמה, ה"אי היפה" קלדרה טבוריינטה

נבקר בפתחה של קלדרה דה טבוריינטה (Caldera de Taburiente), אחד הנופים הוולקניים המרהיבים ביותר באיים הקנריים. לקראת ערב נסיים בתצפית אל בירת האי סנטה קרוז דה לה פלמה (Santa Cruz de la Palma), נשוטט ברחובות העיר המפורסמת במרפסות העץ שלה (אורן קנרי). לינה בלה פלמה.  (ביקור בעיר יתקבע בהתאם לאירועים המקדימים לקרנבל בעיר ביום זה או ביום הבא)

יום 3: לוס מוצ'אצוס ויערות הגשם בצפון האי,

נעלה במעלה ההר בדרך מפותלת ונגיע אל רוקה דה לוס מוצ'אצוס (Roque de los Muchachos), הנקודה הגבוהה ביותר בלה פלמה (2,423 מ'). נראה את מצפורי הכוכבים מעל העננים. נסייר ביערות הסוב-טרופיים העתיקים המאפיינים את האי, יערות של ער ואברש המכוסים בחזזיות, שרכים וטחבים. לינה בלה פלמה.

ימים 4-5: האי אל היירו קרנבל קרנרוס

בבוקר נטוס דרך טנריף לאל היירו (El Hierro), האי המערבי ביותר. בשנת 2000 הוכרזו 60% משטחו של האי אל היירו כשמורה ביוספרית המוגנת ע"י אונסק"ו. ההתפרצות האחרונה אירעה ב-1973, אך בקרבתו ליד הכפר לה-רסטינגה (La Restinga), ישנה פעילות געשית תת מימית העומדת להעלות אל פני הקרקע את האי השמיני בארכיפלג הקנרי. ביומיים הקרובים נסייר בין אתרי האי השונים, האי קטן ואינו מפותח תיירותית. הטיולים באל היירו ישולבו באירועי הקרנבל היחודי לתושבי אי זה ה"קרנרוס" (Carneros). הלינה באל-היירו, במלון כפרי הטוב האפשרי.

יום 6: טיסה לטנריף לה לגונה

בבוקר נטוס לטנריף (Tenerife) האי הגדול והחשוב בארכיפלג הקנרי . נעלה אל הרי אנאגה (Anaga) בגובה של כ-1,000 מ', ובהם יערות של עצי דפנה שכיסו בעבר את מרכז ומזרח אירופה ונותרו רק באזורים הלחים כמו מדיירה והאיים הקנריים. זהו יער המוגן על ידי אונסק"ו. נמשיך לביקור בעיירה הציורית לה לגונה (La Laguna), בירת האי לשעבר השוכנת בליבה של קלדירה גדולה. נסיים את הסיור בבירת האי, סנטה קרוז דה טנריף. לינה בטנריף.

יום 7: הר הגעש טיידה קרנבל בסנטה קרוז

היום המוקדש לנופים הוולקניים הפראיים של האי טנריף. עיקרו של היום הוא סיור בהר הגעש טיידהTeide) 3,718) מ' ההר הגבוה בספרד והשלישי בגובהו באירופה. לאורך הדרך נראה שלל תופעות געשיות וסלעים צבעוניים. נסייר בתחנות השונות סביב ההר ונראה את המופעים הגעשיים השונים. נגלוש צפונה בין יערות האורן הקנרי בשיפולי ההר. אחר הצהרים נצפה בתהלוכה העליזה של הקרנבל בסנטה קרוז דה טנריף (Santa Cruz de Tenerife), לינה בטנריף.

יום 8: אל הכפרים התלויים וצוקי הענק (לוס גיגנטס), תהלוכת הסרדין

בבוקר ניסע (במיניבוס) לאורך החוף האטלנטי עד העיירה איקוד דה לוס וינוס (Icod de los Vinos), נראה את עץ הדרקון הענק שגילו מוערך במאות שנים. נמשיך בדרך המתפתלת בתלילות אל הכפר מסקה (Masca), הנמצא בפתחו של קניון מרהיב החוצה את לוס גיגנטס (Gigantes). נטייל ברגל בין בתי הכפר, נרד בעיקולים חדים אל העיירה גראצ'יקו (Garachico) ששמשה בעבר כנמל הגדול באי ונקברה תחת זרם לבה לפני כ-300 שנה. העיירה שוקמה ומבניה העתיקים שומרו בחלקם. בערב נשתתף ב"תהלוכת הסרדין" אחד האירועים המרכזיים של הקרנבל. לינה בטנריף.

