03-7527777
לבירורים והזמנות
50 גוונים של ירוק- מסע לקוסטה ריקה

50 גוונים של ירוק- מסע לקוסטה ריקה

15 יום -

מסע בעקבות טבע וסיפורים למדינה בעלת מגוון החי והצומח מהגדולים בעולם. שמורות חוף ויער עד, טיול לעומק התרבות של אחת מהמדינות היפות בעולם. בהדרכת שלמה פפירבלט, כתב ישראלי המתגורר במרכז אמריקה וכותב עליה "מקרוב". 

טיול זה אינו פעיל!

יום 1 טיסה מתל אביב לקוסטה ריקה

נצא מתל אביב בדרכנו לקוסטה ריקה (דרך מדריד). הגעה בשעות הערב....

יום 2 טורטוגרו

נצא בנסיעה מסן חוסה למעגן הסירות. ארוחת בוקר "בגואפילס". נמשיך בסירות לשמורת טורטוגרו, נבקר בכפר הסמוך. נשוט בתעלות ונצפה במגוון בעלי החיים שבמים ועל העצים. לינה בלודג' בטורטוגרו.

יום 3 מטורטוגרו לפוארטו וייחו

עם שחר נצא לשייט מודרך בתעלות טורטוגרו. נראה את הפעילות הרוחשת בטבע המתעורר ליום חדש. לפני הצהרים נחזור בשייט לגואפילס, משם נמשיך בנסיעה לפוארטו וייחו (Puerto Viejo). נבקר בחוות איגואנות במקום, לינה בפוארטו וייחו.

יום 4 ילידים ושוקולד

יציאה לטיול מיוחד במינו באזור בריברי (Bribri), כאן מתגוררים צאצאי הילידים של קוסטה ריקה. על גבול קוסטה ריקה ופנמה. נשוט במעלה הנהר על גבי סירות קטנות עד הגעתנו ליישוב. נבקר במשתלת צמחי מרפא. נסייר במטע קקאו ונצפה בתהליך המסורתי העתיק של יצור שוקולד מתחילתו ועד סופו. במהלך הביקור נוכל להתרשם מאורח החיים של אוכלוסיית הילידים באזור. אחרי הצהרים נטייל בעיירה הציורית פוארטו וייחו לאורך חוף הים. לינה בפוארטו וייחו.

יום 5 עצלנים בדרך

נצא בדרכנו לארנל. נעצור לביקור בבית מחסה לעצלנים, הראשון מסוגו בעולם. נצפה ונלמד על בעל חיים המוזר הזה, ונשמע על הסיפור המרתק של בעלי המקום. בשעות אחר הצהרים נגיע לאזור ארנל. לינה בארנל.

יום 6 שמורת ריו סלסטה

נצא לכיוון נהר התכלת (Rio Celeste) הנמצא בפארק הלאומי הר הגעש טנוריו (Tenorio). בתום כשעתיים נסיעה נגיע לפארק בו אחת מתופעות הטבע הצבעוניות ביותר בקוסטה ריקה: "הנהר השמיימי". במהלך הטיול נרד אל מפל ענק עם בריכה גדולה, נצעד לצד הנהר ונוכל להתרשם מהמים כחולים, תכולים, ירקרקים עם בריכות קטנות של מים חמים. (לא ניתן לטבול). לינה בארנל.

יום 7 מארנל למונטוורדה

היום נצא בדרך המקיפה את אגם ארנל אל עבר שמורת מונטוורדה (Monteverde). שמורה זו ייחודית בתנאי הלחות שבה. נגיע בשעות אחר הצהרים. עם חשיכה נצא לסיור לילי ביער. לינה במונטוורדה.

יום 8 "ריחוף בעננים"

ביקור ביער העננים, המשתרע על פני שטח של 260 אלף דונם של צמחייה צפופה (1440 מ' מעפה"י). בפארק הלאומי מונטוורדה, שבילים עשויים היטב, מסלולי הליכה מסודרים, וגשרים תלויים המוליכים את המבקרים למפגש עם מגוון מיני עצים, מטפסים, פרחים בעלי צורות מוזרות, עופות, פרפרים, יונקים, זוחלים ועוד. אחר צהריים – טיול משולב של רחיפה אווירית ברכבל מעל צמרות העצים, וטיול ביער על גבי גשרים תלויים. לינה במונטוורדה.

יום 9 תנינים "עושים קרארה"

נצא לעבר החוף הדרומי של קוסטה ריקה. נעצור בגשר "טרקולס" לצפייה בתניני ענק. נמשיך לשמורת קרארה (Carara), בו נוכל לצפות בציפורי "הלאפה" (Scarlet Macaw) המפורסמות בעלות הנוצות האדומות.לינה במנואל אנטוניו.

יום 10 שמורת מנואל אנטוניו

בשעות הבוקר (בהתאם לגאות או שפל) נצא לשייט על גבי סירות בתעלות המנגרובים באזור איי דמס (Damas). במהלך הטיול נצפה בתנינים, עופות וקופים "המצטרפים" לסירה במהלך השייט. נמשיך לביקור בחווה לגידול וניל, קינמון, קקאו ועוד. במהלך הביקור נלמד על התהליכים השונים מהגידול ועד המוצר הסופי. לינה במנואל אנטוניו.

