03-7527777
לבירורים והזמנות
טיול לבורמה (מיאנמר) הקסומה

טיול לבורמה (מיאנמר) הקסומה

12 יום -

מסע אל הזמן האבוד של דרום מזרח אסיה - אל פגודות מוזהבות, בירות עתיקות, הרי געש כבויים, אגמים חבויים ומיעוטים אתניים ססגוניים. תושבי הארץ - בודהיסטים אדוקים מזרם התראוודה, מסבירי פנים ומקבלים זרים בברכה. מיאנמר מציגה למבקר את שאבד באזור עם כניסת הטכנולוגיה והגלובליזציה ומציעה הצצה ייחודית לחיי המקום. 

 

טיול זה אינו פעיל!

ימים 2-1: ת"א - מנדאליי

נצא בטיסה לא ישירה למנדאליי. ננחת בשעות הצהריים במנדאליי (Mandalay) בירתה הרוחנית של בורמה וכמרכז בודהיסטי חשוב. עם הנחיתה נתחיל את הביקור באתרי העיר - נבקר במנזר Shwenandaw kyaung הידוע בפסל הבודהה העצום שבו המכוסה בטונות של עלי זהב ובפגודת קוטודאו  (Kuthodaw) הידועה כפגודת הספר הגדול ביותר בעולם.   לינה במנדאליי.

 

יום 3: מינגון - מָנְדָאלֵיי

עם בוקר נצא בשייט על נהר האיירואדי למינגון (Mingun) שם בנה בסוף המאה ה-18 המלך בודהפאיה את הפגודה הגדולה בעולם אך מותו בטרם עת הביא לכך שהבנייה מעולם לא הסתיימה. נראה גם את פעמון הברונזה העצום – אחד הגדולים בעולם. נחזור בשייט למנדליי ונעלה לתצפית בזמן השקיעה מגבעת מנדליי.  לינה במנדליי. 

 

יום 4: סגאיי – אינווה, אמראפורה

עם בוקר נעלה לגבעת סגאיי (Sagaing) הקדושה השזורה במאות מקדשים. נבקר באָמָארָפּוּרָה (Amarapura) ונצפה בתהלוכות הנזירים באחד מהמנזרים הגדולים במדינה – מנזר מהגנדאיון (Mahagandayon). נמשיך לאגם טָאוּנְגְטָאמָאן ול"גשר העץ הארוך בעולם" שארכו כ-1,200 מ'. נמשיך לאינווה (Inwa) שם, רכובים על גבי כרכרות סוסים נטייל בין אתרי העיר העתיקה. לינה במנדאליי.

 

ימים 5-7: מנדאליי, מערת פינדאייה, אגם אִינְלֵה

עם בוקר נעלה על טיסה לההו (Heho) ומשם ניסע דרך האזור הכפרי של מדינת שאן (Shan) למערת פינדאייה (Pindaya) הנחשבת כקדושה ובה אלפי פסלים של הבודהה.  נמשיך לאגם אינלה (Inle) בו נבלה את שלושת הימים הבאים. נראה את הגנים הצפים, בהם מגדלים ערוגות של ירקות על פני המים. נצפה  בדייגים המקומיים הנוהגים להשיט סירותיהם בעזרת רגליהם כך שידיהם חופשיות לדוג. נטייל באגם ובסביבתו בסירה, ברכב וברגל. נבקר בכפרים הבנויים על כלונסאות ובבתי המלאכה האופייניים למקום. נבקר גם באנינדאין Indein)) מקבץ סטופות מסתוריות ועתיקות הממוקם על ראש גבעה בסמוך לאגם. לינה באינלה במלון מיוחד. 

 

יום 8: עיר המקדשים - באגאן

בשעות הבוקר נעלה על טיסה לבאגאן (Bagan) שהייתה במאות 11-13 בירת בורמה עילית ובמשך מאות שנים לאחר חורבנה על ידי המונגולים נשכחה מלב הבריות. העיר שעדיין שומרת על אווירה מיוחדת ונחשבת לאחד מהערים העתיקות המרהיבות בעולם. באגאן פזורה על פני שטח נרחב בו פזורות רבבות פגודות ומקדשים שנבנו ב"תור הזהב" שלה ומהוות יצירות מופת באמנות ובאדריכלות הבודהיסטית בדרמ"ז אסיה. נבקר במקדשים השונים ונעלה לחזות בשקיעה המרהיבה מאחד המקדשים באזור. לינה בבאגאן. 

 

יום 9 : הר פופה

עם בוקר ניסע להר פופה (Mt Popa), הר געש כבוי המשמש כאולימפוס לנאט'ס (רוחות ושדים) המיתולוגיים. נעפיל במדרגות לפסגה ונבקר במקדשים המיוחדים שבמקום. במהלך הנסיעה נשלב ביקור בכפריים ציוריים ואותנתיים המאפיינים את אזור מרכז בורמה. לינה בבאגאן. 

