03-7527777
לבירורים והזמנות
סלובניה וחצי האי איסטריה (קרואטיה) וטעימה מדרום אוסטריה

סלובניה וחצי האי איסטריה (קרואטיה) וטעימה מדרום אוסטריה

8 ימים -

סלובניה הייתה הראשונה (יחד עם קרואטיה) שהכריזה על עצמאותה עם התפרקות יוגוסלביה בראשית שנות התשעים של המאה הקודמת. מאז ומתמיד ראתה עצמה סלובניה חלק מאירופה ולא מהבלקן ואף הוכיחה זאת עד מהרה גם לשאר העולם והייתה הראשונה להתקבל לאיחוד האירופי. צירוף נדיר של טבע עוצר נשימה שמור ונקי, נופים ציוריים, כרמים ויין, אנשים לבביים ואינסוף פינות חמד הופכים מדינה קטנה זו לאוצר של ממש שעל צפונותיה עומדים תיירים זה לא מכבר.   נתחיל את הטיול בחצי האי איסטריה המכונה גם "טוסקנה של קרואטיה" המשלבת ערים עתיקות, כפרים ציורים ונופים מרהיבים. נטייל גם בחבל קרנטן שבדרום אוסטריה המתאפיין באגמים מרהיבים ועיירות ציוריות.

טיול זה אינו פעיל!

יום 1: תל אביב – זגרב, אופטיה

טיסת בוקר לזגרב בירת קרואטיה. עם הנחיתה נמשיך לחוף האדריאטי. נבקר ברייקה (Rijeka) עיר הנמל הגדולה של קרואטיה שהוקמה במקור על ידי הרומאים ועדיין ניתן למצוא בה שרידים עתיקים. נמשיך לאופטיה (Opatia) שהייתה עיירת הנופש של כל אצולת אירופה בסוף המאה ה-19 ותחילת המאה עשרים. לינה באזור אופטיה.

 

יום 2: טוסקנה של קרואטיה

יום מלא המוקדש לאזור חצי האי איסטריה (Istria) המכונה גם "טוסקנה של קרואטיה". נבקר בפולה (Pula) בה נמצאים שרידי אמפיתאטרון רומי שמור להפליא, מקדש לקיסר אוגוסטוס ולאחרונה אף נחשפו בה שרידי הפורום הרומי העתיק. נמשיך לרוביני (Rovinj) שבנויה כולה בסגנון ונציאני, עדות לשנות שלטון ונציה באזור ולפורץ (Porec) בה נמצאת כנסיית ביזנטית ייחודית מהמאה ה- 6 שהוכרזה כאתר מורשת עולמית. לקראת אחר הצהריים נחצה את הגבול לסלובניה ונמשיך לפורטורוז (Portoroz) עיר הנמל הגדולה של סלובניה ללינה. 

 

יום 3: מערת נטיפים מפורסמת, טירה קסומה וכנסייה עתי

יום המוקדש לחבל קארס (Kars) שנתן לתופעת הטבע את שמה. אזור זה משופע במערות טבעיות. נבקר במערת פוסטוינה Postojna)) המפורסמת - אורכה של המערה למעלה מעשרים ק"מ וחלק מהתנועה בה נעשה באמצעות רכבת. נבקר בטירת פרדיאמה (Predjama) היושבת בפתחה של מערה עצומה ולה סיפור מעניין. נמשיך לכפר הקטן הריסטובליה (Hristovlje) ובו כנסייה רומנסקית קטנה המכוסה כולה ציורי קיר מרהיבים, דוגמא מאלפת לאומנות כפרית של ימי הביניים. הסצנה המפורסמת ביותר הינה "מחול המוות". לקראת ערב נחזור לפורטורוז ללינה.

 

יום 4: עיירה ונציאנית, חזית ממלחמת העולם הראשונה ומעבר הרים

לפנינו יום טיול חוצה אלפים: נתחיל בביקור בפיראן (Piran), עיירה ונציאנית  מקסימה היושבת על לשון יבשתית הבולטת לים האדריאטי. נסייר בסמטאות הציוריות ונעלה לקתדרלה לתצפית. נמשיך לקובאריד (Kobarid) ונבקר במוזיאון שמנציח את "חזית סוצה" (Soca): החזית הנוראה בין האיטלקים והגרמנים בה נהרגו למעלה ממיליון חיילים במהלך מלחמת העולם הראשונה. נטפס בדרך נופית פתלתלה למעבר ורשיץ Vrsic) 1,161 מ'). לקראת ערב נגיע ללינה בקרנסקה גורה (Kranjska Gora), עיירת סקי היושבת למרגלות האלפים היוליאניים.

