03-7527777
לבירורים והזמנות
טיול בדגש צילום לבורמה כולל שיאו של פסטיבל אננדה

טיול בדגש צילום לבורמה כולל שיאו של פסטיבל אננדה

12 יום - בהנחייתו המקצועית של אלי אטיאס

מסע אל הזמן האבוד של דרום מזרח אסיה - אל פגודות מוזהבות, בירות עתיקות, הרי געש כבויים, אגמים חבויים ומיעוטים אתניים ססגוניים. תושבי הארץ - בודהיסטים אדוקים מזרם התראוודה, מסבירי פנים ומקבלים זרים בברכה. מיאנמר מציגה למבקר את שאבד באזור עם כניסת הטכנולוגיה והגלובליזציה ומציעה הצצה ייחודית לחיי המקום.

טיול זה אינו פעיל!

ימים 2-1: ת"א - מנדאליי

נצא בטיסה לא ישירה למנדאליי. ננחת בשעות הצהריים במנדאליי (Mandalay) בירתה הרוחנית של בורמה. עם הנחיתה נעלה על רכבים קטנים שייקחו אותנו לראש גבעת מנדליי לתצפית על הסביבה.  לינה במנדאליי.

 

יום 3: מינגון - מָנְדָאלֵיי

עם בוקר נצא בשייט על נהר האיירואדי למינגון (Mingun) שם בנה בסוף המאה ה-18 המלך בודהפאיה את הפגודה הגדולה בעולם אך מותו בטרם עת הביא לכך שהבנייה מעולם לא הסתיימה. נראה גם את פעמון הברונזה העצום – אחד הגדולים בעולם. נחזור בשייט למנדליי ונצא לביקור באתריה של העיר השנייה בגודלה במיאנמר המשמשת כמרכז דתי חשוב לבודהיזם התֶּרָאוָודי.  נבקר במנזר Shwenandawkyaung הידוע בפסל הבודהה העצום שבו המכוסה בטונות של עלי זהב, בפגודת קוטודאו  (Kuthodaw) הידועה כפגודת הספר הגדול ביותר בעולם. לינה במנדליי. 

 

יום 4: סגאיי – אינווה, אמראפורה

עם בוקר נמשיך לגבעת סגאיי (Sagaing) הקדושה השזורה במאות מקדשים. נבקר באָמָארָפּוּרָה (Amarapura) ונצפה בתהלוכות הנזירים באחד מהמנזרים הגדולים במדינה – מנזר מהגנדאיון (Mahagandayon). נמשיך לאגם טָאוּנְגְטָאמָאן ול"גשר העץ הארוך בעולם" שארכו כ-1,200 מ'. נמשיך לאינווה (Inwa) שם, רכובים על גבי כרכרות סוסים נטייל בין אתרי העיר העתיקה. לינה במנדאליי.

 

ימים 5-7: מנדאליי, אגם אִינְלֵה

עם בוקר נעלה על טיסה לההו (Heho) ומשם ניסע לאגם אינלה (Inle). את שלושת הימים הבאים נקדיש לאגם שנודע בזכות הגנים הצפים, בהם מגדלים ערוגות של ירקות על פני המים. המקומיים נוהגים להשיט סירותיהם בין הגנים בעזרת משוטים הקשורים לרגליהם. נסייר באגם וסביבתו בסירה, ברכב וברגל. נשוט, יחד עם בני המקום, בין סירות הדייגים הקטנות. נבקר בבתי הכלונסאות שם הם שוכנים, במקדש החתולים הקופצים ובבתי האריגה הייחודיים למקום. נבקר גם באנינדאין (Indein) מקבץ סטופות מסתוריות ועתיקות הממוקם על ראש גבעה בסמוך לאגם. לינה באינלה.

 

יום 8: פסטיבל אננדה בבאגאן, ירח מלא – שיא הפסטיבל!

בשעות הבוקר נעלה על טיסה לבאגאן (Bagan) שהייתה במאות 11-13 בירת בורמה עילית ובמשך מאות שנים לאחר חורבנה על ידי המונגולים נשכחה מלב הבריות. העיר שעדיין שומרת על אווירה מיוחדת ונחשבת לאחד מהערים העתיקות המרהיבות בעולם. באגאן פזורה על פני שטח נרחב בו פזורות רבבות פגודות ומקדשים שנבנו ב"תור הזהב" שלה ומהוות יצירות מופת באמנות ובאדריכלות הבודהיסטית בדרמ"ז אסיה.  היום זהו גם שיאו של פסטיבל אננדה (ירח מלא) המתקיים סביב החשוב במקדשיה של באגאן – מקדש אננדה. המוני עולי רגל ונזירים מכל רחבי בורמה מגיעים למקדש על מנת לתת מנחות ולעשות מדיטציה.  במהלך היום נבקר במקדשיה השונים של באגאן ונשתלב בפעילות הרבה בהם. לינה בבאגאן.

