03-7527777
לבירורים והזמנות
שוויץ - טיול הליכה וטבע למזרח שוויץ (טיול כוכב)

שוויץ - טיול הליכה וטבע למזרח שוויץ (טיול כוכב)

6 ימים - טיול כוכב בשוויץ, נופים, תרבות, טבע וחקלאות מסורתית בארץ האלפים

טיול זה יחשוף את המטייל לנופים המיוחדים והלא מוכרים של רכסי הקימוט ה"פרה-אלפיני" בצפון מזרח שוויץ. אזור זה מאופיין בשילוב מופלא בין רכסים תלויים ומצוקיים לבין כרי דשא ירוקים ועמקים ציוריים. כמו כן משלב האזור תרבויות ומסורות חקלאיות שמשתמרות בו מאות שנים. מבנה הטיול המיוחד מקנה חוויה מיוחדת במינה של שהייה באווירה אלפינית ייחודית.

טיול זה אינו פעיל!

יום 1:

נצא בטיסת בוקר מתל-אביב לציריך. לאחר הנחיתה ניסע אל עבר מעבר הרים קטן (מעבר אלביס Albis) ממנו נערוך את תצפית הפתיחה שלנו על ארץ יפה זו. נמשיך בנוף הגבעות הסוגרות על נהר ה Shil למערת הנטיפים Hollgrotten לסיור קצר במעבי האדמה אשר יחשוף אותנו אל 'נטיפי המח'- נטיפים אשר נוצרו בתוך סביבה מימית. נמשיך בנסיעה אל 'עיירת המנזר הגדול' איינזידלן (Einsiedeln), נצפה על אגם Shil המרשים ונצא בנסיעה אל עבר מלוננו בכפר ווילדהאוס (Wildhaus) בעמק הטוגנבורג (Toggenburg) המרשים החבוי בין רכס האלפשטיין (Alpstein) לרכס החורפירשטיין (Churfirstein) המשוננים. בכפר זה נלון במשך כל השבוע.

יום 2:

הבוקר נעפיל אל פסגת הכייסרוג (Chaserugg) ברכס החורפירשטיין, נטייל בשביל הפנוראמי הצופה אל אגם וואלן ורכסי האלפים המרשימים של מזרח שווייץ. נמשיך אל מורדות הרכס ונטייל בשוליו 'בשביל הצלילים' המפורסם של העמק.

יום 3:

את יומנו השלישי בארץ האלפים נפתח בהעפלה ברכבל אל פסגת הר Maschgenkamm מעל הכפר פלומסרברג (Flumserberg) ונשוטט בנופי ההרים המרשימים. נמשיך לשייט באגם וואלן (Wallen) אל שני הכפרים הציוריים Au ו Quinten המזוהים במיקרו האקלים שלהם הנובע מההגנה שהם מקבלים ממצוקי ההרים מצד אחד וממימי האגם מצד שני. נקנח את היום במרחצאות של באד-רגאץ (Bad-Ragaz).

יום 4:

נפתח יום זה בסיור אל מקורות נהר הטור (Thur) ונטייל לאורך ערוצו המפכה בעוז בעונה זו של השנה ונבקר בקניון הצר ובמפליו המרשימים. נמשיך בנסיעה במורד הנהר אל עבר קניון אפנצל המפורסם בגבינותיו ובשמירת מסורת חקלאית-חוואית. נבקר במגבנה הגדולה של הקנטון ובמוזיאון הפולקלור המקומי ונסייר בעיירה אפנצל (Appenzell) המפורסמת בבתיה המעוטרים.

יום 5:

יום זה יוקדש לחוויה אלפינית באזור מקורות נהר הריין- אחד מנהרותיה הגדולים והחשובים של אירופה. ניסע בכביש הררי צר מעל קניונו הגדול של הנהר אל הכפר Valls המפורסם במעיינות של מים מינראליים. נסייר לאורך האגם הגדול הנוצר כתוצאה מהקמת סכר למפעל הידרואלקטרי גדול וניסע ברכבת במורד נהר הריין אל עיר הבירה של קנטון גראובינדן (Graubinden) כור (Chur).

יום 6:

נבקר בכפרה של היידי בת ההרים מיינפלד (Meienfeld) ובבית אשר משמר את מסורת החיים הכפריים בשווייץ של שלהי המאה ה-19. ניסע 'בדרך היין' של האזור לביקור במרחצאות העתיקים של באד רגאץ ובנקיק העמוק והצר של נהר הטמינה (Thamina). נמשיך בנסיעה מעל אגם קונסטנץ לאורכו של נהר הריין לביקור במפליו המרשימים והשוצפים ונשוט לאי הסלע ששרד בינות לזרימה החזקה. במידה וזמן הטיסה יאפשר נבקר בעיר ציריך הממוקמת בעמק נהר הלימט. בשעת הערב נצא לשדה התעופה לטיסת הלילה לתל אביב.

המחיר כולל:

טיסה סדירה עם חברת תעופה בינלאומית
מסי נמל והיטלי ביטחון בארץ ובחו"ל.
5 לילות במלון מדרגת תיירות טובה.
כלכלה: חצי פנסיון (ארוחות בוקר וערב).
תחבורה ברכב תיירים נוח וממוזג.
דמי כניסה לאתרים כמפורט בתוכנית.
דמי שתייה (טיפים).
מדריך מצוות רואים עולם החברה להגנת הטבע – יותם רגב.

המחיר אינו כולל:

טיפולים רפואיים ובריאותיים במלון.
ביטוח רפואי ומטען.
שינוי ממועד הטיסה הקבוצתית.
הוצאות בעלות אופי אישי.

הערות ותנאי תשלום:

בהתאם לדף התנאים הכלליים של רואים עולם החברה להגנת הטבע.
תכנית היום הראשון והיום האחרון עשויה להשתנות על פי לוח זמני הטיסות.

CAPTCHA
הספרות לא תקינות!

צור קשר
בנושא שוויץ - טיול הליכה וטבע למזרח שוויץ (טיול כוכב)

צור קשר - דף טיול

אנא מלא את פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

אנא מלא את שמך המלא
אנא הזן מספר טלפון תקין
אנא הזן דואר אלקטרוני תקין
Invalid Input


דואר אלקטרוני: info@roimolam.co.il

כתובת:  רחוב הנגב 2, תל אביב

מיקוד 6618602

טלפון: 03-7527777

פקס: 03-7527117

Joomi - ����� ����� ���������� ���