 

יום 5: אגמים, מסמרים וקניון מרהיב

נפתח את הבוקר בנסיעה לאגם בלד (Bled) – ללא ספק אחד האגמים היפים באירופה. מבלד נמשיך מערבה לעמק קרחוני נוסף - עמק בוהין ((Bohinj, נעלה ברגל למפל סאביצ'ה ((Savica המהווה את אחד ממקורות המים של אגם בוהין. נעלה ברכבל להר ווגל (Vogel) ונשקף לעבר האלפים היוליאניים המרהיבים. אחר הצהריים נצא לכפר חרשי המתכת קרופה (Kropa) ובו מוזיאון קטן ומיוחד שכל כולו מוקדש למסמרים. נמשיך לקניון וינטגר (Vintgar) המשלב הליכה חווייתית בגשרי עץ מעל לאפיק השוצף. לקראת ערב נחזור למלון ללינה.

 

יום 6: הר גרליצן וטירת לנדסקרון

הבוקר נצא לדרום אוסטריה למחוז קרנטן (Karnten) הנמצא בגבול אוסטריה, סלובניה ואיטליה. נעלה ברכבל למרומי הר גרליצן (Gerlitzen Alpes), שגובהו 1,911 מ', נצפה אל האגמים הגדולים שבאזור ונסייר ברגל מהתחנה העליונה אל התחנה האמצעית של הרכבל (סיור קליל). נמשיך לרדת ברכבל לכיוון אגם Ossiacher , וניסע  לטירת לנדסקרון  (Landskron castle), השולטת על האגם, בה נצפה במופע האכלה מדהים של עופות דורסים המתקיים במקום (באם יתקיים). המופע מדגים את המעוף ושיטת הצייד של דורסים רבים וכל הכנסותיו קודש להשבת דורסים אל הטבע. לינה בקרנסקה-גורה (Kranska Gora).

 

יום 7: ארץ האגמים

יום המוקדש לסיור בין האגמים הרבים של מחוז קרנטן, נתחיל באגם מילסטאטר (Millstaetter), נבקר בעיירה גמונד (Gmund) עיירה קטנה וציורית, מהיפות בדרום אוסטריה. נמשיך לאגם ואיסאנסי  (Weissensee) הנמצא בגובה של למעלה מ 1,000 מ' מעפה"י, זהו האגם האלפיני הגבוה ביותר באזור ואחד היפים במדינה. לקראת ערב נשוב למלוננו.

 

יום 8: לובליאנה "האהובה" וטיסה הביתה

נתחיל את הבוקר בביקור בבירת סלובניה ליובליאנה (Ljubljana). נסייר ברחובות הציוריים בגשרים, בשוק ובכיכרות ונהנה מהאווירה הכפרית משהו של עיר מקסומה זו. נחצה את הגבול לקרואטיה לטיסה הביתה.

 

המחיר כולל:

טיסה לא ישירה עם חברת לופטהנזה לזגרב.

7 לילות במלון מדרגת תיירות טובה (4*) 

כלכלה על בסיס חצי פנסיון (בוקר וערב).

תחבורה באוטובוס תיירים נוח וממוזג.

דמי כניסה לאתרים כמפורט בתוכנית.

דמי שתייה (טיפים).

מדריך מצוות רואים עולם החברה להגנת הטבע

מדריך מקומי דובר אנגלית באתרים הנדרשים.

מסי נמל והיטלי ביטחון בארץ ובחו"ל.

 

המחיר אינו כולל:

הוצאת דרכון או הארכת תוקפו.

ביטוח רפואי ומטען.

שינוי ממועד הטיסה הקבוצתית.

הוצאות בעלות אופי אישי. 

 

הערות:

מחיר הטיסות אינו סופי, כך גם מיסי הנמל, ייתכנו שינויים.

המחירים נקבעו על פי רמת מחירים לטיסות, מסי נמל והיטלים, ושירותי קרקע הידועים נכון ליום הגשת ההצעה,  במידה ויהיו שינויים במחירים לקראת הטיול המחיר ישתנה בהתאם. 

כפוף לדף התנאים הכלליים המעודכן של רואים עולם החברה להגנת הטבע.

תכנית היום הראשון והיום האחרון עשויה להשתנות על פי לוח זמני הטיסות.

בטיסות קבוצתיות אין החברה יכולה לקבוע את שירותי התעופה השונים כגון: סוגי ארוחות, ו/או מקומות הישיבה במטוס (גם אם הוזמנו על ידנו לבקשת המטיילים) מיקום הנוסעים נקבע על ידי חברת התעופה ובאחריותה.

 

 

CAPTCHA
הספרות לא תקינות!

צור קשר
בנושא סלובניה וחצי האי איסטריה (קרואטיה) וטעימה מדרום אוסטריה

צור קשר - דף טיול

אנא מלא את פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

אנא מלא את שמך המלא
אנא הזן מספר טלפון תקין
אנא הזן דואר אלקטרוני תקין
Invalid Input


דואר אלקטרוני: info@roimolam.co.il

כתובת:  רחוב הנגב 2, תל אביב

מיקוד 6618602

טלפון: 03-7527777

פקס: 03-7527117

Joomi - ����� ����� ���������� ���