יום 9: טנריף פירמידות בגוימאר . לה אורטרבה, טיסה ללנזרוטה

נתחיל את היום בעיירה לה-אורוטובה (La Orotova) עיירת אמידים בעלת ניחוח עבר, המאופיינת במרפסות עץ מיוחדות ובתי מידות. העיירה ממוקמת בשיפולי ההר וממנה נשקפת תצפית מרהיבה אל מפרץ פוארטו דה לה קרוז. ניסע לגוימאר (Guimar) לביקור ב"פירמידות" המפורסמות של טנריף, הזדמנות להתחקות אחר אורח חייהם של הגואנצ'ים, תושביו הקדומים של האי.  בהמשך ניסע אל קנדלריה בה נבקר בכנסייה החשובה באיים הקנריים, בחזיתה ניצבים פסלי הגואנצ'ים תושביה המקוריים של האיים הקנריים. נמשיך אל שדה התעופה ונטוס אל האי לנזרוטה (Lanzarote), לינה בלנזרוטה

יום 10: הר הגעש טימנפאיה הצצה אל מעמקי השאול (לנזרוטה)

לנזרוטה (Lanzarote), הנקרא גם האי השחור, היום יוקדש לנופיו הפראיים. נצא אל הפארק הלאומי טימנפאיה (Timanfaya). נעלה אל פסגת הר הגעש ונתרשם מן הלועות המעשנים והפולטים אדי קיטור ולהבות של אש המגיעות ממעמקי ה"שאול" על פי אמונת המקומיים. ניסע אל אזור הכרמים ונראה את חקלאות הטרסות הייחודית,   לינה בלנזרוטה.

יום 11: מנהרת לבה, שוק שבועי

בבוקר ניסע לביקור בקואבה דה לוס ורדה (Cueva de los Verde), מנהרת לבה מרהיבה, זוהי דוגמה ייחודית למנהרות לבה ארוכות. נבקר בעיירה חריה (Haria) ובשוק השבועי שלה. נמשיך לתצפית מסנטה ברברה (Santa Barbara), הר געש הצופה אל מרכז האי. בגן הקקטוסים המרהיב שעיצב סזאר מנריקה (Cesar Manrique), האמן אשר השפיע רבות על חיי האומנות של האיים הקנריים בכלל ושל לנזרוטה. נמשיך לתצפיות מרהיבות אל הצוקים הנוחתים אל הים ולסיורים קצרים בין הרי געש ולועות וולקניים שנותרו בשלמותם. נסיים את היום בביקור בביתו של סזאר מנריקה שילוב מרתק של פנים וחוץ וארכיטקטורה מתחשבת בנוף. לינה בלנזרוטה.

יום 12: חמיאוס דל אקווה, טיסה לישראל

בבוקר נבקר בחמיאוס דל אקווה (Jameos Del Aqua), הנחשב לאתר הטבע המרשים ביותר בלנזרוטה, מנהרה וולקנית שעוצבה בגאוניות ע"י סזאר מנריקה. המשך סיור באי בהתאם לזמן העברה לשדה התעופה לטיסה לא ישירה לישראל.

 

המחיר כולל:

טיסה  בינ"ל בקו ת"א - אירופה- ת"א 

טיסות פנימיות כמפורט בתוכנית

מיסי נמל, והיטלי ביטחון  

לינה בבתי מלון בדרגת תיירות טובה, בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים.

כלכלה : על בסיס חצי פנסיון : ארוחות בוקר וערב.

תחבורה באוטובוס תיירים, נוח וממוזג (בחלק מהימים אוטובוס 35-40 מושבים)

אתרים ודמי כניסה כמפורט בתוכנית.

דמי שתייה (טיפים)

דמי רישום ואפשרות ביטול

מדריך מצוות רואים עולם  החברה להגנת הטבע.

מדריכים מקומיים בהתאם לחוק המקומי.

 

המחיר אינו כולל:

ארוחות צהרים

ביטוח בריאות ומטען.

שינוי ממועד הטיסה הקבוצתית.

הוצאות בעלות אופי אישי.

 

תנאי תשלום ואפשרות ביטול

בהתאם לדף התנאים הכלליים של החברה להגנת הטבע רואים עולם.

הערות:

תוכנית הטיול תלויה בטיסות ובמעבורות, התוכנית צפויה לעבור שינויים בהתאם ללוחות הזמנים שיאושרו.

מועדי הקרנבלים הם על פי מידע שנתקבל מראש, עלולים לחול שינויים, התוכנית תשתנה בהתאם.

בטיסות לא מגישים מזון ומשקאות. ניתן לרכשם בתשלום במהלך הטיסה

בטיול זה אין שירותי סבלות ומזוודות במלונות.

בטיסות קבוצתיות אין החברה יכולה לקבוע את שירותי התעופה השונים כגון: סוגי ארוחות, ו/או מקומות הישיבה במטוס (גם אם הוזמנו על ידנו לבקשת המטיילים) מיקום הנוסעים נקבע על ידי חברת התעופה ובאחריותה.

 

הרשמה: במשרדי רואים עולם החברה להגנת הטבע

טלפון: 03-7527777    פקס: 03-7527117

 

 

CAPTCHA
הספרות לא תקינות!

צור קשר
בנושא טיול עומק אל האיים הקנריים האיים, הסמויים מן העין

צור קשר - דף טיול

אנא מלא את פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

אנא מלא את שמך המלא
אנא הזן מספר טלפון תקין
אנא הזן דואר אלקטרוני תקין
Invalid Input


דואר אלקטרוני: info@roimolam.co.il

כתובת:  רחוב הנגב 2, תל אביב

מיקוד 6618602

טלפון: 03-7527777

פקס: 03-7527117

Joomi - ����� ����� ���������� ���