 

יום 8 : בגאן

יום מלא בבאגאן. העיר שעדיין שומרת על אווירה מיוחדת ונחשבת לאחד מהערים העתיקות המרהיבות בעולם. באגאן פזורה על פני שטח נרחב בו פזורות רבבות פגודות ומקדשים שנבנו ב"תור הזהב" שלה ומהוות יצירות מופת באמנות ובאדריכלות הבודהיסטית בדרמ"ז אסיה. נסייר ברגל ובמרכבות סוסים בין הפגודות ונבקר במקדש אָנאנְדה ובפגודת שְוֵויזִיגוֹן. נחזה בשמש השוקעת מפגודת תָטְבִּינְיו. ארוחת ערב במסעדה עם מופע פולקלור מקומי. לינה בבגאן.

יום 10: באגאן וכפרים שלווים

נקום מוקדם בבוקר לראות את הזריחה העולה מעל המקדשים והסטופות של באגאן. נצא לשייט על נהר האיוואדי ונבקר בכפרים שנדמה כי הזמן פסח עליהם. בשעות אחר הצהריים נצא בטיסה לבירת בורמה - יאנגון (Yangon). בערב נצא למסעדה לחגוג את סיום הטיול. לינה ביאנגון.

 

ימים 11-12: יאנגון – תל אביב

יאנגון - עיר רוגעת ושלווה המונה 4 מיליון תושבים. ללא פקקים (כמעט..), ללא צפיפות (כמעט...) וללא זיהום אויר (כמעט..). נסייר בסקוט מרקט, בבית הכנסת ובפגודת Chaukhtatgyi בה נמצא פסל עצום מימדים של הבודהה. לקראת צהריים נעלה לגבעה הצופה על העיר לביקור בפגודת שְוֵודָגוֹן (Swedagon) המוזהבת, מהאתרים המרשימים בעולם הבודהיסטי. העברה לשדה התעופה לטיסת ערב לבנגקוק ומשם לתל אביב. נחיתה ביום 12.

 

 

 

המחיר כולל:

מדריך מומחה של חברת "רואים עולם" – יובל כלב.

מדריך מקומי צמוד לכל מהלך הטיול.

טיסות בין לאומיות: ת"א- איסטנבול-בנגקוק-מנדאליי, יאנגון-בנגקוק-איסטנבול-ת"א.

טיסות פנימיות: 3 טיסות פנים בחברות תעופה מקומיות.

לינה: בערים - בבתי מלון מדרגה ראשונה ותיירות טובה בחדרים זוגיים (ממוזגים) עם שירותים צמודים. 

כלכלה: חצי פנסיון -  ארוחת בוקר וארוחה נוספת (צהריים או ערב) לאחר כל לינה מוזמנת. 

תחבורה: רכב תיירים ממוזג. כלי תחבורה אחרים (סירות פרטיות, טנדרים) כמפורט בתכנית.

דמי כניסה: לאתרים, בילויים ושייט כמפורט בתוכנית.

הדרכה: מדריך מצוות "רואים עולם" ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית.

מופע תיאטרון בובות בבגאן.

דמי רישום ואפשרות ביטול – 47$. ר' הערות לגבי אפשרות ביטול.

תשר: טיפים לנותני השירותים בחו"ל.

פגישת תדרוך בארץ.

מע"מ. 

מסי נמל: מסים, היטלי ביטחון ותוספות דלק בארץ ובחו"ל.

 

המחיר אינו כולל:

אשרת כניסה למינמאר (בסביבות 50$).

ארוחות שאינן כלולות ברשימת "המחיר כולל".

הוצאת דרכון או הארכת תוקפו.

ביטוח רפואי ומטען

הוצאות בעלות אופי אישי.

כדור פורח בבגאן. עלות משוערת – 300-350$. יש להזמין עם ההרשמה לטיול. (אישור בכפוף לזמינות מקומות של חברת הכדורים הפורחים!)

 

 

תנאי תשלום:

בהתאם לדף התנאים הכלליים של רואים עולם החברה להגנת הטבע

 

הערות:

o ייתכן שינוי בסדר הימים והאתרים בהתאם ללוח הטיסות המקומיות.

o אשרת כניסה למיאנמר (EVT) בעלות משוערת של כ-50$ תונפק בארץ באמצעות משרדנו. יש צורך ב-2 תמונות דרכון ומילוי טופס להנפקתה.

o צפויים שינויים בתוכנית ובהרכב הימים כתוצאה משינוי מועדי טיסות פנימיות ובעיות בשטח.

בטיסות קבוצתיות אין החברה יכולה לקבוע את שירותי התעופה השונים כגון: סוגי ארוחות, ו/או מקומות הישיבה במטוס (גם אם הוזמנו על ידנו לבקשת המטיילים) מיקום הנוסעים          נקבע על ידי חברת התעופה ובאחריותה.

o ניתן לשלם במזומן, בהעברה בנקאית ובצ'קים לפקודת רואים עולם החברה להגנת הטבע.

CAPTCHA
הספרות לא תקינות!

צור קשר
בנושא טיול לבורמה (מיאנמר) הקסומה

צור קשר - דף טיול

אנא מלא את פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

אנא מלא את שמך המלא
אנא הזן מספר טלפון תקין
אנא הזן דואר אלקטרוני תקין
Invalid Input


דואר אלקטרוני: info@roimolam.co.il

כתובת:  רחוב הנגב 2, תל אביב

מיקוד 6618602

טלפון: 03-7527777

פקס: 03-7527117

Joomi - ����� ����� ���������� ���