 

יום 9-10 : הר פופה, באגאן

יומיים בבאגאן וסביבתה. עם בוקר ניסע להר פופה (Mt Popa), הר געש כבוי המשמש כאולימפוס לנאט'ס (רוחות ושדים) המיתולוגיים. נעפיל במדרגות לפסגה ונבקר במקדשים המיוחדים שבמקום. במהלך הנסיעה נשלב ביקור בכפריים ציוריים המאפיינים את אזור מרכז בורמה. לינה בבאגאן. בשעות הערב של יום 10 נעלה על טיסה ליאנגון (Yangon). לינה ביאנגון.

 

ימים 11-12: יאנגון – תל אביב

יאנגון - עיר רוגעת ושלווה המונה 4 מיליון תושבים. ללא פקקים (כמעט..), ללא צפיפות וללא זיהום אויר. נסייר בסקוט מרקט, בבית הכנסת ובפגודת צ'אוחטטגיי (Chaukhtatgyi) בה נמצא פסל עצום מימדים של הבודהה. לקראת צהריים נעלה לגבעה הצופה על העיר לביקור בפגודת שְוֵודָגוֹן (Swedagon) המוזהבת, מהאתרים המרשימים בעולם הבודהיסטי. העברה לשדה התעופה לטיסת ערב לבנגקוק ומשם לתל אביב. נחיתה ביום 12.

 

 

 

המחיר כולל:

ליווי מקצועי במהלך הטיול של מומחה לצילום – אלי אטיאס.

מדריך מומחה של חברת "רואים עולם" – יובל כלב.

מדריך מקומי צמוד לכל מהלך הטיול.

מפגש הכנה מקצועי לפני הטיול.

טיסות בין לאומיות: ת"א- איסטנבול-בנגקוק-מנדאליי, יאנגון-בנגקוק-איסטנבול-ת"א.

טיסות פנימיות: 3 טיסות פנים בחברות תעופה מקומיות.

לינה: בערים - בבתי מלון מדרגה ראשונה ותיירות טובה בחדרים זוגיים (ממוזגים) עם שירותים צמודים. 

כלכלה: חצי פנסיון: ארוחת בוקר וארוחה נוספת (צהריים או ערב) לאחר כל לינה מוזמנת. 

תחבורה: רכב תיירים ממוזג. כלי תחבורה אחרים (סירות פרטיות, טנדרים) כמפורט בתכנית.

דמי כניסה: לאתרים, בילויים ושייט כמפורט בתוכנית.

הדרכה: מדריך מצוות "רואים עולם" ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית.

מופע תיאטרון בובות בבגאן.

דמי רישום ואפשרות ביטול – 47$. ר' הערות לגבי אפשרות ביטול.

תשר: טיפים לנותני השירותים בחו"ל.

פגישת תדרוך בארץ.

מע"מ. 

מסי נמל: מסים, היטלי ביטחון ותוספות דלק בארץ ובחו"ל.

 

המחיר אינו כולל:

אשרת כניסה למינמאר (בסביבות 50$).

ארוחות שאינן כלולות ברשימת "המחיר כולל".

הוצאת דרכון או הארכת תוקפו.

ביטוח רפואי ומטען

הוצאות בעלות אופי אישי.

כדור פורח בבגאן. עלות משוערת – 300-350$. יש להזמין עם ההרשמה לטיול. (אישור בכפוף לזמינות מקומות של חברת הכדורים הפורחים!)

 

תנאי תשלום:

בהתאם לדף התנאים הכלליים של רואים עולם החברה להגנת הטבע

 

הערות:

o ייתכן שינוי בסדר הימים והאתרים בהתאם ללוח הטיסות המקומיות.

o אשרת כניסה למיאנמר (EVT) בעלות משוערת של כ-50$ תונפק בארץ באמצעות משרדנו. יש צורך ב-2 תמונות דרכון ומילוי טופס להנפקתה.

o צפויים שינויים בתוכנית ובהרכב הימים כתוצאה משינוי מועדי טיסות פנימיות ובעיות בשטח.

o ניתן לשלם במזומן, בהעברה בנקאית ובצ'קים לפקודת רואים עולם החברה להגנת הטבע.

 

CAPTCHA
הספרות לא תקינות!

צור קשר
בנושא טיול בדגש צילום לבורמה כולל שיאו של פסטיבל אננדה

צור קשר - דף טיול

אנא מלא את פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

אנא מלא את שמך המלא
אנא הזן מספר טלפון תקין
אנא הזן דואר אלקטרוני תקין
Invalid Input


דואר אלקטרוני: info@roimolam.co.il

כתובת:  רחוב הנגב 2, תל אביב

מיקוד 6618602

טלפון: 03-7527777

פקס: 03-7527117

Joomi - ����� ����� ���������� ���