יום 11 הצילו קופים!!!

בשעות הבוקר נטייל בשמורת החוף מנואל אנטוניו, בו הצמחיה משיקה לקו המים. נסייר במסלול מעגלי הכולל רחצה ופיקניק וכמובן התבוננות בקופים ובע"ח נוספים המתרוצצים מעל הראשים במרחק נגיעה. אחה"צ נצא לכיוון עיר הבירה סן חוזה. לינה בסן חוסה.

יום 12 סן חוסה

ננצל את היום להכרות עם העיר והקהילה היהודית. נבקר במרכז העיר ונכיר את המונומנטים החשובים. נמשיך לביקור במרכז היהודי הגדול בשכונת "רומוסר". הביקור כולל סיור במוזיאון והסבר על הקהילה היהודית בקוסטה ריקה. לינה באיזור סן חוזה.

יום 13 טבע קרוב לעיר

נסיים בטיול אל הר הגעש פואס (Poas) ושמורת מפלי לה פאס (La Paz), אזור העשיר בציפורים, נחשים, חיות הטרף של יערות מרכז אמריקה ועוד. בהתאם לשעת הטיסה נגיע לשדה התעופה. טיסה למדריד.

יום 14 מדריד תל אביב

נחיתה במדריד והמשך ארצה.

יום 15 נחיתה בתל אביב

בשעות הבוקר המוקדמות ננחת בתל אביב.

המחיר כולל :

כלכלה: בלודג' בטורטוגרו- פנסיון מלא. בשאר הימים חצי פנסיון+ 5 ארוחות צהרים.
לינה : בבתי מלון מדרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה עם שירותים צמודים.
הדרכה:מדריכים מקומיים דובר אנגלית ומדריך מצוות רואים עולם.
דמי כניסה: לאתרים המצוינים בתוכנית.
טיסות: טיסות בי"ל כמפורט בתוכנית (תל אביב-סאן חוסה-תל אביב)
תחבורה: רכב ממוזג להסעת תיירים- סירה כמפורט בתוכנית..
טיפים: לנותני השירותים בחו"ל.
דמי רישום: בסך 47 $
מע"מ

המחיר אינו כולל:

מיס מעבר הנגבה ביציאה מקוסטה ריקה כ-30 $U
ארוחות שאינן מצוינות בתוכנית.
הוצאת דרכון או הארכת תוקפו.
ביטוח רפואי ומטען.
חריגה ממועד הטיסה הקבוצתית.
הוצאות בעלות אופי אישי.

תנאים כלליים:

  •  עם ההרשמה, יש להעביר מקדמה בסך 600 $U לנוסע, ניתן לשלם במספר תשלומים עד מועד יציאת הטיול. התשלומים לפי שער העברות והמחאות, ביום התשלום.
  •  עד 45 ימי עבודה לפני היציאה יוחזר כל הסכום ששולם למעט דמי ביטול (47 $U לאדם).
  •  מ- 44 ימי עבודה ועד 21 ימי עבודה לפני היציאה-דמי ביטול בסך % 15 ממחיר סידורי הקרקע.
  •  מ- 20 ימי עבודה ועד 15 ימי עבודה לפני היציאה -דמי ביטול בסך % 25 ממחיר סידורי הקרקע.
  •  מ- 14 ימי עבודה ועד 4 ימי עבודה לפני היציאה -דמי ביטול בסך % 55 ממחיר סידורי הקרקע.
  •  מ- 72 שעות לפני היציאה - דמי ביטול בסך % 100 ממחיר סידורי הקרקע.

הערות:

  •  שינוי במחירים: המחיר מבוסס על מחיר טיסה ושירותים נוספים כפי שהם ידועים ביום הגשת ההצעה, ברצוננו להדגיש כי כל שינוי עד מועד היציאה לטיול- במחירי הטיסות, הויזות, או סידורי הקרקע, יחול על הלקוח.
  •  דרכון ואשרות: יש להצטייד בדרכון בר תוקף לחצי שנה לפחות, מיום היציאה לטיול ובו 2 עמודים ריקים לפחות. הוצאת/הארכת דרכון היא באחריות המטייל בלבד.
  •  סדר הביקור באתרים ובשמורות עלול להשתנות כתוצאה מאילוצים שונים.
  •  מספר הלילות עשוי להשתנות בעת ההזמנה (בכפוף לטיסות), תוספת לילה בטיול תהיה כרוכה בתוספת למחיר הטיול ותחול על המטיילים.
CAPTCHA
הספרות לא תקינות!

צור קשר
בנושא 50 גוונים של ירוק- מסע לקוסטה ריקה

צור קשר - דף טיול

אנא מלא את פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

אנא מלא את שמך המלא
אנא הזן מספר טלפון תקין
אנא הזן דואר אלקטרוני תקין
Invalid Input


דואר אלקטרוני: info@roimolam.co.il

כתובת:  רחוב הנגב 2, תל אביב

מיקוד 6618602

טלפון: 03-7527777

פקס: 03-7527117

Joomi - ����� ����� ���������� ���